Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] ▒UTRUM - Kripto Taktik Kitabınız▒ - page 4. (Read 5329 times)

newbie
Activity: 56
Merit: 0
Geleceğin reddit i yerine geçebilecek bir proje. Elinize sağlık güzel çevirtmişsiniz.
member
Activity: 154
Merit: 10
Güzel ve takip edilmesi gereken bir proje malumdur piyasaya bu kadar sahtekar yazılımlar ve hack tehlikesi dolu ençok tedirgin eden meselelerden komodoyla bunu önleye bilmeleri güzel olur. İco süreci başarılı bir şekilde atlatacağını düşünüyorum
member
Activity: 140
Bence en önemli noktalardan biri anti hacközelliği için komodoyu seçmeleri. Hepimizin korkusu olan hacklanma iöin belki çözüm olabilir.
member
Activity: 224
İyi çeviri olmuş elinize sağlık güzel bir projeye benziyor. Zaten bountyhive ekibiyle çalışıyor sanırım.  Başarılı olacaktır bence
member
Activity: 350
Çok başarılı bir çalışma olacak muhtemelen. içeriği çok beğendim.gayet bilgilendirici.. tercümede süper olmuş. çok gelecek vaat edecek ve yatırım yapılacak bir proje.. başarılı bir ICO dönemi geçirmesini diliyorum..
member
Activity: 252
Komodo platformunu kullanmalarından dolayı dikkatimi çekti. Beyaz listeye katılacağım ama yatırım için biraz daha araştırmam lazım.

Evet çok yaygın bir isim olmaması biraz düşündürüyor ama whitepaper çevirisini yaparken dikkat ettiğim kadarıyla anti hack özelliğinden dolayı orayı seçmişler. Bir de projenin geliştiricileri komodoya çok inanıyorlar.
jr. member
Activity: 264
Merit: 1
Takımda türklerin oluşu sevindirici bir haber. Kripto ve ico piysasına yeni bir soluk getirecek güven rehberi olmaya aday bir proje. Güzel bir proje olduğunu düşünüyorum. Gelecek de vadediyor benim gözümde

Whitepaperı çevirirken okuduğum algoritmalara bakarak söylüyorum, gerçekten çok başarılı bir proje olacak. Hardcap'ı daha yüksek tutabilirlerdi ama parada hakikaten gözleri yok. Steemiti ve redditi yakalaması ve geçmesi bir kaç yıllarını alacak diye düşünüyorum.
Kripto para piyasasında büyük bir boşluğu dolduracaklarını düşünüyorum. Çok güzel bir projeyle geliyorlar.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Komodo platformunu kullanmalarından dolayı dikkatimi çekti. Beyaz listeye katılacağım ama yatırım için biraz daha araştırmam lazım.
member
Takımda türklerin oluşu sevindirici bir haber. Kripto ve ico piysasına yeni bir soluk getirecek güven rehberi olmaya aday bir proje. Güzel bir proje olduğunu düşünüyorum. Gelecek de vadediyor benim gözümde

Whitepaperı çevirirken okuduğum algoritmalara bakarak söylüyorum, gerçekten çok başarılı bir proje olacak. Hardcap'ı daha yüksek tutabilirlerdi ama parada hakikaten gözleri yok. Steemiti ve redditi yakalaması ve geçmesi bir kaç yıllarını alacak diye düşünüyorum.
jr. member
Activity: 264
Merit: 1
brand new
Activity: 0
Merit: 0
Hi Team,

We are renowned ICO listing site and we would like to inform you that we have listed your ICO on our website which is earning a tremendous amount of traffic and reviews. So, we request you to please visit here and share your valuable feedback with us: http://www.icotokennews.com/icos/utrum/

Thanks & Regards
ICO Token News
member

TÜRKÇE WHITEPAPER İÇİN: https://drive.google.com/open?id=1mGb_e-XgnL_pm_9cO5CpYhrBFpBwOJcW

Projenin kampanyalardan ve bounty programlarından sorumlu yetkilisi ColorlessK ‘tir. Programın Bounty Kampanyası başlamıştır.Bountyhive adresinden Bounty Programına katılabilirsiniz..

Pages:
Jump to: