Pages:
Author

Topic: Artık Başlıyor muyuz?? - page 2. (Read 479 times)

legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
January 20, 2020, 06:07:08 PM
Bugün mü başlarız 5 yıl sonra mı yada hiç başlamaz mıyız bilmemekle beraber musluğun başında bekleyenler ne kadar su içmemize müsaade ederse o kadar içeceğiz. Piyasayı da madencileri de ellerindeki malın değerine inandırdıkları anda herkesin tekrar deli gibi saldırdığı günleri göreceğiz. Çok iyi bildiğim bir şey var ben dahil buradaki çoğu kişi biraz kara geçince kurtlanıp eldekileri nasılsa düştüğünde alırım diye satıp sonra arkasından izleyeceğiz. Geriye kurduğumuz hayaller, lan ben bu mallığı nasıl yaparımlar, aylarca belki yıllarca zararda beklediğimiz zamanlar kalacak.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
January 19, 2020, 03:35:42 PM
Henüz başlayamıyoruz maalesef. Halvingi bir görelim de sonrası nasip/kısmet artık :) Halvinge kadar daha çoook böyle iniş-çıkışlar yaşayacağız. Boğa geldi diye düşünerek hemen sevinmemek lazım! Fakat şu son yükselişte gördüm ki; boğaya girdiğimizde ilk ataklar BTC forklarından gelecek gibi görünüyor. CMC ilk 100'deki eski yeni tüm coin ve tokenler pozitif etkilenebilir. Belki de "süper boğa" görürüz, belli mi olur ;)
hero member
Activity: 1946
Merit: 575
January 19, 2020, 11:00:54 AM

Derken fiyatın bi anda 8.5 civarlarına düşmesi peki? Tam gaza geliyoruz, oh arttık bundan sonra sırtımız yere gelmez, hadi önümüz bull diyoruz falan çat diye biri çıkıyor deli gibi satıyor hemen fiyat düşüyor. Şu kripto piyasasında gerçekten babana güvenmeyeceksin lafı çok doğru, yarın sabah kalktığımda hiç şaka yapmıyorum daha öncede dedim 5k veya 15k olsun inanın "nasıl olabilir" falan demem, "aha tipik bitcoin hareketlenmesi" der geçerim, artık o kadar alıştık istediklerimizin veya en azından beklediklerimizin olmamasına. Allahtan daha hala iyi fiyatlarda, buralardan toparlayıp tekrar çıkmaya devam edebilir, 7k bandına falanda düşebilirdi valla hiç şaşırmazdım, bu yine az düşmüş hali.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
January 18, 2020, 03:38:09 PM
Malum 2017 Aralık ayından bu yana inanılmaz bir şekilde boğa piyasasının içerisindeyiz. Btc haftalık grafiktede görüleceği üzere en son temmuz ayından bu yana gerçekleşen düşüş son bulmuş gibi görünüyor.

Bir başka dikkati çeken noktada btc nin hareketlerinden hacmi yüksek altcoinlerin etkilenmemesi. Btc'nin yükselişi ile eth etc gibi altcoinlerde yükselmeye devam ediyor. bunların hepsi boğanın sinyalleri olduğunu düşünüyorum.

Şu grafik işini bir çözemedim illa öğrenecez sayenizde galiba.
Görünüm pozitife dönüyor dönmesine de, önemli olan bu süreçte diğerlerinden de kazanabilir olmak. Çünkü sağolsunlar son boğdan bu yana eridik de eridik...

Malum 2017 Aralık ayından bu yana inanılmaz bir şekilde boğa piyasasının içerisindeyiz.
Üstad ayı diyecektin galiba 😂 inşallah hocam inşallah boğaya gireriz

Hepimizi şaşırtıyor artık bu BTC. Boğa mı ayı mı derken ya boynuzu yiyecez ya pençeyi bu gidişle Smiley
legendary
Activity: 2072
Merit: 1137
January 18, 2020, 03:05:18 PM
Malum 2017 Aralık ayından bu yana inanılmaz bir şekilde boğa piyasasının içerisindeyiz.
Üstad ayı diyecektin galiba 😂 inşallah hocam inşallah boğaya gireriz
sr. member
Activity: 987
Merit: 254
January 18, 2020, 12:37:51 PM
Malum 2017 Aralık ayından bu yana inanılmaz bir şekilde ayı piyasasının içerisindeyiz. Btc haftalık grafiktede görüleceği üzere en son temmuz ayından bu yana gerçekleşen düşüş son bulmuş gibi görünüyor.

Bir başka dikkati çeken noktada btc nin hareketlerinden hacmi yüksek altcoinlerin etkilenmemesi. Btc'nin yükselişi ile eth etc gibi altcoinlerde yükselmeye devam ediyor. bunların hepsi boğanın sinyalleri olduğunu düşünüyorum.

Pages:
Jump to: