Pages:
Author

Topic: Arbitraj Botu Yaptım Sizce Nasıl? - page 3. (Read 3157 times)

legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
September 28, 2017, 03:11:19 PM
1 2 sene önce bi konu açmıştım tam aradığım gibi bir şey şimdi karşıma çıktı ellerinize sağlık  Smiley ama artık botlar arbitraj olayını bitirmiş gibi gözüküyor.
full member
Activity: 616
Merit: 101
September 27, 2017, 02:21:26 PM
Öncelikle hayırlı olsun hocam acaba yaptığı tradeleri ve kazandığınız miktarları belirtme şansınız var mı?
full member
Activity: 142
Merit: 102
September 26, 2017, 05:58:14 AM
Borsa sayısını çoğaltman gerekiyor . Arbitaj işlemini sadece 2 borsa üzerinden değerlendirmek yanlış olacaktır . SCAM olmayan borsaları ekleyerek , mail ile bilgilendirme yaparsanız örneğin %10 ' lık bir arbitaj fırsatı doğduğunda daha cezbedici hale gelecektir .

Gün geçtikçe gelişime devam ediyorsun gerçekten güzel . Zaman ilerledikçe fikirler fikirleri doğuracak sistemin hazır hale gelecek . Başarılar .

Teşekkürler hocam, evet 3 yerli 2 yabancı borsa daha ekleyeceğim bu ay içinde bi aksilik olmazssa
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
September 26, 2017, 05:47:49 AM
Borsa sayısını çoğaltman gerekiyor . Arbitaj işlemini sadece 2 borsa üzerinden değerlendirmek yanlış olacaktır . SCAM olmayan borsaları ekleyerek , mail ile bilgilendirme yaparsanız örneğin %10 ' lık bir arbitaj fırsatı doğduğunda daha cezbedici hale gelecektir .

Gün geçtikçe gelişime devam ediyorsun gerçekten güzel . Zaman ilerledikçe fikirler fikirleri doğuracak sistemin hazır hale gelecek . Başarılar .
full member
September 26, 2017, 02:14:10 AM
yorumlar için teşekkürler, sürekli güncellenmektedir arkadaşlar herkesin bottan beklentisi farklı olabilmektedir. Fikirlerinizi yazın hepsini not ediyorum zaten güncellene güncellene gidecek.

https://www.coinmarketarb.com/#/exchange-rate << kısmı eklendi.

Sizden ricam bu olmaz, bot bu değil gibi basit yorumlar yerine şöyle şöyle yap şunu şurdan al gibi aktif değer katan yorumlar lütfen arkadaşlar.

hocam doğru demiş adamlar, BOT değil. sen geliştiricisin, eleştiriye açık ol, küfür yemediğin sürece her yorumu değerlendir. adam ne desin çok güzel olmuş aferin mi desin ?  öyle derse sana faydası olmaz.

ben siteyi beğendim gayet hızlı ve fresh bir site olmuş.

Teşekkürler hocam, yok tabikide eleştiriye açığım o yüzden tam olarak hayal ettiğiniz ne ise onu yazın lütfen geliştirmek adına sistemi. Bunlar benim için çok önemli. Yani tam olarak beklentiniz nedir, onu yapacağım çünkü.

Beklediğiniz işlem = Fiyat ucuz yerden alıp, pahalı yere transfer edip satış emri vermesimi ?

Herkese teşekkürler, hertürlü fikire açığım arkadaşlar o yüzden yardımlarınızı bekliyorum.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
September 25, 2017, 08:12:31 PM
yorumlar için teşekkürler, sürekli güncellenmektedir arkadaşlar herkesin bottan beklentisi farklı olabilmektedir. Fikirlerinizi yazın hepsini not ediyorum zaten güncellene güncellene gidecek.

Sizden ricam bu olmaz, bot bu değil gibi basit yorumlar yerine şöyle şöyle yap şunu şurdan al gibi aktif değer katan yorumlar lütfen arkadaşlar.

hocam doğru demiş adamlar, BOT değil. sen geliştiricisin, eleştiriye açık ol, küfür yemediğin sürece her yorumu değerlendir. adam ne desin çok güzel olmuş aferin mi desin ?  öyle derse sana faydası olmaz.

ben siteyi beğendim gayet hızlı ve fresh bir site olmuş.
full member
September 25, 2017, 06:01:14 PM

sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
September 25, 2017, 02:02:46 PM
fiyat makaslarını gösteren bir site yapmışsınız bot degil, benzerleri var ama neden bizdende bir tane çıkmasın degil mi?
full member
Activity: 131
Merit: 100
September 25, 2017, 12:27:01 PM
Emeğinize sağlık hocam teşekkürler
full member
September 25, 2017, 04:22:57 AM
~snip
sizin bottan beklentiniz nedir ? eğer oto alıms atım yapmasıysa böyle bir durum yok,
bu BOT'un amacı; Bittrex ve Polo 'dan 15saniye de bir son fiyatları çekip göstermesi.

Herkesin bottan beklentisi işlemi otomatize etmesi değil mi?
Benim buradan görebildiğim kadarıyla arbitraj botu yapmamışsınız, arbitraj veritabanı oluşturmuşunuz.

Kötü bir şey yapmışsınız demiyorum, başlığa ithafen söylüyorum bunları Smiley

anladım hocam teşekkürler.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
September 25, 2017, 03:32:07 AM
~snip
sizin bottan beklentiniz nedir ? eğer oto alıms atım yapmasıysa böyle bir durum yok,
bu BOT'un amacı; Bittrex ve Polo 'dan 15saniye de bir son fiyatları çekip göstermesi.

Herkesin bottan beklentisi işlemi otomatize etmesi değil mi?
Benim buradan görebildiğim kadarıyla arbitraj botu yapmamışsınız, arbitraj veritabanı oluşturmuşunuz.

Kötü bir şey yapmışsınız demiyorum, başlığa ithafen söylüyorum bunları Smiley
full member
September 25, 2017, 02:37:40 AM
Borsalar arasındaki farkları hesaplamışsınız ama bot kısmı nerede anlayamadım?
Otomatik olarak hesaplama işini mi bot olarak isimlendirdiniz?

NOT: Bot'a 3 yerli 2 yabancı borsa daha eklenecek yakın zamanda.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
September 23, 2017, 01:08:47 PM
Borsalar arasındaki farkları hesaplamışsınız ama bot kısmı nerede anlayamadım?
Otomatik olarak hesaplama işini mi bot olarak isimlendirdiniz?
full member
September 23, 2017, 06:36:06 AM
Evet hocam teşekkürler, tam olarak % lik fark için ne işlemi yapmam lazım örnekli anlatırmısınız.
mesela usdt-eth yi ele alalım

bittrex: 270
polo: 260

arb = ?

Yapılcak İşlem = 270-260/100 = %0.1 << gibimi ?
newbie
Activity: 57
Merit: 0
September 23, 2017, 04:37:20 AM
Merhaba arkadaşlar, sizce nasıl olmuş eksikleri veya eklememi istediğiniz birşeyler varmı yorumlarınızı bekliyorum.

https://www.coinmarketarb.com/

hocam bu yorumumu başka bir forumdada yapmıştım buradada tekrar edeyim yanına kaç sat fark olduğundan ziyade yüzde kaç fark var onuda eklerseniz süper olur
full member
September 20, 2017, 03:38:29 PM
Merhaba arkadaşlar, sizce nasıl olmuş eksikleri veya eklememi istediğiniz birşeyler varmı yorumlarınızı bekliyorum.

hayırlı olsun
fırsatları mail ile bilgilendirse daha hoş olur.

Teşekkürler, hocam 30 saniyede bir fiyat güncelleniyor mail bu şekilde 30sniyede bir gitse sıkıntı olabilir.
full member
September 20, 2017, 08:54:59 AM

Pages:
Jump to: