Pages:
Author

Topic: 🔺 [ANN][PRE-ICO] CryptF - Hisse ve Bono tabanlı Kriptopara - page 2. (Read 536 times)

sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Arkadaşlar şu an için ICO süreci devam ediyor. Henüz softcap'i yakalayamış olmasına rağmen ben bu projeden umutluyum ve son derece doğru bir yatırım aracı olduğunu düşünüyorum. Özellikle uzun vadede, düşük riskli ancak kararlı bir kazanç arayanlar için.
sr. member
Ben bu ikinci ico nun konusu olan fon ile ilgili olarak baya bir okudum.
okulda arkadaşlarla da tartıştık pek aklımıza yatmadı. ama üçüncü ico için okulda talep topluyorum baya ilgi var.
Direk bu adamlara para kazandırdığımız için oyun şirketlerine ortak olma fikri hoşumuza gitti.

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Bu coini almanın şirketin hisse senedini alıp küçük bir ortağı olmaktan hiç bir farkı yok. Ütelik hisseleri tek tek almak yerine burada bir coin alarak listedeki tüm şirketlere ortak olmuş oluyorsunuz.
sr. member
Arkadaşlar proje şu an Icoholder'da 5 üzerinden 4.25 puan alarak en iyi ICO'lar arasına girdi. Elbette farklı Ico rating sitelerinde de araştırmak en doğrusu ancak genede güzel bir referans

https://icoholder.com/
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Ben bu ikinci ico nun konusu olan fon ile ilgili olarak baya bir okudum.
okulda arkadaşlarla da tartıştık pek aklımıza yatmadı. ama üçüncü ico için okulda talep topluyorum baya ilgi var.
Direk bu adamlara para kazandırdığımız için oyun şirketlerine ortak olma fikri hoşumuza gitti.
sr. member
Proje iyi görünüyor zaten şuanda softcapa bisey kalmamış Ico nun 2. aşamasında büyük ihtimalle hard cap yapma ihtimali yüksek gibi duruyor

Proje gerçekten iyi ancak bu piyasalardaki insanların beklentisi çok farklı olduğu için belkide hak ettiği talebi görmüyor. İleride büyük kurumsal yatırımcılar için kesinlikle çok önemli bir alternatif olacak.
member
Activity: 336
Merit: 17
Proje iyi görünüyor zaten şuanda softcapa bisey kalmamış Ico nun 2. aşamasında büyük ihtimalle hard cap yapma ihtimali yüksek gibi duruyor
sr. member
Arkadaşlar Telegram grubunda Admin gerçekten çok aktif ve sürekli iletişim halinde. Bi bakıp takip etmenizi tavsiye ederim.

https://t.me/cryptf
sr. member
Açıkçası aralıklarlada olsa 10 seneye yakın world of warcraft oynamış ve hala arasıra oyuna girip bakan biri olarak Blizzard'ın hisse senetlerinin coinin oyun firmaları için oluşturduğu portföyde bulunması benim çok hoşuma gitti.
sr. member
Arkadaşlar ICO'da 1. aşama başladı. Bu aşama 20 gün devam edecek ve 24 ocakta tamamlanacak. Şu an için toplanan para 118,436 $. Rakam az görünmesin hardcap 500,000$. Yani hardcap'in 5'te 1'i toplanmış durumda. Softcap 150,000$
sr. member
hocam bu nasıl bir whitepaper 3-4 sayfa ya yazı var ya yok, adamlar işlerini bence hiç ciddiye almamışlar. Bence bu proje kofti zaten topladıkları parada ortada

Çünkü anlatacak çok bir şey yok. ürün ortada.
Adam neye ne kadar yatırım yapacağını açık olarak yazmış.
Oturup tek tek yatırım yapacağı hisse senetlerini anlatıp 1500 sayfa whitepaper da yazabilirdi.
kısa, öz bir sunum olmuş.

Burada sıkıntı şu;
kripto para dünyasındaki yatırımcılar kısa vadede yüksek gelir  modeline fena alışmış durumda,
1 hafta x2 1 ayda x10 beklentileri ile alım satımlar yapılıyor. Bu token lar bu nedenle topluluğun ilgisini pek çekmedi.

Bu sunumlarda ben olsam "gerçek yatırım araçlarına anonim yatırım yapma imkanı" olarak özetleyebileceğimiz bu durumu öne çıkarmaya çalışırdım.
normalde gerçek kişiler bu hisselere yatırım yapabilmek için bir borsa aracı kurumuna kayıtlı olmak zorunda. Tonla evrak kürek vs vs. Hatta biz okulda bir kaç arkadaş google hissesi alalım diye yola çıktık.
sen misin google hissesi almak isteyen. bir sürü prosedür. hatta buna rağmen de alamadık. Türkiye de ki aracı kurumlar üzerinden yapmak zormuş vs.

Konu sahibine önerim bunu proje yöneticilerine iletin lütfen. adam gibi kendini ifade etmelerini sağlamalısınız.

Aslında bu konu telegramda konuşuldu. Admin aynen sizin anlattığınız şeyleri ifade etti. Bende uzun süre borsalarda işlem yapmış biri olarak benzer bir macera girişimim olmuştu. Sonrada prosedürden dolayı vaz geçmiştim. Bu konuyu aslında bu sebepten çevirmek istedim. Kesinlikle çok mantıklı bir proje. Projenin hak ettiği ilgiyi görmemesi konusundaki düşüncelerinizede aynen katılıyorum. Şunuda eklemek isterim ki bu coinler kesinlikle güvenli liman. Her crypto krizinde USDT den bile önce paranın kacacağı ilk yer olacaklar. USDT dolar bazında paranızın değerini koruyor doğrudur ancak bu coinler değerini koruduğu gibi bir de üzerine küçümsenmeyecek bir kar vaadedebilir.

Peki pre-ICO ya 50 eth dan az miktarlarla katılım yapma salaklığını gösterenler ne olacak?
onların eth larını geri gönderirler mi dersin? yoksa üstüne 1 bardak soğuk su mu içelim?

Üzgünüm dostum umarım paranı geri alabilirsin.

Hiç bir şey olmayacak o miktar ile de katılabilirsin, sadece 50 ETH üzerinde ekstra bonus var.
pre-ico yu desteklemiş oldun. o miktarı rezervasyon olarak kabul edecekler.

@ophyrim, konuyu daha sıkı takip etmeni öneririm. Smiley

Haklısınız arkadaş pre-ico'dan alım yapmış oldu üstelikde %15'lik bonus hakkı kazandı.
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
Peki pre-ICO ya 50 eth dan az miktarlarla katılım yapma salaklığını gösterenler ne olacak?
onların eth larını geri gönderirler mi dersin? yoksa üstüne 1 bardak soğuk su mu içelim?

Hiç bir şey olmayacak o miktar ile de katılabilirsin, sadece 50 ETH üzerinde ekstra bonus var.
pre-ico yu desteklemiş oldun. o miktarı rezervasyon olarak kabul edecekler.

@ophyrim, konuyu daha sıkı takip etmeni öneririm. Smiley
Zz
legendary
hocam bu nasıl bir whitepaper 3-4 sayfa ya yazı var ya yok, adamlar işlerini bence hiç ciddiye almamışlar. Bence bu proje kofti zaten topladıkları parada ortada

Çünkü anlatacak çok bir şey yok. ürün ortada.
Adam neye ne kadar yatırım yapacağını açık olarak yazmış.
Oturup tek tek yatırım yapacağı hisse senetlerini anlatıp 1500 sayfa whitepaper da yazabilirdi.
kısa, öz bir sunum olmuş.

Burada sıkıntı şu;
kripto para dünyasındaki yatırımcılar kısa vadede yüksek gelir  modeline fena alışmış durumda,
1 hafta x2 1 ayda x10 beklentileri ile alım satımlar yapılıyor. Bu token lar bu nedenle topluluğun ilgisini pek çekmedi.

Bu sunumlarda ben olsam "gerçek yatırım araçlarına anonim yatırım yapma imkanı" olarak özetleyebileceğimiz bu durumu öne çıkarmaya çalışırdım.
normalde gerçek kişiler bu hisselere yatırım yapabilmek için bir borsa aracı kurumuna kayıtlı olmak zorunda. Tonla evrak kürek vs vs. Hatta biz okulda bir kaç arkadaş google hissesi alalım diye yola çıktık.
sen misin google hissesi almak isteyen. bir sürü prosedür. hatta buna rağmen de alamadık. Türkiye de ki aracı kurumlar üzerinden yapmak zormuş vs.

Konu sahibine önerim bunu proje yöneticilerine iletin lütfen. adam gibi kendini ifade etmelerini sağlamalısınız.
sr. member
Arkadaşlar Pre-ICO süreci tamamlandı. Bu aşamada softcap'in büyük kısmı toplanmış durumda. 12 saat sonra 3 aşamalı ICO'nun il aşaması başlayacak. Şu an için token reservasyonu yapılabiliyor. Token reservasyonu yaparak token alanlara %5 bonus verilecek.
sr. member

Projenin yaklaşımı diğer ICO'lardan tamamen farklı, zaten hardacap miktarıda çok az. Burada hedef kitle düzenli getiri bekleyen ve daha az risk almak isteyen veya portföy yapıp riski azaltmak isteyen yatırımcılar.
member
Activity: 378
Merit: 11
sr. member
muhtemelen geri göndereceklerdir de bu projede içime sinmeyen birşey var iconomi ve taas gibi degiller dimi yanı fonları bizim yerımıze yoneterek kar payı dgıtmıyorlar tam anlayamadım çeviridien whitepaper gelsın bırde ordan bakalım

Türkçe Whitepaper konunun sonuna ekli. Hayır fon yönetimi yok yani al-sat yapmıyorlar. Coinler, seçeceğiniz hisse senedi grubu ile eşleşmiş vaziyette. Hisselerin hareketine göre coinler hareket edecek. Daha garantici olanlar için farklı ülkelerin bonolarının toplamı ile eşleşen coin de var.
Kar payı veriliyor ancak bu sistemin komisyonlardan vs... elde ettiği gelir üzerinden veriliyor.

arkadaşlar pre-ICO devam ediyor. An itibariyle ilk ICO'nun softcap değeri olan 150.000 $ çok yaklaşılmış durumda toplanan para toplamda 115.000$. İlk ICO'nun hardcap'i ise 500.000 $. İlk ICO ocağın 4 dünde başlayacak ve bizim gibi kurumsal olmayan küçük yatırımcılar açılacak.

member
Activity: 378
Merit: 11
muhtemelen geri göndereceklerdir de bu projede içime sinmeyen birşey var iconomi ve taas gibi degiller dimi yanı fonları bizim yerımıze yoneterek kar payı dgıtmıyorlar tam anlayamadım çeviridien whitepaper gelsın bırde ordan bakalım
Zz
legendary
arkadaşlar pre-ICO devam ediyor. An itibariyle ilk ICO'nun softcap değeri olan 150.000 $ çok yaklaşılmış durumda toplanan para toplamda 115.000$. İlk ICO'nun hardcap'i ise 500.000 $. İlk ICO ocağın 4 dünde başlayacak ve bizim gibi kurumsal olmayan küçük yatırımcılar açılacak.

sr. member
sr. member
Uzun vade de stabilliğini korumak isteyenler için oldukça mantıklı geliştirilen bir proje olmuş . Aldıkları hisselerin ani değer kaybetmeleri mümkün gözükmüyor . Değerlendirmekte fayda var  . Çeviri için teşekkürler .
Rica ederim.
Kesinlikle katılıyorum. Aslında doğru yatırım yapabilmek için, riskleri dağıtmak ve yumurtaları aynı sepete koymamak adına farklı risk ve getiri seviyelerine sahip coinlerden bir portföy oluşturmak en doğru stratejilerden biri. Bu şekilde yatırım yapan bir yatırımcının portföyünde mutlak olması gereken bir dizi coin.
Pages:
Jump to: