Pages:
Author

Topic: [ANN][NAV] NAV COIN - NAVTECH ANONIM PLATFORMU YAYINDA! - page 3. (Read 3819 times)

member
Activity: 98
Merit: 10

yenı bır sıcramanın eşiğinde. yukarı kırarsa 50-55k sevıyedı yenı hedef.

Benim de dikkatimi çekti şu an alım için güzel fırsat mı dersiniz ?
hero member
Activity: 1288
Merit: 645

yenı bır sıcramanın eşiğinde. yukarı kırarsa 50-55k sevıyedı yenı hedef.
sr. member
Activity: 854
Merit: 267
bende tutuyorum nav'ı uzun zamandır. çok bir mitkar yok elimde ama portfoyün yüde 10'a yakını nav'dan oluşuyor bende 3-4 dolar seviyelerinden çıkmayı planlıyorum nav için zaten işlem hacmini şuan bittrex çekiyor gibi gözüküyor yani bittrex'ten pumpluyorlar muhtemelen.
hero member
Bir iki ay önce ozelden tavsiye isteyen birkac kisiye alin nav ddemistim. Satmadilar insallah. Nerde o arkadaslar.
hocam sen uzun zamandır sadece özelde değil genelde de nav coini tutun diyordun.Nav düşerken bile güveniyordun.Şimdi güzel yerlere geliyor.İnşallah sen tutmuşundur hocam. Smiley

5 dolarda satarım sanırım. belkı oda o zamankı duruma pıyasaya gore. uzulecegım  nokta bız turkler pek ragbet gostermedı nav a.

Kim demiş  Smiley portfoy %15 sadece nav içeriyor uzun süredir topluyorum son dump zamanı risk alıp tepeden çıkıp ikiye katladım şimdi realize etme hedefi 200k

ıyı bare turkce bolumunde nav sahıbı olarak yalnız hıssedıyodum kendımı Cheesy

kaldırdı kafayı yıne hedef 46k. kırarsa ılgınc seyler olabılır.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Bir iki ay önce ozelden tavsiye isteyen birkac kisiye alin nav ddemistim. Satmadilar insallah. Nerde o arkadaslar.
hocam sen uzun zamandır sadece özelde değil genelde de nav coini tutun diyordun.Nav düşerken bile güveniyordun.Şimdi güzel yerlere geliyor.İnşallah sen tutmuşundur hocam. Smiley

5 dolarda satarım sanırım. belkı oda o zamankı duruma pıyasaya gore. uzulecegım  nokta bız turkler pek ragbet gostermedı nav a.

Kim demiş  Smiley portfoy %15 sadece nav içeriyor uzun süredir topluyorum son dump zamanı risk alıp tepeden çıkıp ikiye katladım şimdi realize etme hedefi 200k
hero member

sr. member
Activity: 826
Merit: 296
hero member
hero member
bu konu neden tutmadı turkıye sayfasında bu forumun.

en sağlam çalışan ekiplerden birine sahip nav coin. ve haber uzerıne artıyor fıyatı. spekulasyon uzerınden degıl. an ıtıbarı ıle yenı bır all tıme hıgh a dogru gıdıyor. yakında patlayacagını dusunuyorum.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Navtech Merkezden Yonetilmeme Beyaz Kagiti!

Merkezden yonetilmemek, Kripto-Paralarin en onemli taraflarindan birisidir.  NAV Coin takimi, bu beyaz kagitinda, bunu nasil uygulayacaklarini detayliyor!  Butun ayrintilari icin:

Navtech Merkezden Yonetilmeme Beyaz Kagiti

Nav Coin Web Magazasi

Nav Coin web magazasi yayinda!  Artik CoinPayments.net hesapinizla, Nav web magazasinda t-shirt, sapka ve baska kucuk hediyeler kolayca satin alabilirsiniz.  Ayni zamanda Nav takimini desteklemek icin, CoinPayments.net hesapinizla kucuk bir bagis yapabilirsiniz.

Nav Coin Web Magazasi
newbie
NAV Coin Coin Payments'e Eklendi!

Artik NAV Coin ile 182 ulke ve 75,500+ websitede alis veris yapabilirsiniz!

https://www.coinpayments.net/supported-coins
newbie
Navtech Anonim Yayinda

Sali 1 Kasim 2016

Navcoin anonim islem platformu resmi olarak yayinda!  Windows ve Linux icin Navtech anonim cuzdanimizi websitemizde bulabilirsiniz:

http://www.navcoin.org/downloads

OSX Navtech anonim cuzdani en yakin zamanda eklenecek.

Yeni Navtech cuzdaninizi anonim islem icin konfigure etmek icin websitemizde rehber bulabilirsiniz:

http://www.navcoin.org/guides/navtech-anon

Yeni anonim server listesini websitemizde bulabilirsiniz:

http://www.navcoin.org/network

Anonim platforumu hakkinda ogrenmek icin:

Navtech Anonim Platform Duyurusu

Navtech Anonim Platform Beyaz Kagiti [Navtech White Paper 2016 (pdf)]

Navtech Anonim Platform Beyaz Kagitin Kisaltmasi

Sira merkezden yonetilmeme uygulamasina geldi!  Butun projelerimizi takib etmek icin:

http://www.navcoin.org/projects
newbie
NAV Coin Anonim islem platformu yarin yayinda!

Ve ilk tamamen anonim islem yapabilin Krypto-Parasi olacak!

Smiley
newbie
NAV cuzdani kanitlamak icin ayarlamak rehber videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=tptyDfbGjCc
newbie

Android NAV Widgeti + Chrome NAV Bantasi

NAV Coin arasiz ilerliyor!  Artik NAV Coin yatiriminizi, 7/24 Android Widget'inden ve Chrome Bantas'indan takip edebilirsiniz!

Google Play - NAV Widgeti

Google Chrome - NAV Bantasi
newbie
Anlam cevirisi yapman gereken yerlerde kelime cevirisi yapmissin. Mesela basliktaki bir hatani ben senin icin duzelttim. Tekrar bir gozden gecir istersen.

Baya ugrastim ama iste Turkcem ancak bu kadar yetti Smiley en cok teknik kelimelerde zorlandim.  Basligi duzelttim, boyle cok daha iyi oldu, sagolasin.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Anlam cevirisi yapman gereken yerlerde kelime cevirisi yapmissin. Mesela basliktaki bir hatani ben senin icin duzelttim. Tekrar bir gozden gecir istersen.
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
ozman kendi elindekini pazarlıyorsun derler borsada Cheesy
oda güzel allah çarşına pazar versin ne diyeyim.
newbie
Evet yeniyim forumda, ve evet Turkcem biraz zayif olabilir, ama uzun zamandir takip ediyordum.  NAV benim cok ilgimi cekti ve bi ara NAV biriktirdigimden sonra, yazilip biraz NAV topluluğuna katkim olsun diye dusundum.  Bounty tabi fena olmadi ama kesinlikle sadece onun icin yapmadim.  Ve ben uzun zaman NAV biriktirip satmamayi dusunuyorum.

Smiley
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Bu cakal cok buyuk ihtimalle Turk degil, google translate kullanip bounty pesinde. Nav da gorecegi pumpi gordu zaten, artik baska bahara gibi.
Pages:
Jump to: