Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Trackr | Akıllı piyasa uyarılarına sahip portföy yönetimi uygulama - page 2. (Read 2603 times)

full member
Activity: 308
Merit: 100
Bunların toplaması gereken minimum miktar neydi? 137 eth mi ne toplamışlar başarısızlıkla sonuçlanma ihtimali yüksek.
hero member
Activity: 807
Merit: 522
ICO an itibariyle başlamıştır.
https://www.trackr.im/ico.html

Önemli notlar
- Sadece ETH ile katılınabilir.
- Lütfen sadece private key'ine sahip olduğunuz cüzdanınızdan (MyEtherWallet gibi) ETH gönderiniz. Gas Limit 250000 olmalıdır. Kullanılmayan gas geri döndürülecektir. Gas Price istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Önerilen: 10-20 Gwei
- TKR tokenleri satın almanızla birlikte anında ETH cüzdanınıza yansıyacaktır.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
resmen fiyasko ico doldu ortalık bu nedir ya tribe 5 ether topladı ve adamlar belki umuduyla süreyi uzatıyor
yemin ediyorum piyasadan kaybolup gideceklerken hala ortalıkta cirit atıyorlar
şaka gibi resmen
sr. member
Activity: 288
Merit: 250
50 ether toplaması olası. Başarılı olacaklarsa az olmasının bir önemi yok. çalışırlarsa bu iş olur.

edit: toplayamamış,hayret Undecided
full member
Çok kalabalık bir takımları varmış maşallah çok güven veriyor, gören hemen yatırım yapar zaten(!)
Öyle ancak, ortada nihai bir ürün söz konusu. Ayrıca şuan da imzasını taşıman, kendinle çelişkiye girmiyor mu? Cheesy

Yok newbie kabul eden nadir icolardan olduğu için girdim şu an jr. olduk ama bu saatten sonra çıkmanın da bi anlamı yok ya herro ya merro diyeceğiz.
hero member
Çok kalabalık bir takımları varmış maşallah çok güven veriyor, gören hemen yatırım yapar zaten(!)
Öyle ancak, ortada nihai bir ürün söz konusu. Ayrıca şuan da imzasını taşıman, kendinle çelişkiye girmiyor mu? Cheesy
full member
hero member
hero member
50 etherlik hardcap ile ne amacladılar bilemiyorum cep harclıgı falanmı acaba? Icosu haftaya baslıyor bakalım ne yapabilecekler
Muhtemelen "deneyelim bakalım ya, uygulama falan yapıyoruz, o kadar uğraşıyoruz. 50 ETH kadar toplarsak devam edelim kanka" düşüncesiyle piyasayı yokladılar (?).
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Dalga geçer gibi Pre Ico Hard Cap açmışlar yatırımcılarda dalga geçermiş gibi yatırım yapmışlar. İyi olmuş . Cheesy
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
50 etherlik hardcap ile ne amacladılar bilemiyorum cep harclıgı falanmı acaba? Icosu haftaya baslıyor bakalım ne yapabilecekler
hero member
İcoda toplanması gereken minimum miktar nedir göremedim, sanki bunlarda toplayamayacak gibi duruyor pre-icodaki durumlarına bakarsak, umarım yanıltırlar.
Yanıltsınlar artık ama.  Undecided

Ön ICO'da 50 ETH'lik hard cap'in 20.83 ETH'i toplanabildi.
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
İcoda toplanması gereken minimum miktar nedir göremedim, sanki bunlarda toplayamayacak gibi duruyor pre-icodaki durumlarına bakarsak, umarım yanıltırlar.
hero member
ICO 16 Ağustos 2017'de başlıyor
Trackr Alfa sürümü Google Play ve Apple App Store'da indirilebilir durumda

full member
Merit: 105
hayret ya 20 eth yatırım alamadı adamlar. bir sürü leş proje yatırım alıyor.
Hocam sen bu projenin tutabiliceğini cidden düşünüyor muydun? Herkes ico yapıyor, ve olan bi appin çakması olacak. Nike nixe gibi.
tutacağını düşündüğümden değil ancak baksana millet çöp çöp projelere on binlerce ether atıyor. buna gele gele 20 ether gelmesi beni şaşırttı sadece. yani insan kendi cebinden koyar yine tamamlar 50 ethere projenin geleceği için.
full member
Activity: 532
Hocam sen bu projenin tutabiliceğini cidden düşünüyor muydun? Herkes ico yapıyor, ve olan bi appin çakması olacak. Nike nixe gibi.
hero member
Aynen %41 civarı bir ön satış oldu. Ancak iddialarına göre tüm 3 hedefe de ulaşıldı.

The pre-ICO funds serve the following purposes: (1) give early investors an advantage of backing the project (bonus tokens), (2) raise funding for main ICO promotion, (3) gauge interest in project

All 3 goals have been achieved.
full member
Merit: 105
hero member
hero member
Ön ICO'nun bitmesine son 2 gün.
Pages:
Jump to: