Pages:
Author

Topic: Antminer s9 64 dereceyi geçmiyor Derece ayarlama - page 2. (Read 322 times)

newbie
Activity: 27
Merit: 0
niye bu kadar boş cevaplar geliyor. derece ayarlama var mı diye soruyorum ve üründe hiçbir sıkıntı yok sadece ısınmadığından şikayetciyim ve diğer durumu yaşayıp halleden var mı onu soruyorum.makinenin blokta hiçbir sıkıntı yok sadece ısınmadığı ve için zincir kopması yaşıyor. makineyi nerden aldın 14th güncellemesi olur mu sacma sorular sormayın lütfen.
jr. member
Activity: 62
Merit: 5
13.5th makinaya 14th güncellemesi attıysan sıkıntı bundan kaynaklanıyor olabilir. Makine 14th olsa zaten 13.5 değil 14th olarak piyasaya satılırdı.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Resimi görmedim kusura bakmayın, kimden aldınız makinayı ? sattığınız kişi ne diyor bu durumai şimdiden 1 kart gitmiş gözüküyor.
newbie
hashrate de düşüş oldu mu, yani o blok çalışıyor mu ?

fanın ses yapması dışında hızlı dönmesinin bir zararı olmaz, makineyi ikinci el mi aldınız, içi bazılarının toz doluyor

internete pc hava komproasörü yazın 70-80 liraya üfleme aletlerinden var eğer içi pisse fanın oradan üfleyin ter temiz yapar içini

resimde attığım gibi hiç çalışmıyor. hashrate 0 o blokta. fan boşa çalışıyor gereksiz yere kış zaten makine ısınmıyor. makine sıfır daha 1 haftalık ilk 2 gün normaldi daha sonra havuz değiştirirken bu sorun çıktı. 1 kere düzlettim ama yine reset attığımda gitti bidaha düzeltemedim. Makinede hiçbir sıkıntı yok ilk günler 70 e felan çıkıyordu derecesi güncelleme felan yaptım hashrate artırmak için yine bişe olmadı. Ancak havuz değiştirirken blogun birinde sıkıntı çıktı. Sizce en iyi güncelleme hangisi 13.5t için şuan bende 14t nin güncellemesi var makinede. Daha yüksek verim almak için.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
hashrate de düşüş oldu mu, yani o blok çalışıyor mu ?

fanın ses yapması dışında hızlı dönmesinin bir zararı olmaz, makineyi ikinci el mi aldınız, içi bazılarının toz doluyor

internete pc hava komproasörü yazın 70-80 liraya üfleme aletlerinden var eğer içi pisse fanın oradan üfleyin ter temiz yapar içini
newbie
 Arkadaşlar antminer s9 64 dereceyi geçirmiyor fan. 64 derece olunca çıldırıyor. Makine çok ses yapıyor ve geçerse korumaya alıp blokları kapatıyor. Makinenin ısı ayarını yapabileceğim veya yükseltebileceğim bi sürümü veya updatesi var mı?

Bide makinenin bloğun biri 46 gösteriyor ve çalışmıyor. resimde görüldüğü gibi yanma filan olmadı makine 70 dereceyi geçmedi daha. Bu durumu daha önce yaşayan varsa yardım edersen sevinirim.  Psu orjinal bitmain 1600w apw3++  Huh

https://i.hizliresim.com/W7WoRq.jpg
Pages:
Jump to: