Pages:
Author

Topic: Arda Turan'ın Başakşehir'e Transfer Olması - page 2. (Read 427 times)

newbie
Activity: 82
Merit: 0
Olur da bu transfer yalan haber degilse, arda'yi basaksehire getienler, basaksehiri sampiyon da yaptirirlar. ilk yaridaki hakem hatalari, oyunculara verilen haksiz cezalar 2.yaridakilerin yaninda devede kulak kalcak gibi duruyor.
member
Activity: 78
Merit: 10
Bu transferle beraber kulüp olmakla camia olmak arasındaki farkı görmüş olduk. Beşiktaş ve Galatasaray camia olduklarını kanıtlamış ve taraftarları olaya el koymuşlardır. Başakşehir ise bir kulüp ve kulüp olarak kalmaya mahkumdur.
member
Activity: 336
Metahash
Benim de endişelerim vardı da hafta sonu 3 puan getirdi, eski şımarıklığına dönmeyip prof. oyun oynarsa faydalı olacak gibi. Hayırlı olur inşallah
newbie
Activity: 14
adam ben ölmedim döndüm diyor bence Smiley
newbie
Bence güzel bi transfer oldu bu gün golü var bakalım böyle devam eder umarım
newbie
Activity: 52
Arda'dan çok umutlu değilim ama ne olursa olsun golünü de attı  Cool
newbie
Activity: 31
türkiye de galatasaraydan başka takımda oynamam diyen adam geldi başakşehirde oynuyor başta şaka sanmıştım ama bakalım neler olacak.
member
Activity: 252
espiri zannetmiştim ben ilk bildiğin gelmiş adam ciddi ciddi.
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Arda bitmiştir bence bu saatten sonra. Avrupa da birçok kulüpte oynayabilirdi ama ülkeye geri döndü. Ligin içine tükürmeseler bari.
jr. member
Activity: 128
Merit: 1
Bu saatten sonra anca Başakşehir'de oynar zaten. Bugün gol mol attı ama bakmayın Başakşehir'de çok etkili kanatlar var, onları kesip oynayabilcek mi şüpheli?
member
Activity: 223
Merit: 11
Bence kendi kariyerini yedi.Başakşehir avrupada hiçbir başarı elde edemez bu net Arda Türkiye'ye dönmeyi istediği için ve Galatasaray taraftarı onu istemediği için Başakşehir'i tercih etti.
member
Activity: 238
basaksehir bile fazla ardaya su haliyle. nasil mahvetti guzelim kariyeri.
newbie
Activity: 210
fatih terime kıcıklık olsun diye gitmiştir bence. ama orda başarı saglayabilirmi bana göre çok zor orda başarılı olması hayırlısı olsun.
newbie
Activity: 84
arda ile başakşehir çok güçlenecektir
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
arda başak şehiri birbirine katar demedi demeyin
member
Activity: 152
Merit: 12
Yıllık 4 Milyon Euro almasıda işin ironisi bence. Tamam bu çocuk yetenekliydi ama artık oynayacak kalitede değil. Ama adamlıkta üzerine yok  Smiley
newbie
Activity: 29
Vizyon sıkıntısı mı memleket hasreti mi bilemeyeceğim ama nereden baksan garip bir karar :/ Çok rahat Avrupa'nın belli seviyedeki takımlarından birinde kalabilirdi. Gerçekten anlayamıyorum Smiley
jr. member
Activity: 57
Merit: 2
Ardadan nefret eden biri olarak onu cidden bu ülkenin liginde görmek istemezdim. Fatih terim ile karşı karşıya gelecekleri günü merak ediyorum sadece. Ona kendini gösterecek diye yapmayacağı şey kalmayacaktır sahada.
newbie
Galatasaray dışın da başka takım da oynamam diyerek Başakşehir'e gitmesi baya bir ironi  Grin
newbie
Activity: 42
başakşehir üst sıralara oynayacağını perçinledi
Pages:
Jump to: