Pages:
Author

Topic: Araştırdığım Uzun Vadeli Coinler - Fikir Alışverişi - page 3. (Read 504 times)

jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Benim uzun vadeli elimde bulundurduğum ve güvendiğim coinler INS, XLM ve ADA. Bir de yakın zamanda uzun vadeli ETH yatırımı yapmayı planlıyorum. Ayrıca acemiliğime denk gelen ve bana bayağı zarar ettiren XRP var ki onuda galiba zorunlu olarak uzun vadede tutacam.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Syscoin hakkında ne düşünürsünüz .. Yüklüce girdim biraz da..  Huh Huh
full member
Activity: 980
Merit: 152
Şu aşamada geleceğe dönük ve işlevsel olarak gördüğüm tek token VeChain dir. Günlük yaşamda ve tüketim ürünlerinde oldukça işlevsel olarak kullanılabilecek bir projeyi hayata geçirdiler ve ağlarını giderek de geliştiriyorlar. Sürpriz yapmayacak bir token olarak cüzdanda bir miktar bulunmalı.
full member
Activity: 322
Merit: 102
yazmıış olduğun coinlerin coğunu yeni duydum desem yalan olmaz. bundan sonra takipte olacağım bu coinleri.
member
Activity: 276
Merit: 10
man ve universa olabilir ama forumda konusulanlar genelde cok bi para etmiyor kısa vadede yada pik yaptıgı zaman satanlar kazanıyor diğerlerine bakacagım bol şans.
full member
Activity: 448
Merit: 157
Benim önerim her daim daha kuvvetli coinler olacaktır. Uzun vadeli düşündüğünüz için kendini ispatlamamış coinler ile yola çıkılmaz. Geçmişten feyz almak gerekiyor. 2013 yılında borsada ilk 20de olan ancak şimdi listede yer almayan coinler mevcut. Bu nedenle seçimlerinizi yaparken doğru kararlar almalısınız. Örneğin LTC uzun vadeli bir yatırımda kullanılabilir. Örneğin ETH ETC DASH kendini ispatlamış ve geleceği olan coinlerdir. Bir eos proje bazlı düşünüldüğünde ETH ile rakipler ve kuvvetli bir alt yapıya sahip. Karar kesinlikle senindir.
newbie
Activity: 196
uzun vadede düşünüyorsak muhakkak GVT, ve ZRX'i dahil ederdim. ikisi de potansiyelli projeler ve boğa da sağlam yükseliyorlar.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Fusion ve ZIL'den ben de umutluyum uzun vade için. Yıl sonuna kadar güzel sıçramalar yapabilirler. ZRX'i de düşünmenizi tavsiye ederim. Geleceği parlak tokenler arasında gösteriliyor. Güzel kazançlar olsun. Sabrın sonu selamettir:)
full member
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
İsmini daha yeni duyduğum coinler fırsat bulduğumda incelemeye gayret edeceğim. Piyasanın portföyünün genişlemesi güzel fakat sayı fazlalaşınca incelmesi ve incelendikten sonra değerlendirme yapmak da gittikçe zorlaşıyor.
member
Activity: 224
Merit: 12
valla bu yazdığın coinlerin %99 unu yeni duyuyorum okadar bilindik sağlam coinler bile bu piyasada zor tutunurken bu coinlerin uzun vadeli iş yapması çok zor görünüyor ama fikir verme açısından teşekkürler
legendary
Activity: 1050
Merit: 1000
O listeye spectre yi de ekleyebilirsin. Şu anda hala durgun ama ilerleyen zamanlarda elinde coin tutanlara Coini oranında  pay vericekler. Ve bir kere değil sürekli.  Şu anda  0,41 dolar ama bu olay gerçekleştiğinde 5 dolarları görücek. Çok Sağlam bir iş. Bende imzadan almıştım. Sonra duyunca bunu tekrar alım yaptım.  Ve beklemedeyim. Dünya yıkılmadıkça istediğim sevilere gelmezse bozmam.
newbie
Activity: 195
CRPT ve SETH su an ICO fiyatlarinin altinda tam alma zamani
newbie
Activity: 163
credits i de düşündün mü hiç piyasanın o karamsar günlerinde bile kar ettirdi bırak zararı benim şu anki ilgi alanlarım credits ve wepower
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Token ve koinlerin ler in gençlerden seçmişsin bu güzel bir taktik nihayetinde bunların gidecek cok yolları var , özellikle PRL den bayağı iyi bir kazanç yakalamıştım. Ancak sormak istediğim konu bunları bekleyecek kadar sabrın var mı . "2 sene elimde tuttum ben sattım 2 hafta sonra uçtu" tarzı söylemleri oldukça fazla sayıda duyduk o yüzden kendinize bir hedef fiyatı belirleyip oraya gelinceye kadar satmazsanız gayet güzel kazanımlar sağlarsınız diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1362
Listede oyster hariç hiçbirini duymadım bu arada oyster mükemmel bir coin. Bence şu kucoin shares de uzun vadede büyüyüp binance a rakip olabilirse çok değerlenir. Bundan gayrı çok uzun vadeli bat düşünüyorum.
member
Zeepin all ın yapıyorum bende yavaştan 2019 Q1 kadar bekleyeceğim

Zeepin de ne gördünüzde all in yapıyorsunuz all in hiç bi coine veya tokene yapılmaz batma olasalığınız %80dir all in işinde
newbie
Activity: 167
Zeepin all ın yapıyorum bende yavaştan 2019 Q1 kadar bekleyeceğim
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Bu listede Ethereum en büyük eksiklik, uzun vade için biçilmiş kaftan. Kripto paralardan başka hayatımız da var, bu nedenle uzun vade yatırım daha az yorucu. Aksi halde işimizden gücümüzden olucaz, bir de her gün bununla yatıp kalkmak yıpratıcı. Ben uzun vade sepetime bu yıl Stratis, Augur ve OmiseGo’yu ekledim.
member
Bilinmedik coinleri araştırmıssınız doğrusu aralarında ben de elastici eklemek isterim ilk göz ağrım ayı sezonun da bir az düşse de tekrardan hak ettiği yerlere gelecektir.
member
Wanchain uzun vade koini bence yavaş yavaş istikrarlı yükseliyor.
Ben de wanchaini düşünüyorum ancak belli bir fiyat bandına geldikten sonra orada stabilize durumuna yakalanmasını veya düşmesini bekliyorum.
Pages:
Jump to: