Pages:
Author

Topic: Artık fazla gwei vermekte bir işe yaramıyor - page 3. (Read 1089 times)

full member
Activity: 420
Merit: 101
65 gwei ile 2-3 dakikada gerçekleşti transfer.eskiden 1 gwei ile ayni sürede yapıyordum.bu işe bir çözüm bulunmali artık.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Gerçekten anlamadım bu durumu sadece siz yaşıyorsunuz sanıyordum ama baktım ki baya kişi de aynı sorun varmış.. ETH göndermeye tırsar oldum.. Umarım yakın zamanda düzelir bu durum..
member
Activity: 148
Merit: 10
https://ethgasstation.info/ burdan kontrol edin standart neyse onun altına düşmeyin o zaman sorun yaşamazsınız bu kadar basit..ama tabi komisyon ücretleri çok oldu
member
Activity: 406
Merit: 12
Crypto Kities ethereum network'ünün yüzde 15 ini kullanıyor demişlerdi, yukarıdaki resme bakarsak %15 falan değil tamamını kullanıyor nerdeyse.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
En iyisi daha fazla ETH tabanlı işlem yapmadan geliştiricilerin bu duruma müdahale etmesini beklemek. Bakalım ne kadar hızlı çözebiliyorlar bu durumu. Smiley
full member
Activity: 333
Merit: 103
Nasıl ya ben anlamadım onu normalde ben 0,0005 fee ücreti ile eth anlık olarak geçiyor.. Yani bu ücret sizin bahsettiğinizden daha az değil mi nerede işlem yapmaya çalışıyorsunuz ki ?

Myetherwalletan gönderi. ETH olarak.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Nasıl ya ben anlamadım onu normalde ben 0,0005 fee ücreti ile eth anlık olarak geçiyor.. Yani bu ücret sizin bahsettiğinizden daha az değil mi nerede işlem yapmaya çalışıyorsunuz ki ?
full member
Activity: 333
Merit: 103

Üstte bekleyen işlemler. Bir transfer için herhalde yakında 80den aşağı kurtarmayacak.
Arkadaşım 70000 gas ve 60 gwei verdi 15 saattir eth hala geçmedi. Bu kafayla ethereum $300'ın altına inmesini bekliyorum.
Pages:
Jump to: