Pages:
Author

Topic: 【ANN】【ICO】📈FOX TRADING📈 OSTATNIE DNI ICO! SYGNAŁY + TRADING POOL + AUTOTRADE - page 3. (Read 383 times)

full member
Activity: 518
Merit: 101
Another reason? 🆙⏰ Take this opportunity!! FOXT tokens at 50% discount!! 🔥 Do you need more reasons to invest in a project that already had experience trading in the Forex market? 📈🔝


member
Activity: 196
Merit: 19
Przeczytałem, ale nie zrozumiałem, ile %% jest alokowanych z zysku na dywidendy?

Dokładna wartość nie została jeszcze ustalona. Myślę, że nawet gdyby była podana była wartość procentowa to ciężko przewidzieć spodziewane zyski, z racji że platforma dopiero wystartuje.
full member
Activity: 546
Merit: 104
Przeczytałem, ale nie zrozumiałem, ile %% jest alokowanych z zysku na dywidendy?
member
Activity: 196
Merit: 19
ORYGINALNY ANN

Witaj na inteligentnej platformie handlu!

Dołącz do nas! Otrzymasz ekskluzywne oferty handlu Forex i Kryptowalutami


Fox Trading ICO


STRONA INTERNETOWA




RANKINGI


Fox Trading ICO         Fox Trading ICO         Fox Trading ICO         Fox Trading ICO




WIDEO

Fox Trading ICO



PRZETŁUMACZONE ANN






Weź udział  w sprzedaży i uzyskaj dostęp do:

- Ekskluzywne i łatwe w użyciu sygnały giełdowe  oparte na rewolucyjnym algorytmie, w celu osiągnięcia zysku.

- Gwarantowany procent z Trading Pool bez dodatkowych inwestycji..

- Dostęp do usługi Autotrader w 100%, skopiuj nasze inwestycje bez żmudnego przepisywania

*Usługi opisane powyżej są BEZPŁATNE dla inwestorów ICO, nowi użytkownicy, którzy nie uczestniczyli w ICO, będą mieli dostęp do platformy za pomocą tokenów FXT.
*Dostęp do platformy dla osób, które nie uczetsniczyły w ICO jest ograniczony.









JEDEN KROK NAPRZÓD Z ZESPOŁEM FOXTRADE!



Fox Signals Firma działająca na rynku Forex, która zszerza dużą społeczność

Wchodzimy w świat kryptowalut. Po latach pracy nad naszym pierwszym projektem, Fox Binary Signals, zdecydowaliśmy się w końcu rozszerzyć naszą usługę, aby oferować handel na rynku Forex i Kryptowalutowym. Od samego początku naszym celem było oferowanie kompletnej usługi na rynku Forex, ponieważ na tym rynku nie mamy ograniczeń kapitałowych i wykluczyliśmy wady obecne w Binary Signals. Ponadto, większość naszych obecnych użytkowników prosiła nas o rozszerzenie działalności o rynek kryptowalutowy, zgodne z obecnym trendem. Teraz nadszedł czas, zrobić krok naprzód. Witamy w Smart Trading, witamy w Fox Trading ICO!


Platforma Fox Trading. Za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji dla systemu iOS / Android, inwestorzy ICO uzyskają dożywotni dostęp do ekskluzywnej i łatwej w użyciu usługi Fox Trading, w której będą otrzymywać powiadomienia o korzystnych ofertach na rynku, a także uzyskają możliwość czerpiania zysku z Trading Pool, to wszystko jest możliwe przez posiadanie naszych tokenów. Dla inwestorów Premium mamy też usługę Autotrading, dzięki której będą powiadomienia mogą być przekazywane prosto do brokera, otrzymując 100% korzyści.


Dla nowych użytkowników, którzy nie uczestniczyli w ICO, wyżej opisane usługi będą płatne, a ich zakup będzie możliwy przy użyciu tokenów FXT.   



   +10k        
Pobrań      
Pages:
Jump to:
© 2020, Bitcointalksearch.org