Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]Korona Coin - Hayatını Taçlandır ! - page 2. (Read 432 times)

sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Proje ekibi malesef sosyal medyayı aktif olarak kullanmıyor. Günde bir twit atmadan, facebook 'ta bir paylaşım yapmadan, nasıl tanıtım yapıp yatırımcı çekecekler, bilmiyorum.

Kendi yatırımcıları varsa eğer sosyal medyayı pek önemsemiyor olabilirler. Yoksa hangi proje sahibi tanıtımı istemesin ki? Paylaşmaya devam edicez bakalım.
member
Activity: 518
Merit: 15
Proje ekibi malesef sosyal medyayı aktif olarak kullanmıyor. Günde bir twit atmadan, facebook 'ta bir paylaşım yapmadan, nasıl tanıtım yapıp yatırımcı çekecekler, bilmiyorum.
jr. member
Activity: 237
Merit: 3
ben de hardcap yapacaklarını düşünmüyorum. Projeleri hardcap yapabilecek kadar innovatif bir konu değil. Ama ciddi bir miktar toplayabilirler. Millet bu kadar parayı nerden buluyor anlamış değilim. Eth'ler havada uçuşuyor Smiley
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Ekip üyelerinden bir kaçını biraz inceledim açıkçası hardcap yapamasalar bile hedeflerine yaklaşacaklarını düşünüyorum. Umarım hardcap'te yaparlar ve proje son hızla yoluna devam eder.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Korona çok büyük sükse yapmadı dahaca ama parlayacağı zaman mutlaka olacaktır diye düşünüyorum, boş bir proje değil çünkü. Bu arada çeviriyi beğenmenize sevindim. Teşekkür ederim.
member
Activity: 504
Merit: 11
TR WhitePaper'da özellikle "Entegre işletme destek sistemi" benim dikkatimi çekti. Eğer burada yazdığı gibi yasal ve düzenleyici sebepler için yetkili makamlardan izinler alınarak gerekli entegrasyon işlemleri hızla tamamlanır ise birçok işletme tarafından aktif olarak kullanılacaktır. Çünkü çoğu ülkede vergilendirme konusunda belirsizlikler mevcut ve gördüğüm kadarıyla da "İşletme vergilendirme bilgisi desteği" ile birçok işletmeye bilgi aktarımı da yapılacak. Kısaca; Korona Ekosistemi'nde, eticaret platformundan fazlasını görebileceğiz sanırım.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Proje başarı şansı olan, olabilirliği yüksek, ayda üs kurmayı vadetmeyen bir proje, takibe almakta fayda var diye düşünüyorum. Bu arada çeviriniz çok özenli, tebrik ederim.
member
Activity: 140
Merit: 10
Keşke bountyhive bounty kampanyalarona kota getirmeseydi birçok kampanyaya katılamıyoruz artık. Ve bu projelerden çoğunun bitcointalk.org ta başka bounty si yok
full member
CAT.EX Exchange
Korona ico token satışlarında yüzde 15 indirimli bonus kampanyası 6 gün sonra sona erecek. Yaklaşık 28 gün sonra da ico satışları başlayacak.
full member
CAT.EX Exchange
Gayet güzel yapmışsınız, Korona bekleneni verebilecek düzeyde diye düşünüyorum. Kaliteli bir kampanya seçmişsiniz.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Bounty Kampanyasına  Bountyhive.io adresinden katıldım bende twitter da 15 sınırı olduğundan sadece reddit ve telegram kampanyasına girdim.
full member
CAT.EX Exchange
Şuan gidişatı hiç fena değil, isime çok da takılmamak gerekir aslında , korona taç manasına geliyor zaten öyle çok kötü bir anlamı yok, 8 gün sonra zaten token satışları başlayacak, bakalım ne kadar yatırım toplayabilecek.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Fikir aslında kötü değil, internet mağazası tasarlamak ve kendi tokenlerini kullanmak akıllıca. Biraz da özgün bir isim bulabilseler daha da iyi olabilirmiş. Smiley
full member
CAT.EX Exchange
Özellikle ekibini incelemenizi de tavsiye edebilirim, kısaca projenin genel müdüründen bahsedeceğim buradan.
Rüştünü İspat Etmiş Bir Lider, İcra Kurulu Başkanı, Stratejist ve Vizyoner
Jean-Marc Stiegemeier
Genel Müdür
(Finansal ve telekomünikasyon sektöründe Wall Street ve diğer ABD merkezli CEO
görevleri)
Korona geliştirme ekibi, CEO olarak, küresel düzeyde çeşitli sektörlerdeki on şirkete
liderlik eden bir Wall Street yöneticisi olan Jean-Marc Stiegemeier tarafından
yönetiliyor. Ayrıca Stiegemeier,Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin (NASA) Apollo
11 görevi için mühendis olarak istihdam edilmiş bir mucittir. Jean, küresel düzeyde
çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren on şirketin İcra Kurulu Başkanı ve Direktörü olarak
görev yapmıştır. Beş şirketin satın almasını, dört şirketin kurulmasını ve sekiz şirketin
satışını yönetmiştir. Bu şirketlerin dördü Fortune 500 şirketlerine satılmıştır. Jean,
aşağıdaki kapsamlı becerilere sahiptir; önemli ticari zekâ, karmaşık toparlanmalarda
başarılı bir geçmiş ile işletme deneyimini (çeşitli sektörlerde ve kültürlerde) devretme.
Jean, şirketlerin toparlanma süreçlerinde ve stratejik çıkışlarında ölçülebilir başarılarla
kanıtlanmış birleşme ve satın alma geçmişi ile sonuç odaklı bir CEO’dur. Jean, Wall
Street'te iyi bilinen biridir ve “Finansal Hizmetler” sektöründe birçok mükemmel
ilişkiye sahiptir.
full member
CAT.EX Exchange

Teşekkür ederim. Arkadaşlar Korona Türkçe Whitepaper linkinden projeyi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Korona Türkçe Whitepaper: https://drive.google.com/file/d/1UANPR-2umMR5oaUpjhhfmM5YlDy3EKDz/view?usp=sharing
member
Activity: 140
Merit: 10
E ticarete tünelin iyi platformlardan biri. Oldukça yaygın olan bu alanın bu tür platformlara ihtiyacı var. ANN iyi olmuş elinize sağlık
full member
CAT.EX Exchange

Lütfen dikkatle okuyun!

Bu projenin bir geliştiricisi değilim, Korona takımı ile herhangi bir bağlantım yoktur.

Bounty Kampanyasına  Bountyhive.io adresinden ulaşılabilir.

Bu forumda her türlü teşvik kesinlikle yasaktır. Lütfen Bitcointalk forum kurallarına uygun hareket edin!

Burada bounty ile ilgili herhangi bir soru göndermeyiniz! Lütfen sorularınız için Bountyhive Telegram yada resmi soru cevap başlığını kullanınız.

Teşekkürler! 

Pages:
Jump to: