Pages:
Author

Topic: 🔥[ANN][ICO]💰[BOUNTY💲1.500.000 M💲] BLOK: Blockchain'de İşgücünün Devrimi - page 2. (Read 697 times)

member
Activity: 78
Merit: 10
Bilgilendirme için teşeşekkürler. Harbiden ödül oranları iyiymiş ama ıco bitiyor istenilen satış yapılsa dahi ödül oranlarında kısıtlama oluyor böyle olacak korkusu var üstümde. Umarım katılan arkadaşlar sıkıntı yaşamaz ödül konusunda.
full member
Activity: 448
Merit: 107
Arkadaşlar önemli uyarı bende bugun fark ettim Bounty twitter falan katılan varsa. Bitcointalk daki raporu onlar eklemiyorlar siz spread sheetten kendiniz attıgınız mesaji SARI alana ekliyorsunuz. Dikkat edin papaza gelmeyin.

Kardeşim çok önemli bir noktayı çözmüşsün tebrik ederim Smiley

Evet denedim, Sarı işaretli yeri kendimiz değiştirebiliyoruz.
Katılanlar varsa twitter RT ve tweetlerinin linkini sarı alanlara yapıştırın.

Spreadsheet: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EX-8rj_D8ZUVQam783FPZsUIHLCVDydCYfr93rrsZAk/edit#gid=849780409
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Arkadaşlar önemli uyarı bende bugun fark ettim Bounty twitter falan katılan varsa. Bitcointalk daki raporu onlar eklemiyorlar siz spread sheetten kendiniz attıgınız mesaji SARI alana ekliyorsunuz. Dikkat edin papaza gelmeyin.

full member
Sosyal medya ödülleri bana gayet güzel geldi ama tek sıkıntı pin tweet istemeleri oldu benim için eğer istemelerdi ktılırdım bu projenin twitter kampanyasına. Pin tweet sıkıntı çünkü girdğim başka bir projede pin tweet istoyr onun pin tweetsini kaldırmam gerek buna katılamk için.
Bence pin tweet yapmadan da katılabilirsin. Bunu bi saracağım bounty admine. Sana haber veririm.
full member
Activity: 224
Merit: 100
Sosyal medya ödülleri bana gayet güzel geldi ama tek sıkıntı pin tweet istemeleri oldu benim için eğer istemelerdi ktılırdım bu projenin twitter kampanyasına. Pin tweet sıkıntı çünkü girdğim başka bir projede pin tweet istoyr onun pin tweetsini kaldırmam gerek buna katılamk için.
full member
full member
İşsiz arkadaşlar bu bounty'ye katılın Cheesy
full member
full member
full member
Activity: 280
Merit: 102
Bu koin ISKUR yatırım danışmanlığı ile mi alakalı bir koin? işkur ile alakasızsa iş bankasının avukatlarıyla başınız büyük belaya girer. bir kaç iş bankası çalışanından ISKUR adı altında para toplanıyormuş forumlarda diye duydum.. onların da haberi yok diye sordular bana
sr. member
Real follower baz alıyorlar normalde twitter takipcim 5400 4900 ü real adamlar ona göre stake yazmıslar hafta sonu oturup totoş botları temizlemek gerek nerden geldilerse lavuklar  Grin
Evet şimdi gördüm twitteraudit scoruna göre stake veriyorlarmış. Katılım şartlarında olmadığı için daha önce @JetToken'a da yanlış bilgi vermiştim k.bakmayın. Smiley

Çok şükür öyle bir sorunum yok Smiley

Yav bendede yoktu zırt pırt twitteraudit yapmamak gerekiyormus bunu acı sekilde öğrenmiş oldum takipciyi kasıcan 1 kere basıcan sonra gg. Twitteraduit yapacak arkadaslara önerim sürekli yapmayın 1 kere yapin kenara bırakın sonra benim gibi 300 500 bot girer boyle az stake alırsınız  Grin
full member
Activity: 350
Merit: 105
Real follower baz alıyorlar normalde twitter takipcim 5400 4900 ü real adamlar ona göre stake yazmıslar hafta sonu oturup totoş botları temizlemek gerek nerden geldilerse lavuklar  Grin
Evet şimdi gördüm twitteraudit scoruna göre stake veriyorlarmış. Katılım şartlarında olmadığı için daha önce @JetToken'a da yanlış bilgi vermiştim k.bakmayın. Smiley

Çok şükür öyle bir sorunum yok Smiley
member
Activity: 406
Merit: 14
Ne var ne yok hepsine katılmayı düşünüyorum. Akşama daha ayrıntılı bir bakıcam sevdim bu bountyı Smiley
full member
sr. member
full member
Pinned tweet nedir hocam ben onu çözemedim Smiley Ayrıca Haftada 5 retweet  2 orjinal tweet ve 5 repost 2 orjinal post atsak olur mu kafam karıştıda Smiley
Pinned tweet: Tweet attıktan sonra seçeneklerden "profilime sabitle" yapıyorsun. Her zaman en başta duruyor. Bunu bir defa yaptığında kampanyanın sonuna kadar kalsa tekrar yapmana gerek kalmaz.

Minimum olarak 1 tweet, 4 retweet yaparsan yetiyor. Daha fazla yaparsan daha çok kazanırsın. Günlük toplamda 20 tweet/retweet'e kadar ödül verilecek. Fazlasına ödül verilmeyecek.
Bu kadar basit Smiley

Çok teşekkür ederim katıldım kampanyalara Smiley
full member
Pinned tweet nedir hocam ben onu çözemedim Smiley Ayrıca Haftada 5 retweet  2 orjinal tweet ve 5 repost 2 orjinal post atsak olur mu kafam karıştıda Smiley
Pinned tweet: Tweet attıktan sonra seçeneklerden "profilime sabitle" yapıyorsun. Her zaman en başta duruyor. Bunu bir defa yaptığında kampanyanın sonuna kadar kalsa tekrar yapmana gerek kalmaz.

Minimum olarak 1 tweet, 4 retweet yaparsan yetiyor. Daha fazla yaparsan daha çok kazanırsın. Günlük toplamda 20 tweet/retweet'e kadar ödül verilecek. Fazlasına ödül verilmeyecek.
Bu kadar basit Smiley
full member
full member
Kardeşim teşekürler çeviri için.başlık bomba olmuş ama görünce tebessüm ettirdi  Smiley
Teşekkür ederim katılımcıların artması dileğiyle. Smiley
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Kardeşim teşekürler çeviri için.başlık bomba olmuş ama görünce tebessüm ettirdi  Smiley
Pages:
Jump to: