Pages:
Author

Topic: Arbitraj Yapanlar Buraya - page 3. (Read 696 times)

member
Activity: 392
Merit: 24
February 02, 2018, 12:52:12 AM
Site güzel ve yararlı paylaşım için teşekkürler. Ben de kendi çapımda fiyat farkını hesaplayan bir bot yazıyorum eğer daha da ilerletirsem burada paylaşmayı düşünüyorum. Ben hatta komisyonları da işin içine katıyorum ve kur farkı da önemli. Ama sitenin eksikleri çok gibi.
Kesinlikle dhaa geliştirmeye açık bir site.
YAzdığınız botun deneme sürümü olursa denemek isterim bu arada.
member
Activity: 280
Merit: 71
February 01, 2018, 06:57:01 PM
Site güzel ve yararlı paylaşım için teşekkürler. Ben de kendi çapımda fiyat farkını hesaplayan bir bot yazıyorum eğer daha da ilerletirsem burada paylaşmayı düşünüyorum. Ben hatta komisyonları da işin içine katıyorum ve kur farkı da önemli. Ama sitenin eksikleri çok gibi.
member
Activity: 308
Merit: 10
February 01, 2018, 06:19:36 PM
Yukarıda belirttiğim siteler arası kar marjlarını sunan sitenin linkini sizinle paylaşıyorum :

http://www.arbitrage.expert/

Sitede belirtildiği üzere alım satım transfer ve herhangibir komisyonu göz önüne alarak yapmıyor bu hesaplamayı

Bende bulunan excel de bu komisyonlar da hesaba katılmaktaydı yani tam bir alım satım simulasyonu yapabiliyordunuz ama yine de bu verdiğim site de gayet işlevsel. sol üst köşeden coin tipini değiştirebiliyorsunuz.

ooo bilgiler bilgiler biraz inceleyim bakayım tek tek uğraşıp duruyordum saatlerce beni büyük dertten kurtardınız (meritim olsa atmıştım)
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
February 01, 2018, 05:38:19 PM
Bende arbitraj için fiyat karşılaştırması yapan sitemi paylaşayım kullanmak isteyen olabilir. Bittrex ve Polo arasındaki fiyatları gösteriyor anlık olarak.

https://www.coinmarketarb.com/

Cahillik cidden sıkıntı arkadaş, tam olarak bu botun yaptığı şeyi ben manuel hesaplayarak anlık tek tek coinlere bakarak yapıyordum :/
member
Activity: 224
Merit: 14
February 01, 2018, 05:34:22 AM
Kaç gündür aradığım şeylerden biriydi bu. Denemek istiyordum. Paylaşan arkadaşımın ellerine sağlık.
Volatilite yüksek olduğu için yine riskli. İşlem süreleri de sıkıntıya uğratmazsa denemekten zarar gelmez.
Paylaşım için teşekkürler.
full member
Activity: 142
Merit: 102
February 01, 2018, 04:19:53 AM
Bende arbitraj için fiyat karşılaştırması yapan sitemi paylaşayım kullanmak isteyen olabilir. Bittrex ve Polo arasındaki fiyatları gösteriyor anlık olarak.

https://www.coinmarketarb.com/
member
February 01, 2018, 03:16:57 AM
Yukarıda belirttiğim siteler arası kar marjlarını sunan sitenin linkini sizinle paylaşıyorum :

http://www.arbitrage.expert/

Sitede belirtildiği üzere alım satım transfer ve herhangibir komisyonu göz önüne alarak yapmıyor bu hesaplamayı

Bende bulunan excel de bu komisyonlar da hesaba katılmaktaydı yani tam bir alım satım simulasyonu yapabiliyordunuz ama yine de bu verdiğim site de gayet işlevsel. sol üst köşeden coin tipini değiştirebiliyorsunuz.

member
February 01, 2018, 02:27:14 AM
Herkese Merhaba,

Forumda arbitraj yapan var mı adlı bir konumuz vardı ve oldukça popülerdi.

Alım satım işlerine giren birçok kişinin soru sorduğu cevap aldığı ve deneyimli kişilerin paylaşımda bulunduğu bir konuydu.

Konu bir şekilde kaybolmuş durumda, EFS ile yazıştım fakat tam durumu üzerine sanırım kendisinin de bilgisi yok bulup ortaya çıkaramadık..

Bu nedenle bu başlığı açarak o konu üzerinde oluşan paylaşımın devamını ve yeni gelenler için de bilgi sağlanmasını bu başlık altında amaçlıyorum.
Eski konuya dair internette paylaşımlarımın bir kısmını bulabildim ve burada onları tekrar paylaşarak bilginin kaybolmasını da engelleyeceğim.
Başlık sonucu sadece arbitraj haricinde asıl kar getirisi olan siteler arası alım satımı da gündemde tutmayı planlıyorum.
Hatta eski konuyu takip edenler bilirler, bir excel dosyasında verilerin toplandığından bahsetmiştim.
Yakın zamanda gördüğüm kadarıyla o excel mantığında çalışan tabi transfer ve komisyon ücretlerini hesaba katmamış bir algoritma götüren bir site bile yapmış durumdalar.
O sitenin de linkini bulursam paylaşacağım.

Arbitraj yapanları, siteler arası al sat yapanları, konuyu öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyenleri bu konu altında paylaşıma davet ediyorum.
Pages:
Jump to: