Pages:
Author

Topic: Apple Kurucusu Wozniak: Bitcoin altından daha değerli - page 2. (Read 1594 times)

sr. member
Activity: 473
Merit: 250
"Proof-of-Asset Protocol"
Bugün bile fazlasıyla hissettiğimiz üzere adamlar boşa konuşmuyor. Geleceğin parası, geleceğin en önemli değerlerinden biri olduğu aşikar. Ayrıca sadece Bitcoin hakkında fikir beyan etmekle kalmamış, cânım Ethereum'dan bahsetmesi ve ondaki potansiyeli görmesi de bizleri heyecanlandırıyor.
full member
Activity: 336
Merit: 100
The World’s First Blockchain Core
Tabikide oyle altini cep telefonunda tasiyabilirmisin Smiley saniyeler icinde biryere gonderebilirmisin?
newbie
Activity: 30
Merit: 0
dogru konusmuş. marketten su alırken bile kod okutup coinlerle odeme yapacagımız zamanlar gelecektir. ilk zamanlarda kredi kartı her yerde yaygın değildi. şimdi her köşe başında kredi kartı ile ödeme kabul eden işletmeler kücük esnaflar var. zaman meselesi diye düsünüyorum
sr. member
Activity: 350
CrowdWiz
Steve Jobs ve Wozniak'in hayatını, dolayısıyla masaüstü bilgisayarların doğuşunu anlatan bir belgesel gibi birşey vardı. filmde olabilir çok iyidi. Wozniak çok zeki biradam. kesin bitcoini vardır ondan bu şekilde konuşuyordur diyemeyeceğim. Hisselerinden kazandığı bilmemkaç milyon doları saçma sapan işlerde batıran bir adam. parayla pek derdi yok. bitcoini bir teknoloji olarak destekliyordur
full member
Activity: 616
Sınırlı sayıda Bitcoin Sınırsız sayıda talep er yada geç fiyat artacaktır. Sadece genel kabul devam etsin yeterli. Her geçen gün yatırımcı sayısı artıyor asıl mesele fiyatın dengelenmesi.
full member
Activity: 392
BTC'nin 21 milyon olacak olması gerçekten çok önemli gelecekte Bitcoin'in değerini tahmin edebilmemiz açısından. Ethereum'da aynı şekilde POS'a geçtiği anda bileceğiz dünya üzerinde kaç adet Ethereum olacağını. Dolar ve diğer ülke dövizlerindeki belirsizlik elbet bir gün bu coin'ler karşısında yenik düşecek ve şeffaflığı seçmek ya da yokolmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır bana sorarsanız.
sr. member
Activity: 462
Merit: 306
Zeki adamın hali baska oluyor Smiley bitcoin değerli evet ama konu herzaman blockchain dir. Arka plana itilemeycek kadar önemli ve degerli.
full member
Activity: 219
Merit: 109
Bence belki btc, belki başka bir coin olur ama gelecek bu kripto paralarda.
Akıllı telefonlar ile ödemenin biraz daha geliştiğini düşünün, herkesin akıllı saat kullanmaya başladığını düşünün. Maaşın bir bilgisayar kodu olarak geliyor, mağazaya o kod ile ödeme yapıyorsun. Onlar da o kod ile tedarikçi firmalara ücretlerini ödüyor, maaşları ödüyor, kendi paralarını kazanıyorlar.
Migrosta, carrefourda olan kasiyersiz kasaları düşünün. O kodu harcarken insana bile gerek olmayacak.

Tabi gelişmesi, kullanılabilir pratik bir hale gelmesi ve dünyaya yayılması çok zaman alır. Ama bir süre sonra hiç kağıt paraya, altına falan ihtiyacımız kalmayacak. Mağazaya gidip akıllı saat şeklinde kıvrılabilen telefonlarımız ile ödemeyi yapıp çıkacağız. Mağazadaki rafları da robotlar düzenleyecek. Tek bir kişiye bile ihtiyaç olmayacak.

Ancak bence kullanılacak coin, btc olmayacak. Ne olur bilemem ancak eksikliklerin düzeltildiği, finans devlerinin-ülkelerin desteğini alan bir kripto para olacak. Sistemin güvenliği için ise block chain teknolojisi önemli bir rol oynayacak.

full member
Activity: 252
Ben de şahsen bitcoinin bir yerden sonra yok olup gideceğni düşünüyorum altın en değerli madenlerden ve öyle de kalacaktır.Sanal bir şeye bu kadar güvenmek saçma ayrıca bu kadar dalgalı iken tamamen saçma.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Şu an için öyle gözüküyor bence de. Bitcoin aldı başını gidiyor. Ama altın ölmeyecek bir şey. Yıllardan beri sürekli kullanılan ve değeri artan bir şey. Gelecekte bitcoinden umutlu değilim ben. Uzun yıllar sonra yok olup gidecektir ama altın için böyle söylenemez.
full member
Activity: 224
Bitcoin altından değerli ama altının miktarı ne külçe kadar değil daha :)Ben ilerleyen senelerde altın elmas gibi değerli taşların bir öneminin kalmayacağını düşünmüyorum.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Bitcoin altindan daha degerli fakat uzun vade de altinin çok daha degerli oldugunu dusunuyorum. Bitcoin bugun var belkide yarin yok bunun garantisini kimse veremez.
member
Activity: 140
Merit: 20
Akıllı adamın hali başka oluyor.Teklonojiye direk yakından takip edip sadece popüler olan btc ye değilde diğer coinler hakkında da konuşmuş.Ehereuma özellikle dikkat çekmesi önemli 2018 de büyük bir atak yapacak gibi takipteyiz.
sr. member
Activity: 378
Güzel bir tespitte bulunmuş ayrıca gelecek olarak bakılırsa altın dünyada bir noktadan sonra tükenecektir fakat bitcoinde bu tarz bir şey söz konusu değil bitcoin tükense bile alt coinleri olarak devam edecektir.
member
Activity: 89
Merit: 10
Altın daha değerli ama altından sonra değerli dijital madenlerden bitanesi diyebiliriz.
member
Activity: 588
Merit: 18
Zamanında bilgisayar ve teknoloji alanında devrim yaratan beyin takımının en değerlisidir Wozniak.. Şu anda olanı görmemek için algısal körlüğün içinde debelenmek gerek. Bitcoin ve blockchain bir devrim ve geleceğin inşasında önemli bir yer tutacak
full member
Activity: 462
gayet sevindirici bi olay digital piyasada söz sahibi bir kişinin bu açıklamaları bitcoine  uzak daha çok kişinin aklında olumlu fikirler oluşturacaktır.
full member
The future is your Genome
Apple gibi bir teknoloji devinin kurucusundan gelen bir yorum gerçekten çok önemli bu yoruma katılmamak elde değil. Smiley İleride bitcoinin değerinin nerelere gideceğini çok merak ediyorum acaba 20-30 yıl sonra 1 bitcoin ne kadar olacak  Huh
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
Akıllı adamın hali bir başka oluyor. Bitcoin haricinde de değerli coinler var onlara da yönelmeliyiz demesi çok önemli. Ethereum başta geliyor tabi.
full member
Merit: 105
Bitcoin'in değerini ifade eden Apple kurucusu Wozniak, bu haberde akıllı sözleşmeler ile Ethereum'un içerdiği büyük potansiyelden de vurucu bir şekilde bahsetmiş. 2018 Ethereum yılı olacak.
Pages:
Jump to: