Pages:
Author

Topic: AİRDROP TARZI BOUNTY KAMPANYALARI ( 26.03.2018 GÜNCELLENDİ ! ) - page 2. (Read 676 times)

member
Activity: 406
Merit: 14
Bazı kampanyalar baya önceden başlamış bize olumsuz yansır mı ? Ocakta başlayanlar var onlardan bir şey gelmez herhalde.
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
bunlar herzaman vermiyorlar ama, Hangi kampanya oldugunu simdi hatirlayamadim ama sadece newslettera katildim hicbise gelmedi sanirim cok dusuk diye gondermediler.

Hocam projeyi inceleyip ona göre seçiyorum. Boş olan projeleri listeye eklemiyorum. Güzel projelerin managerları belli zaten.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
bunlar herzaman vermiyorlar ama, Hangi kampanya oldugunu simdi hatirlayamadim ama sadece newslettera katildim hicbise gelmedi sanirim cok dusuk diye gondermediler.
jr. member
Çok teşekkürler konu için güzel bir konu olmuş, dediğiniz gibi bu kampanyalara katılımda diğer kampanyalara göre daha kolay oluyor.

Teşekkürler. Amacım da bunları bir arada toplamak zaten. Bounty takibi yapamayan arkadaşlar için, uğraş gerektirmeyen ama stake alabilecekleri kampanyaları bir arada toplamak.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Çok teşekkürler konu için güzel bir konu olmuş, dediğiniz gibi bu kampanyalara katılımda diğer kampanyalara göre daha kolay oluyor.
jr. member
Bunlara katılmak istiyorsanız Amazix ekibini takip edin. Buradakilerin 1'i hariç hepsini onlar yönetiyor. Genel de yönettikleri tüm bountylerde açarlar compare, youtube ve newsletter'ı. Katıldığınız her kampanyanın telegram grubuna girmeyi unutmayın. Amazix'in duyuru kanalını da mecburen takip edeceksiniz. Ordan yeni bountyler geldikçe paylaşılır, konusuna girin 3-5 dakikayı ayırıp gerekenleri yapın, unutun. Tabi tamamen unutmayın Cheesy, bazen kyc istenen bountyler oluyor.

Bugün Shivom'da başladı, onu da konuya ekleyebilirsiniz.

https://bitcointalksearch.org/topic/closed-shivom-the-future-is-your-genome-4000-eth-fixed-3183600

Bountyleri takip etmek için büyük kolaylık. Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim. Meritim olsa verirdim.
full member
Activity: 378
Merit: 103
yararlkı bir başlık olmuş her birinin kaydını yapmak birkaç dakika alır birde airdrop gibi değil bunlar genelde gönderirler. tutan projeler amazix grubunn bountyleri bu ara compare kapamışlar şu sıra sebebini bilmiyoruım.
full member
Activity: 504
Merit: 120
Bunlara katılmak istiyorsanız Amazix ekibini takip edin. Buradakilerin 1'i hariç hepsini onlar yönetiyor. Genel de yönettikleri tüm bountylerde açarlar compare, youtube ve newsletter'ı. Katıldığınız her kampanyanın telegram grubuna girmeyi unutmayın. Amazix'in duyuru kanalını da mecburen takip edeceksiniz. Ordan yeni bountyler geldikçe paylaşılır, konusuna girin 3-5 dakikayı ayırıp gerekenleri yapın, unutun. Tabi tamamen unutmayın Cheesy, bazen kyc istenen bountyler oluyor.

Bugün Shivom'da başladı, onu da konuya ekleyebilirsiniz.

https://bitcointalksearch.org/topic/closed-shivom-the-future-is-your-genome-4000-eth-fixed-3183600

member
Activity: 235
Merit: 75
Hocam emeklerini icin cok tesekkurler güzel bir liste olmus elinize sağlık
jr. member
telegramda ekleseydin keşke: ) çok güzle bir paylaşım olmuş arkadaşlar özellikle amazing grubunun yönettiği kampanyalar genelde para ediyor. elinize sağlık

Telegram eklememe sebebim aktif olma ve yapıcı mesaj atma koşulundan dolayı hocam. Zaten bu listeyi, aktif olarak bounty takibi yapamayan arkadaşlar için hazırladım. Tavsiye için teşekkürler Smiley
full member
Activity: 364
Merit: 102
telegramda ekleseydin keşke: ) çok güzle bir paylaşım olmuş arkadaşlar özellikle amazing grubunun yönettiği kampanyalar genelde para ediyor. elinize sağlık
jr. member
çok güzel konu olmuş, özellikle yeni başlayan kişilerin faydalanabileceği şekilde bir anlatım izlemeniz çok fayda sağlayacaktır. çok fazla para kazandırmıyor olsa da zamanı olan kişilerin katılım sağlamaması için hiçbir sebep yok Smiley

Teşekkürler Smiley
jr. member
cryptocompare üye oldum. diğer işlemleri yapınca ban nasıl atacaklar o tokenleri. hangi cüzdana gelecek onu anlamadım. herhangi bir yere cüzdan adresi vermedik. bu arada çok güzel olmuş elinize sağlık. faydalı bir paylaşım.

Hocam, kampanyalara katıldıktan sonra, hemen altında bir form var onu doldurmanız gerek. Oraya ethwallet, bitcointalk profile link, bitcointalk username gibi bilgileri girmeniz gerek.
jr. member
güzel, faydalı link olmuş hepsine üşenmeden tek tek girdim başvurdum. emeğinize sağlık

Umarım faydalı olur. Teşekkürler.
member
Activity: 448
Merit: 12
Aza çoğa bakmadan bu tip ödül kampanyalarına katılmak gerekiyor aslında.
Günde 3-5 dakikamızı şöyle kampanyalara ayırsak bir şeyimiz eksilmez  Smiley
member
Activity: 224
Merit: 12
çok teşekkürler güzel derlemişsin zaten şu ayı döneminde yapacağımız tek iş bounty ve airdroplara katılmak burdan hasatı toplayıp boğa sezonu açılınca hele birde borsalara girerse payımızı alıp çıkmak kaliteli projelere blog yazmak gibi şeylerle uğraşacağız yapacak bişey yok:))
member
Activity: 1106
Merit: 25
cryptocompare üye oldum. diğer işlemleri yapınca ban nasıl atacaklar o tokenleri. hangi cüzdana gelecek onu anlamadım. herhangi bir yere cüzdan adresi vermedik. bu arada çok güzel olmuş elinize sağlık. faydalı bir paylaşım.
full member
Activity: 630
Merit: 103
çok güzel konu olmuş, özellikle yeni başlayan kişilerin faydalanabileceği şekilde bir anlatım izlemeniz çok fayda sağlayacaktır. çok fazla para kazandırmıyor olsa da zamanı olan kişilerin katılım sağlamaması için hiçbir sebep yok Smiley
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Ellerine sağlık güzel paylaşım devamı gelirse daha da güzel olur. Bounty lere bir süre ara verdim zamanım yok su sıralar ama başladığımda konuyu takip edeceğim.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
güzel, faydalı link olmuş hepsine üşenmeden tek tek girdim başvurdum. emeğinize sağlık
Pages:
Jump to: