Pages:
Author

Topic: Artık bitti. - page 6. (Read 2914 times)

sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
November 28, 2017, 02:03:48 PM
Evet belki bir gün başlayacak bu düşüş ve uzun süre düşüşte olacak ama şuan için böyle bir şey söyleyemeyiz yakın zamanda. Bu yükselişi sürecektir bitcoinin bir süre daha.
full member
Activity: 196
Merit: 100
November 28, 2017, 01:58:16 PM
Bence her şey artık yeni başlıyor, fakat tabi bu 2-3 gün de 50 btc kazayım 5-6 sene tesadüfen saklayım milyoner olayım devri bitti. artık öyle kolay kolay zengin edemez.
Bence yalnış bi düşünce içerisindesiniz. Şöyle otorup bir baktığınızda BTC 200$ iken alıp saklayankişi bu fiyatlara kadar zaten elinde tutmamıştır. Sizde şuanki fiyattan 1-2 BTC alıp unutursanız bu unutma ciddi anlamda unutma yine güzel karlar bıraktıracağını düşünüyorum. Bana göre çoook uzun vadede btc zarar ettirmez.
full member
Activity: 336
November 28, 2017, 01:55:43 PM
Bence her şey artık yeni başlıyor, fakat tabi bu 2-3 gün de 50 btc kazayım 5-6 sene tesadüfen saklayım milyoner olayım devri bitti. artık öyle kolay kolay zengin edemez.
full member
Activity: 196
November 28, 2017, 01:52:52 PM
Ne kadar talep olursa fiyat o kadar atar. Bence herşey daha yeni başmalakta. bundan sonra çok iyi pozisyon alınalı diye düşünüyorum. Zaten düşüş olursa altlardan almak isteyen çok kişi var ve fırsat kolluyor
member
Activity: 380
Merit: 20
November 28, 2017, 01:43:23 PM
Ben 10 binden usdt ye geçmeyi düşünüyorum.Bu geceden itibaren iyi bir satış dalgası geleceğini düşünüyorum..Yüksel yüksel nereye kadar..Düzeltmesiz yükselme olmaz...
hero member
Activity: 910
Merit: 503
November 28, 2017, 01:24:34 PM
Şu an Türkiye'de toplasan %1 kesimin elinde Bitcoin vardır fakat en az %5'i takip etmektedir hala %4 potansiyelin olduğu anlamına gelir ve dünyanın geri kalan ülkeleri hala Bitcoin ile tanışmış değil. Bu piyasa büyümeye devam ediyor.
full member
Activity: 728
Merit: 151
November 28, 2017, 01:22:26 PM
talep ne kadar çok olursa fiyat o kadar yüksek olur...bunda kötü ne var ? zaten fork bok muhabbetine fiyatı şiştikçe şişti ..eee sorun ne ?

bu dünya da fırsatlar asla bitmiyor çok çılgın paralar dönüyor ...insan dar bakış açısı ile hayata bakınca herşeyi bitcoinden ibaret görüyor..dikkat.

bu arada diyanet açıklamış bitcoin harammış  Grin Grin Grin

mercedese binmek caiz ama  Grin Grin

he bu arada bitcoinin forkunu ..kine takan yok atık  Cheesy Cheesy
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
November 28, 2017, 01:20:32 PM
Valla artık sokaktaki herhangi birine sorun btc ile ilgili bişiler saçmalar.
Hatta alıp kenara bile koymuştur.
Ama şunu unutmayın ve bu dediğimi bir tarafa yazın.
Bitcoin çok fena düşecek!!!
Yeni giren yatırımcılar öyle bir panik yapacakki iflas etmemek için satacaklar.
Çoğu en yüksekten alıp en  dipten satış yapacak.
Bir çok kişi iflas edecek.
Ve bitcoin onları silkeledikten sonra 1milyon dolara doğru ilerleyecek.
full member
Activity: 630
Merit: 102
November 28, 2017, 01:12:20 PM
Bu mantıkla düşünürsek yatırımcı sayısı arttıkça değeri de artar. Fakat bunun tabi ki dezavantajı var ;

En basitinden çevremde bazı kişiler var ve bunlar sırf bitcoinin değerini arttığını duyduğu için satın alıp bekleten kişiler ve kripto para teknolojisi ne desen küfür ediyorsun sanacak kişiler. Eğer olurda bir gün tam tersi yönde haberler çıkmaya yani "bitcoin son sürat değer kaybediyor" şeklinde sunulmaya başlarsa , işte bu balon yatırımcılar dediğimiz kesim büyük bir korkuyla panik satışı yapmaya başlar ve satışlar satışları doğurur. İşte o zaman piyasa bitcoine gerçek anlamda güvenen kişilere geçene kadar bir süre devam eder. Bu sırada düşüş yaşanır fakat kalıcı olmayacaktır.
full member
Activity: 200
SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT
November 28, 2017, 12:47:47 PM
Bu dediğiniz pek mantıklı değil insanlar bilmelerine rağmen henüz tam olarak yatırım yapmış değiller, yeni yeni tanışan birçok insan var ayrıca dünya sadece Türkiye'den ibaret değil.. Bence fiyat katlanarak artmaya devam edecek ama kısa vade de bir düzeltme bekliyorum.
member
Activity: 314
Merit: 19
November 28, 2017, 12:45:19 PM
Ne kadar çok talep artar, o kadar çok fiyat yükselir. Fiyat şu anda düşse bile alttan almak için bekleyen tonla insan var.

Bitmedi. Yeni başlıyor.
full member
Activity: 560
Merit: 113
November 28, 2017, 12:44:22 PM
Artık herkes bitcoin'i biliyor ve para yatırıyor özellikle genç kesimde neredeyse herkes. Büyük kazançları artık unutun artık bu ''public'' denilen aşamaya geldik. Bitcoin aşağı doğru salınmaya başladığında siz o zaman görün buraları
Pages:
Jump to: