Pages:
Author

Topic: Aptos Labs - page 2. (Read 1751 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
January 24, 2023, 05:00:32 PM
İşin kötü tarafı apt'nin değerleneceğini değerli bir proje olduğunu öngörmüş kendim almamış ancak 3.5 usd civarlarından bir arkadaşıma 1k usdlik aldırmıştım. Eleman birkaç hafta içinde parasını güzelce katladı. Ben ise sadece izledim.

İşin daha kötüsü öngördüğüm birkaç proje daha oldu ancak onlarıda almadım onlarda yürüdü.

Neden böyle yapıyorum onu da anlamıyorum Cheesy
member
Activity: 692
Merit: 50
January 24, 2023, 04:14:02 PM
Alıncak yerden kimse almamıştır emin olun buna yani %90 almamıştır, Bende SNM'yi 70 centte gördüm gidecek yine dedim ama almadım, bi güzelde saatler içinde 2 ye katladı Cheesy
Aptos'un şuan için sağlam proje olduğunu herkes biliyor, bence yürür belli bir miktar daha Aptos.

Asıl sorun orada işte, buna engel olmak için en önemli alış ve satış stratejisi kademeli olmak, mesela bir limit belirlemek örneğin her ay 300 dolarlık aptos alacağım ama fiyatı önemli değil, ne olursa olsun, böyle olduğu zaman geçmişteki gibi bir boğa döneminde aptosun 50 dolara fırlaması demek, kişinin parasını minimum 4-5 kat katlaması demek olacak, çoğumuz bunu yapamıyoruz,

Altcoinlerde riskli bu durum. Scam projeyse nerden alsan da batırıyor:/

Risk alan para kazanıyor hocam zaten, risk alamayan bizler için en doğru seçim o zaman kkm mi diyelim, biz kripto para yatırımı yapıyorsak, riskleri zaten kabul etmişiz demektir, her seviyede alım yaparak ortalama belli edip, güzel bir kar marjında satış yapıp, fiyat takibi yapmak en doğrusu, yıllardır görüyorum artıyor düşüyor hala şunu yapamadım Smiley

Kkm değil btc;)
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
January 24, 2023, 03:52:15 PM
Alıncak yerden kimse almamıştır emin olun buna yani %90 almamıştır, Bende SNM'yi 70 centte gördüm gidecek yine dedim ama almadım, bi güzelde saatler içinde 2 ye katladı Cheesy
Aptos'un şuan için sağlam proje olduğunu herkes biliyor, bence yürür belli bir miktar daha Aptos.

Asıl sorun orada işte, buna engel olmak için en önemli alış ve satış stratejisi kademeli olmak, mesela bir limit belirlemek örneğin her ay 300 dolarlık aptos alacağım ama fiyatı önemli değil, ne olursa olsun, böyle olduğu zaman geçmişteki gibi bir boğa döneminde aptosun 50 dolara fırlaması demek, kişinin parasını minimum 4-5 kat katlaması demek olacak, çoğumuz bunu yapamıyoruz,

Risk alan para kazanıyor hocam zaten, risk alamayan bizler için en doğru seçim o zaman kkm mi diyelim, biz kripto para yatırımı yapıyorsak, riskleri zaten kabul etmişiz demektir, her seviyede alım yaparak ortalama belli edip, güzel bir kar marjında satış yapıp, fiyat takibi yapmak en doğrusu, yıllardır görüyorum artıyor düşüyor hala şunu yapamadım Smiley
member
January 24, 2023, 03:00:06 PM

sr. member
January 24, 2023, 01:34:45 PM

legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
January 23, 2023, 04:53:01 PM
hero member
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
January 23, 2023, 02:15:23 PM
Güzel bir fırsat vardı maalesef değerlendiremedik düşüşler birer fırsat değerlendirmesini bilene tabi birazda şans birazda sabır işi 3-4 bandından alan bir çok kişi 5-6 dolar bandına çıktı ilk gün belkide satmıştır çünkü uzun samandır piyasa adım adım ilerliyordu iki ileri bir geri olunca ne olacağını kestiremiyorsunuz piyasa biraz yukarı çıkınca hemen satış baskı geliyor piyasa kırılıyor doğal olarak her şeyi etkiliyor.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1225
January 23, 2023, 09:33:00 AM
Bu saatten sonra yatırım yaparken dikkatli olunuz. Tokenlerin yüzde 70 civarı daha piyasaya sürülmedi bile.

Vesting planı ortada mı tokenlerin ne zaman açılacağı belli mi? Ekibin elinde ne kadar var veya ne kadar olacak?
Biz alsak düşer kesin Grin anca uzaktan bakalım Binance listeledi yüksek dendi şimdi o fiyatları bile katladı. 30$ hedefinin mantıksal bir temeli var mı yoksa millet bir yerlerinden mi sallıyor?
Ben tamamen bir yerlerimden salladım fiyat tahminini öyle böyle değil hem de. 3 dolardan almadım ya 30 da olur Aptos'un fiyatı. Fiyatı sallasam da şu airdrop muhabbetine güzel sallandırdılar ortalığı, btc yükselirse aptos yürümeye devam eder. Bu fiyatlardan asla almam, yükseleceği varsa da. BTC sakin sakin sürüş yapmak beni daha rahat kılıyor. Bu fırsatları tek seferde tutturmak lazım sonrası hata yaptırıyor.
member
January 23, 2023, 01:55:10 AM
Bu saatten sonra yatırım yaparken dikkatli olunuz. Tokenlerin yüzde 70 civarı daha piyasaya sürülmedi bile.

Vesting planı ortada mı tokenlerin ne zaman açılacağı belli mi? Ekibin elinde ne kadar var veya ne kadar olacak?
Biz alsak düşer kesin Grin anca uzaktan bakalım Binance listeledi yüksek dendi şimdi o fiyatları bile katladı. 30$ hedefinin mantıksal bir temeli var mı yoksa millet bir yerlerinden mi sallıyor?

https://www.youtube.com/watch?v=EbYoLF1Nveg

Bu videoda sorularının(fiyat tahmini hariç) cevabı var.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
January 22, 2023, 06:14:03 PM

legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
January 22, 2023, 05:29:25 PM

Shortcuları patlatırlar bir kaç gün sonrası btc hareketine bağlı.
member
January 22, 2023, 12:19:43 PM
Yatırım konusunda kendimizi çok daha fazla geliştirmemiz gerektiğini düşünüyorum şöyle ki 3-4 bandından bile almış olsaydık 5-6 seviyelerinden satar kar yaptık derdik diye düşünüyorum. Düşüşte veya artışlarda sabırlı olabilmek çok önemli, zarar ettiğimizde aylarca yıllarca bekleyebilirken biraz artıya geçince hemen satış yapmak istiyoruz nedense. Zamanlamayı bir türlü tutturamıyoruz diye düşünüyorum.
kronik hale geldi, özellikle acı deneyimlerimiz yüzünden trade etmek adeta sinir savaşına döndü.  btc 30 dolar düşüyor hepisi düşüyor, btc 300 dolar çıkıyor altlar mal gibi bakıyor, sonra satınca uçuyor adiler

Haklısın. Acı deneyimler maf etti bizi. Altcoinlerden yediğim kazıktan ötürü aptos bende alamadım. Halbuki çok düşmüştü. Alınabilirdi.

BTC dışında bir şey almıyorum artık. Bakalım bu strateji tutacak mı? Yada altlara bulaşmadan durabilir miyim, zaman gösterecek.
hero member
Activity: 798
Merit: 1441
January 22, 2023, 11:01:01 AM
legendary
Activity: 2044
Merit: 1133
January 22, 2023, 10:55:54 AM
Yatırım konusunda kendimizi çok daha fazla geliştirmemiz gerektiğini düşünüyorum şöyle ki 3-4 bandından bile almış olsaydık 5-6 seviyelerinden satar kar yaptık derdik diye düşünüyorum. Düşüşte veya artışlarda sabırlı olabilmek çok önemli, zarar ettiğimizde aylarca yıllarca bekleyebilirken biraz artıya geçince hemen satış yapmak istiyoruz nedense. Zamanlamayı bir türlü tutturamıyoruz diye düşünüyorum.
kronik hale geldi, özellikle acı deneyimlerimiz yüzünden trade etmek adeta sinir savaşına döndü.  btc 30 dolar düşüyor hepisi düşüyor, btc 300 dolar çıkıyor altlar mal gibi bakıyor, sonra satınca uçuyor adiler
hero member
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
January 22, 2023, 10:15:56 AM
sr. member
January 22, 2023, 09:09:46 AM
https://www.youtube.com/watch?v=t6DSYcpJDuk
bu videoyu seyrettikten sonra yatırım yapmamaya karar verdim  Undecided

Ters köşe yaptılar. Çok yükseldi. Dipten alanlar iyi kazandı.

Gerçekten çok iyi yükseliş yaptılar, 13 dolara geldiler ve ciddi ciddi 30 dolar seviyeleri konuşulur oldu Aptos için, ne olur nasıl olur bilmiyorum ancak Aptos için ciddi bir kitle ve taraftar kazandıklarını herkes görüp konuşuyor, bence uzun vade sepetlere bir miktar eklemekten zarar gelmeyecek bir proje gibi görünüyor,
legendary
Activity: 2198
Merit: 1225
January 22, 2023, 06:09:29 AM
2017 boğasındaki hareketleri yapıyor millet short'a abandıkça o yukarı çıkıyor sanıırm 30 usd gibi bir yerde duracak yada durmayack Smiley 3.5 olar civarlarında almayı planlıyordum yakalayamadım yukarı çıktı kısmet değilmiş:
2017 boğasını falan bilmem hocamda göstere göstere geldi bu aptos. Ürün tanıtımı airdrop,testnetlerle başarılı bir şekilde yaptılar binlerce insan ekosisteme dahil oldu işlem yaptı aklının bir köşesinde kaldı, ismini yaptı. Bu yükseliş er yada geç olacaktı, mal bende olmadığı için öyle baktım. İki tane çizim airdrop kovalayacağına alsana az aptos kenara koy aptosca hareketler kendime kızıyorum her seferinde Smiley 30'a gider
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
January 22, 2023, 03:03:19 AM
2017 boğasındaki hareketleri yapıyor millet short'a abandıkça o yukarı çıkıyor sanıırm 30 usd gibi bir yerde duracak yada durmayack Smiley 3.5 olar civarlarında almayı planlıyordum yakalayamadım yukarı çıktı kısmet değilmiş:
member
January 21, 2023, 12:09:52 PM

Ters köşe yaptılar. Çok yükseldi. Dipten alanlar iyi kazandı.
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
November 12, 2022, 11:55:16 PM
Pages:
Jump to: