Pages:
Author

Topic: ✅[ANN][ICO] Verity (Eski Eventum) - Merkezi olmayan API'lerin 1. Protokolü - page 2. (Read 18407 times)

full member
Activity: 616
Merit: 108
Ian Balina ve Eventum CEO'su Martin Mikeln Budapeşte'te koyu bir şekilde sohbet ediyorlar.
Ian Balina'nın ICO lara olan ilgisini biliyorsunuz.

full member
Bugünkü Eventum Alpha etkinliği video analiziydi. Konsensus  3 dakika 5 saniyede havanın açık, yolun kuru ve trafiğin az olduğu konusunda fikir birliğine vardı.

full member
Bugün Alpha Eventum'un premium ürünler arasından sahte ürün algılama etkinliği var.

full member
Perşembe günü gerçekleştirilen Konuşma tanıma Alpha etkinliği sonuçları:

Konuşma tanıma algoritmasını iyileştirme görevi, 268 katılımcı ile konuşma dilinin tanınması için ses kayıtları hakkında geri bildirim vererek 2 dakika 58 saniyelik bir süreyle, tüm katılımcıların % 67'sinin olayı ile tamamlandı.

full member
Geçtiğimiz hafta yeni iş ilanlarımız için gereken pozisyonları yayınlamıştık; Geliştiriciler, machine learning mühendislerini ve dünyayı veri besleme işine dönüştürmeye yardımcı olacak iş arkadaşları arıyoruz. Ayrıca iki başarılı Alpha etkinliği gerçekleştirdik: İçerik denetleme ve Gerçek zamanlı video analizi. Ayrıca, blog yazımızda daha fazla okunan Entrepreneur, Newbium ve Total Slovenia News gibi çeşitli medya kuruluşlarında da yer aldı. Şimdiye kadar etkinlik olmadan bir hafta geçirmedik, bu yüzden Alpha Eventum'a üç etkinlik daha ekledik:

Konuşma tanıma: Konuşma dilinin tanınması için ses kayıtları hakkında geri bildirim vererek konuşma tanıma algoritmasını geliştirin
Tarih: (31 Mayıs Perşembe 19:00 CEST)
Katılım linki: https://alpha.eventum.network/events/601
Ödül: 170.000 EVT + 5 ETH

Sahte ürün algılama: Sahte Premium ürünü listelenmeden önce tespit edin
Tarih: (4 Haziran Pazartesi - 13:00 CEST)
Katılım linki: https://alpha.eventum.network/events/701

Canlı kamera yayını tanıma: Canlı kamera yayınındaki nesneleri, özellikleri ve olayları tanıma
Tarih: (6 Haziran Çarşamba - 13:00 CEST)
Katılım linki: https://alpha.eventum.network/events/702
full member
Eventum'un kurucularından Martin ve Luka, Slovenya Blockchain Derneğinde "Kollektif Zeka ve Blockchain" hakkında konuşma yapacaklar.

https://www.eventbrite.com/e/new-unicorns-on-the-horizon-tickets-46401171152

Konuşma tamamlandı. Etkinliğin videosu aşağıdaki linkte.
https://www.facebook.com/blockchainzdruzenje/videos/390385641464544/

full member
110 bin kullanıcı 15 bin takipçi bile işinizin hakkını verdiğinizi gösteriyor elinize sağlık anlatmakta gerke yol görüyorsunuz dercesine

Pozitif yorumlarınız için teşekkürler, çalışan bir ekip var umarım blockchain için faydalı projelerden birisi olur.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
110 bin kullanıcı 15 bin takipçi bile işinizin hakkını verdiğinizi gösteriyor elinize sağlık anlatmakta gerke yol görüyorsunuz dercesine
full member

Dikkat mesaj iş ilanı içerir

Özel satışımıza olan büyük ilgiden ve Eventum'un büyümesinden heyecan duyuyoruz. Şimdi platformumuzu tüm işlevleri ile çalışır hale getirmeye odaklanmamız gerekiyor. Bu amaçla takımımızı tamamlamak için birkaç ilan yayınladık. Özellikle back-end, front-end and iOS & Android developers, machine learning engineers, UI designers ve dünyayı veri besleme işine dönüştürmeye yardımcı olacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

Site üzerinden açık pozisyonları inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.
https://eventum.breezy.hr/
full member
Slovenya Blockchain Dünyasının Başkenti Olma Yolunda

Etkileyici geçmişine ve kripto şirketlerinin devam eden başarılı büyümesine bağlı olarak Slovenya, blockchain dünyasının Silicon ‘Dolina’’sı (vadisi) olabilir.

Slovenya, sadece 2 milyonluk bir ülke için, blockchain dünyasında boyundan büyük işlere imza atıyor.

Ljubljana: Slovenya ve Blockchain’in Güzel Başkenti

Güzel ve küçük başkentimiz Ljubljana,  birkaç dünya liderinin blockchain faaliyetlerini dışlaması nedeniyle,  blockchain ve kripto teknoloji şirketleri için küresel bir ortak nokta haline geldi.  Slovenya blockchain partisine önceden başlayan ülkelerden biri.

Slovenya Bitcoin Derneği dev bir pizza partisi ile ilk Bitcoin işlemini Mayıs 2018

2014 yılında kurulan bir kripto-para bulut madenciliği projesi olan Nicehash, şu anda dünyanın en büyük kripto madenciliği pazarıdır. 2011 yılında iki Sloven tarafından kurulan Bitstamp, ülke dışına açılan en büyük firmadır ve şu anda dünyanın en büyük Bitcoin borsalarından biridir.

Slovenya’da da doğmuş olan Eventum, Asya ve ABD’ye yapılan gezilerde yaklaşık birkaç milyon avroluk kaynak sağladı. Yatırımlar o kadar büyük oldu ki, kaynakları özel yatırımcılardan sağladık ve planladığımız ICO’yu iptal ettik.

Eventum’un kurucu ortağı Martin Mikeln, Singapur’da

Slovenya’nın blok zinciri teknolojisinde ilk olduğu bir çok örnek var; Slovenyalı elektronik müzik yapımcısı Gramatik, kendi özel kripto para birimini oluşturarak, hayranlarının da gelirlerde pay sahibi olmalarını sağlayan dünyadaki ilk sanatçı oldu.

Slovenyalı müzik yapımcısı Gramatik, kendi Kripto Parasını yaratan ilk sanatçı oldu: GRMTK

Slovenya’nın Kranj kasabası, mart 2018’de dev bir Bitcoin heykeli inşa ederek dünyanın ilk blok zincir anıtını yaptı. Heykel iki yerel blockchain şirketi olan Bitstamp ve 3FS tarafından finanse edildi. Bu ülkenin blockchain ve kripto para teknolojisi alanındaki ilgisinin bir göstergesi.

Öyleyse Slovenya’yı blockchain için bu kadar öne çıkan bir yer haline getiren nedir?
Eventum’un kurucu ortağı Martin Mikeln şu şekilde açıklıyor:

“Slovenya’yı blockchain ve kripto başkenti yapan çeşitli faktörler var. İlk olarak, Slovenya’da çok sayıda yetenekli geliştirici olması; Güçlü bir topluluğuz çok bağlıyız ve küçük bir ülke olduğumuzdan çok hızlı bir şekilde bilgi alışverişi yapıyoruz, bu yüzden Slovenyalılar yeni teknolojiyi benimsemekte hızlılar.
Bunlar, 2011 yılında Slovenya’lı Bitstamp firmasının başarısını sağladı. Bu da kriptonun genel bilinirliği üzerinde büyük bir etkiye sahipti. Bitstamp ilk gerçek Avrupalı kripto para borsasına dönüştüğünde, manşetlerde yer alması ile Slovenyalılar Bitcoini çok erken öğrendiler. Bu, daha fazla kripto şirketinin doğmasına yol açtı.
Örneğin ICONOMI, dünyadaki ilk ve en büyük ICO’larından biri oldu ve 2016’da 10 milyon dolarlık bir kaynak topladı. Bu bugün gördüğümüz birçok blockchain şirketine yol açılmasını sağlayan öncü bir hareketti. ””

Joseph Lubin (Ethereum Kurucu Ortağı), Charlie Shrem (Bitcoin öncüsü) ve William Entriken’in (ERC721 standart yaratıcısı)
Slovenya blockchain konferanslarında

Sloven hükümetinin Slovenya’yı Blockchain’in Silikon Vadisi haline getirmeye istekli olduğu görünüyor. Ekim 2017’de Slovenya’nın Başbakanı olan Miro Cerar, açıklamaları:

“Avrupa Birliği’nde Slovenya’yı Blockchain alanında en çok tanınan ülke haline getirmek istiyoruz.”

Blockchain şirketlerindeki hızlı gelişme, Slovenya’da geçmişte görülen “beyin göçünü” engellemeye ve hatta tersine çevirmeye yardımcı olabilecek yeni iş fırsatları yaratıyor.

Eventum’un CEO’su Martin Mikeln şunları ekliyor.

“Slovenya’da yetenekli insanlar var. Eventum olarak Slovenya’nın dünya çapında başarılı teknoloji şirketleri yaratmasındaki öyküsünün bir parçası olmasını istiyorum. Şu anda hem Slovenya’dan hem de yurtdışından gelen kişileri ekibimize katmaya çalışıyoruz. Biz ülke olarak, Slovenya’nın blokchain merkezi olarak gelişmesini sağlayacak doğru politikalara ve yapıya sahip olduğundan eminiz. ”

Melania Trump, çok iyi bir neden olmasada Slovenya’yı haritalarda aranmasına yardımcı olmuş olabilir. (Melania Trump Slovenya’lıdır). Ama Slovenya kendini Blockchain’in başkenti olarak duyurmak istiyor.
full member

Eventum Haftalık Güncelleme: Doğal Dil İşleme, ABD Roadshow ve Fazlası

Önceki haftalık güncellememizde: Özel satıştaki aşırı ilgi nedeniyle Eventum ICO iptal edilmesi, revize edilmiş token yapısı, yeni hard cap, topluluk için yeni alfa etkinlikeri, Sam Baldwin (Skyscanner’daki eski Gelişme Müdürü) Eventum ekibine katılması , başarılı Alpha demo etkinliği (Sahte haber algılama), ABD Roadshow ve daha fazlası yer almıştı.

Eventum’da geçen hafta:
– Başarılı Alpha demo etkinlikleri
– ABD Roadshow
– PR makaleleri
– Topluluk tarafından özel satış başvuruları seçildi

Alfa Demo Etkinliği: Doğal Dil İşleme

Önceki yıllarda, Yapay zeka, sinir ağları ve akıllı yardımcıları geliştiren teknoloji devleri herkesin dikkatini çekmiştir. Turing testleri geçildikçe daha fazla sohbet botu (Yapay Zeka, tabanlı akıllı asistanlar), daha fazla şirket kendi yapay zekalarını geliştirilmesi ile çoğalıyor.

2016 yılında Eventum ekibi tarafından geliştirilen Chatbot (“Score”)

Eventum’u temelini atmadan önce bir chatbot (“Skor” olarak adlandırıldığımız) geliştirdik ve en büyük zorluklarımızdan biri de doğal dil işleme (NLP) idi. Bir kullanıcının, söylediği özel bir cümledeki niyetini ve içeriğini anlaması yoluyla bir konuşmanın devamını sağlamak için onu eğitmek zorundaydık. NLP, her chatbot geliştiricisi için, hiçbir zaman tamamlanamayan bir sorundur.

Geçtiğimiz hafta, 15 Mayıs Salı günü saat 19: 00’da (GMT +2), Alfa demo etkinliğinde kullanılacak başka bir olay hazırladık: Doğal Dil İşleme. Alfa kullanıcıları, Yapay Zekanın cümle içeriklerini ve niyetlerini tespit ederek doğal dili anlamalarına yardımcı oldu. Konsensüs (“genel anlaşma”), sadece 1 dakika ve 46 saniyede, katılımcıların % 61’i niyet ve içerik üzerinde anlaşarak sağladı. Etkinlikten akıllı sözleşme (Ropsten test ağı üzerinde) izlenebilir. http://bit.ly/NLPSC

Alfa Demo Etkinliği: Yapay Zeka Geri Bildirimi – Sınıflandırma

Yapay zeka için, bir görüntüdeki nesneleri tanımak ve bunları doğru bir şekilde kategorize etmek çok önemlidir. İlginç bir gerçek: Gmail’e giriş yaptığınızda ve captcha’ya girdiğinizde (“insan olduğunuzu doğrulayın”), Google’a sokak levhaları hakkındaki geri bildirimin gönderiyor ve onu eğitmeye yardımcı oluyorsunuz.

Eventum Alpha demo etkinliğinden (17 Mayıs): AI geribildirim – Sınıflandırma

17 Mayıs Perşembe günü saat 19: 00’da (GMT +2), katılımcıların (yukarıdaki) görüntüdeki nesneleri tanıması ve bunları kategorize etmeleri gereken başka bir başarılı Alpha demo etkinliği (Yapay Zeka Geri Bildirimi – Sınıflandırma) düzenledik. Bu kez katılımcılar, % 84’ünün nesneler hakkında uzlaşması 6 dakika ve 39 saniyede sürdü.

Alfa etkinliği için akıllı sözleşme (Ropsten’de): Yapay Zeka Geri Bildirimi – Sınıflandırma

Resmi Telegram grubumuza katılın ve yaklaşan Alpha demo etkinlikleri hakkında duyurular için Twitter hesabımızı takip edin.

Eventum USA Roadshow Devam Ediyor

Son Asya Roadshow’umuzun büyük bir başarı ile gerçekleştiği için (özel satışlarımızda softcap miktarını fazlasıyla aştık), ABD Roadshow’unu önceki haftalık güncellememizde duyurduk. Martin New York’taki Columbia Üniversitesi’nin evsahipliğinde  CryptoAsia Zirvesinde bir sunum yaptı.

Geçtiğimiz hafta New York’ta gerçekleşen Consensus 2018’e (en büyük blockchain etkinliği) katıldık ve burada Eventum’a ilgi gösteren pek çok insanla tanıştık.

Medyada Eventum

Bir önceki hafta, Martin Entrepreneur.com sitesi için yöneticiliğin ipuçları paylaştı:
Eventum CEO’su Martin Mikeln, “İtibar yönetimi için, zamanlama anahtar kelimedir” diyor. “Cevabınız ne kadar etkisiz olursa, itibarınız o kadar zarar görür . Yapmacık hareketlerin, medyada nasıl ortaya çıktığını bilirsiniz, bu tarz şeylerin önüne geçmek için, medyanın önünde net olmalısınız.”

Newbium’un Eventum hakkındaki makalesinde kullanılan görsel

Eventum ayrıca Newbiumcoin’in makalesinde de yer aldı: “Eventum Network – Merkezi Olmayan, Gerçek Zamanlı Kollektif Zeka”.

Makalenin en beğendiğimiz bölümü:
“Amazon, Google, Microsoft ve Apple gibi büyük şirketler Yapay Zeka sistemlerini geliştirmek için Kolektif Bilgi toplanmasını sessizce tekelleştirirken milyarlarca dolar harcıyor ve Amazon şu an Kolektif Bilgiye dayalı platformlarda, Mechanical Turk projesi ile lider konumunda.

Ancak, bu şirketlerin hem yapabilecekleri hem de sağlayabilecekleri sınırlıdır. Yerel yasa kısıtlamaları, işgücünün ve örneklemin büyüklüğünü, genetik ve çevresel olarak çok benzerlik Kolektif Bir Zeka olarak kabul edilen insan gruplarına engel olur. Merkezi para birimi, tekelleşme ve insanlar aracılığı ile doğrulama, daha yüksek işlem ücretlerine yol açar. Gerçek zamanlı API mevcut değil. Gelecekte teknolojinin geliştirilmesi ile potansiyelden yararlanabilmek için bu faktörlerin hepsi  Eventum Network ile birlikte ele alınmalı ve çözülmeli. ”

Topluluk Özel Satışı için Başvurularını Seçilmesi

Bildiğiniz gibi, özel satışa olan ilgiden dolayı halka satışlarımızı (ICO) iptal ettik (softcap bir çok kez aşıldı). Topluluk üyelerimize (Alpha kullanıcılarına) özel satışa katılma şansı vermek için, “topluluk özel satışları” için sunumlar yaptık. Gönderimler 9 Mayıs’ta sona erdi ve bizler, toplumumuzun özel satışı  karşı olan büyük ilgisine hayran kaldık.

Topluluğumuzun özel satışı ve topluluk özel satışımıza katılabilecek seçkin adaylarımız için tüm uygulamaları incelediğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Seçilen tüm adaylar daha fazla adım hakkında bir e-posta alacaklar.

Alfa katılımcıları, orijinal plana göre – hard cape ulaşıldıktan sonra veya 12 Haziran ‘da (önceden planlanan jeton satış tarihinden (15 Mayıs) sonra dört (4) hafta sonrası) Eventum tokenlarını alacaklar. Tokenlar satış sona erdikten 48 saat sonra dağıtılacaktır.

UYARI: Kimlik avı dolandırıcılığı gibi tehlikelerden dolatı, tüm hassas bilgilerin EVENTUM.NETWORK resmi grubunun bir parçası olan ve Telegram grubundan her zaman kontrol etmelisiniz. Önemli güncellemeler her zaman resmi bloğumuzda yayınlanır.

Başarılı bir hafta geçirmeniz dileği ile
Eventum Takımı
full member
Çeviri ve bilgilendirme mesajları için çok teşekkürler. İyi bir projeye benziyor, ICO'nun iptal edilmesi de olumlu bir haber. Benzer çalışmalar yapan bir sürü farklı proje de var. Bakalım Eventum aralarından sıyrılabilecek mi.

Rica ederim.
Asya turunda beklediklerinin çok üzerinde yatırım aldılar. Bu nedenle ICO yu iptal ettiler. Amerika turunda özel satışa devam ediyorlar.
jr. member
Activity: 140
Merit: 1
Çeviri ve bilgilendirme mesajları için çok teşekkürler. İyi bir projeye benziyor, ICO'nun iptal edilmesi de olumlu bir haber. Benzer çalışmalar yapan bir sürü farklı proje de var. Bakalım Eventum aralarından sıyrılabilecek mi.
full member
Eventum Alfa kullanıcılarının bugün twitter üzerindeki uygunsuz bir içeriği tespit etmeleri konusunda uzlaşmaları sadece 2 dakika 8 sn sürdü.

full member
Eventum veri toplama, veri analizi ve değerlendirilmesinde kollektif zeka kullanarak, çeşitli sonuçların ortalamasını alır.

full member
Eventum USA tanıtım günleri devam ediyor. 🚀 Martin, bu haftasonu New York 'taki Columbia Üniversitesinde bir sunum yaptı.

full member
Önemli Lütfen Dikkat

Arkadaşlar Eventum ICO su iptal edildi yalnızca presale olarak devam edecek.
Presale de beklenenden çok daha fazla satış gerçekleştirdikleri için ICO dan vazgeçmişler.

Prasale kaydı için aşağıdaki formu doldurun bugün son gün (10 Mayıs)
https://sale.eventum.network/private.html

full member
Eventum Haftalık Güncelleme :

-Yeni Alfa demo etkinlikleri açıklandı
-Topluluğumuzun katılımcı sayımız artıyor.
-Softcap fazlasıyla aşıldı
-40.000'den fazla kişi KYC havuzuna eklendi

-Yeni Alfa demo etkinlikleri açıklandı

Bir önceki hafta, Eventum Alpha'da yeni canlı demo etkinliklerini duyurduk! Etkinlikler 11 Mayıs'ta haftada 2–3 yeni etkinlik ile başlayacak!

Ek olarak, Eventum teknolojisiyle pilot projeler yapmakla ilgilenen E-Spor ve sigorta alanlarında yeni ortaklarımız var.

Doğrulama düğümleri daha fazla veriyi işlemeye hazır.
Alfa demo etkinlikleri, daha önceden test edilmiş örnekleri (sahte haberler, Yapay zeka geri bildirimleri, E-Spor) hakkında daha fazla bilgi edinin ve gelecekteki duyurlar için Telegram grubumuza katılın.
https://t.me/eventum_network

-Topluluğumuzun katılımcı sayımız artıyor.
Geçtiğimiz hafta topluluğumuz hızlı bir şekilde büyüdü. Hafta boyunca 110.000'den fazla Alpha kullanıcısı, 15.000 Twitter takipçisi ve 23.000'e yakın Telegram üyesiyle yeni bir dönüm noktasına ulaştık.

-Softcap fazlasıyla aşıldı
Özel satışlarımızda soft cap hedefimizi birkaç kat aştığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Stratejik yatırımcıların ve topluluğumuzun projeye büyük ilgi duyması bizi, Eventum'un çok başarılı olacağını ilan edebileceğimiz noktaya getirdi!

-40.000'den fazla kişi KYC havuzuna eklendi
Bir önceki hafta, 40.000'den fazla Alfa kullanıcısı KYC gruplarına gönderildi!

KYC grubunuzu kaçırdıysanız, yeni bir doğrulama talep edebilirsiniz (garanti edilmez). KYC işleminiz henüz başlamadıysa, bir arkadaşınızı referans URL'si ile davet edebilir ve KYC önceliği kazanbilirsiniz. Daha fazla bilgi için https://medium.com/eventumnetwork/eventum-kyc-process-3fef22cc0c24
full member
Eventum özel satışında soft cap miktarı aşıldı. Topluluk ve yatırımcılarımız için bunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

full member
KYC Grupları

KYC formunu doldurmak için başvuruda bulunan 100.000'den fazla Eventum Alpha üyesi var. İlk KYC grubumuz 17 Nisan'da açıldı. İlk kullanıcı grubunun süresleri formları başarıyla doldurabilmelerine yardımcı olabilmek için 24 saat daha uzatıldı. İkinci KYC grubumuzu 20 Nisan'da açtık. İkinci tur üyelerine bir e-posta gönderilerek ve KYC formunu doldurmaları için 48 saatlik süre verildi ve daha önce olduğu gibi arkadaşlarınızdan birini KYC'ye davet etme seçeneği sunuldu.

KYC'ye başvurmak için, web sitemizdeki KYC paneli  ziyaret edin. Başarılı bir KYC için bloğumuzda  özetlenen talimatlara uyduğunuzdan emin olun.

Not:
Özetle: Bende kyc sürecini tamamladım,
1- kyc başvurunuzu yapın sizi bir gruba koyarak sıraya alacak
2- sıranız geldiğinde bir e-posta gelecek
3- linke tıklayarak kyc formunu doldurun ve gerekli belgeleri gönderin.
Pages:
Jump to: