Pages:
Author

Topic: ATH Yapan Bir Daha ATH Yapar Mı? - page 2. (Read 206 times)

member
Activity: 692
Merit: 50
November 14, 2023, 04:23:01 PM

Benim de geçmişten yana bildiğim bir kaç altcoinden birisi Waves, meşhur bir Türkiye grubu da vardı, kazananlar olduğu gibi kaybedenler de vardı, Waves beklentilerin çok ama çok uzağında kalan bir altcoin, eğer Türkiye’de o dönem bahsedilenlerin yarısını yapsaydılar herhalde şu anda ilk 20’de çakılı top coinlerden birisi olacaktı,

Çok hoş bi sinerji vardı o grupta. Türk yatırımcılar birbirilerini Waves konusunda motive ediyodu sürekli. Coin 15 dolardan 0,5 dolara düştüğünde bile herkes bibirini motive etmeye devam ediyordu. Ben sinerjisi yüksek grupları seviyorum. Dayanışma içinde oluyor öyle gruplar. Ama Waves hiçbir zaman beklentileri tam bi şekil karşılayamadı. Ethereum'un önüne geçme şansını hiçbir zaman yaratamadı bana kalırsa. Ayrıca son 60 dolardan 2 dolara düşüşü de biraz şüphe uyandırıcı. Ve yatırımcıyı korkutan cinsten. Böyle bir varlığı satın almak benim için zor. Aynı şekil düşüncelere SOL konusunda da sahibim. Benim güvenim kalmadı bu coinlere karşı.

Waves de bir de usdn krizi patlak verdi. Usdn sabitliğini kaybetti. Luna gibi olabilirdi waves'in sonu. Haklısınız, Waves hold edilcek bir coin değil. Fırsat verirse al sat olabilir.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
November 14, 2023, 03:40:31 PM
Bende biraz waves aldım. Geçmiş boğalarda sert pumplanmıştı. waves 2.0 adı bahanesi ile tekrar yükseliş yapabilir.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
November 14, 2023, 12:26:20 PM

Benim de geçmişten yana bildiğim bir kaç altcoinden birisi Waves, meşhur bir Türkiye grubu da vardı, kazananlar olduğu gibi kaybedenler de vardı, Waves beklentilerin çok ama çok uzağında kalan bir altcoin, eğer Türkiye’de o dönem bahsedilenlerin yarısını yapsaydılar herhalde şu anda ilk 20’de çakılı top coinlerden birisi olacaktı,

Çok hoş bi sinerji vardı o grupta. Türk yatırımcılar birbirilerini Waves konusunda motive ediyodu sürekli. Coin 15 dolardan 0,5 dolara düştüğünde bile herkes bibirini motive etmeye devam ediyordu. Ben sinerjisi yüksek grupları seviyorum. Dayanışma içinde oluyor öyle gruplar. Ama Waves hiçbir zaman beklentileri tam bi şekil karşılayamadı. Ethereum'un önüne geçme şansını hiçbir zaman yaratamadı bana kalırsa. Ayrıca son 60 dolardan 2 dolara düşüşü de biraz şüphe uyandırıcı. Ve yatırımcıyı korkutan cinsten. Böyle bir varlığı satın almak benim için zor. Aynı şekil düşüncelere SOL konusunda da sahibim. Benim güvenim kalmadı bu coinlere karşı.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
November 13, 2023, 02:48:13 PM
waves 2.0 geliyor gelecek ay bu ara bundan güzel bir hareket bekliyorum kendimce yüklü bir miktar aldım.
waves
tia
cake
arb
op
ve eth topluyorum yavaş yavaş diğerlerini de toplayacağım.

Ben kripto piyasasına 2017 yılında girdim, başlarda da epey takip ediyordum kendisini ama sonradan saldım,  o zamandan bu zamana Wavesde sürekli yeni bir şeyler geliyor/gelecek. Altı senede ancak 2.0'a mı geçebiliyorlar?

legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 13, 2023, 02:32:46 PM
waves 2.0 geliyor gelecek ay bu ara bundan güzel bir hareket bekliyorum kendimce yüklü bir miktar aldım.
waves
tia
cake
arb
op

Ben kripto piyasasına 2017 yılında girdim, başlarda da epey takip ediyordum kendisini ama sonradan saldım,  o zamandan bu zamana Wavesde sürekli yeni bir şeyler geliyor/gelecek. Altı senede ancak 2.0'a mı geçebiliyorlar?
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
November 13, 2023, 02:19:26 PM
waves
tia
cake
arb
op
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 13, 2023, 02:08:46 PM
Bence bu sorunun cevabı çıkan varlığın ucundan köşesinden bile olsa bir amacı olup olmamasına bağlı ve bu dediğim oldukça sert bir eleme demek oluyor. Boğa döneminde çıkıp ath yapan arkadaşların tamamına yakınının bir daha derin sularda yüzemeyeceğini düşünüyorum, çünkü amaçlanan bir şey vardı ve gerçekleşti.
Ama defi olsun, şu olsun bu olsun, kıymık kadar fonksiyonu varsa başarısını tekrarlamaması için bir sebep göremiyorum, çünkü aslında bütün piyasalar için geçerli bu tarz atraksiyonlar özellikle kripto piyasası için iyice geçerli.
Bütün piyasa için geçerliliğine en bildik örnek Cumhurbaşkanı kızıyla evliyken manken düdükleyecek kadar salak (yediği nane açığa çıktıktan sonra değiştirdikleri şeklini birkaç ameliyatta geri alabildi) damadın veciz sözleri:
" Dolar 10 lira olacah, 15 lira olacah ya, 6-7 liradan toplayak dolarları, 10-15'ten satarız, çok beklersiniz...."

Gişe Alış / Gişe Satış
28.6090 / 28.7350   
hero member
Activity: 868
Merit: 878
November 13, 2023, 12:19:08 PM
Her zaman düz mantık işlemezi ikinci kısımda verdiğin güzel örnekler ile taçlandırdığın için teşekkürler @gospodin. Boğayı insanlar her şeyin 100 kat arttığı bir algı olarak görüyorlar. Her zaman öyle olmaz, her zaman zirve tekrar etmez. Ancak bazı kalemler eski zirveyi görür bunu düşünüyorum. Ethereum, Bitcoin bunlardan bazıları. Zirveyi tekrar zorlayacaklar eminim, geçer bana göre. Her zaman görür mü derseniz görmez bence.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 13, 2023, 12:00:04 PM

ülkemizde dolar için söylenen bir söz var: "dolar hiçbir zaman çıktığı yeri unutmaz." kkm öncesi dolar 20 liradayken bir gecede 9-10 liralara kadar düştü ama herkesin aklında bu söz vardı ve zamanı geldiği zaman da o noktayı geçti. dolar 13 kasım 2023 itibariyle 28,5 lira civarı. tabii geçen zamanı düşünecek olursak o kadar da iyi bir durum söz konusu değil ama ana fikir anlaşılmıştır gibi geldi.

eee konunun kripto ile ne alakası var dallama diye sormayın, geliyorum lan 7 aylık mısınız? 2017 yılındaki boğada ath yapmış olan çoğu kripto paranın son boğada ath'sine yaklaşamadığını gördük.

btc: 2017 yılında 20 bin doları gören ağamız 2021 yılında 69 bin doları gördü.
bnb: 2017 yılında 5 dolar olan bnb reyis 2021 yılında neredeyse 700 doları gördü. bir önceki boğada piyasaya yeni girdiği için sayılır mı bilmem.
eth: 2017 yılında 1400 doları gören ethereum 2021 yılında 4.900 doları gördü.
ltc: 2017 yılındaki boğada 390 dolar civarında gezen ltc 2021 yılında 410 doları gördü. bu kadar coin arasında bunu başarabilen en ilginç isim bence. çöp!
doge: 2021 yılında 100 kat kadar arttı. neden arttığını hem biliyoruz hem de bilmiyoruz:)
waves: 15 dolardaki ath'sini 2022 yılında 60 dolar yapmış. forum ahalisi sever kendisini.

şimdi bakalım eskinin yıldızlarına:

tron: 2018 yılında 0,23 doları görmüş ve 2021'de ancak bunun yarısına yaklaşmış: https://www.coingecko.com/en/coins/tron
xrp: 2018'de 3,4 doları görürken 2021 yılında 2 dolara yaklaşmış: https://www.coingecko.com/en/coins/xrp
xvg: 2017 yılında 0,26 doları görürken 2021 yılında 1/4 fiyatına çıkmış. sevdiğim bir coin ama gerçekten üzücü: https://www.coingecko.com/en/coins/verge
bitcoin cash: 3.600 dolardan 1.600 dolara kadar yol almış: https://www.coingecko.com/en/coins/bitcoin-cash
monero: 550 dolarlardan 450 dolara doğru bir yükseliş/düşüş olmuş: https://www.coingecko.com/en/coins/monero
neo: ahaha shitcoin 200 doları görmüş ama 2021 yılında 110-120 dolar civarlarına ancak çıkabilmiş: https://www.coingecko.com/en/coins/neo
iota: bir diğer shitcoin iota 5 dolardan sonra 2021 yılında ancak 2,5 dolar seviyelerine çıkabilmiş: https://www.coingecko.com/en/coins/iota

hem eski ath'sini katlayan hem de ezilen bir sürü kripto para vardır diye düşünüyorum ama babalar arasında en yüksek seviyesini tekrardan geçen fazla bir isim yok gibi. tabii bu kriptoların dolaşımdaki sayısının gün geçtikçe arttığını unutmayalım. aynı şekilde arada geçen 4 sene içinde bir sürü yeni projenin ve yatırımcının da ortaya çıktığını unutmayalım. aynı şekilde markete giren paranın da arttığını hatırlayalım.

eee bize ne lan bunlardan diye soruyorsanız şöyle açıklama yürüteyim: ayy sol geçen boğada 200 dolardı şimdi 1.000 dolar olacak, avax 100 dolardı 400 dolar olacak gibi ezbere konuşan çok sayıda insan var. neyin ne olacağını kim bilebilir? ha ben avax'ı falan alıyorum. hatta iota bile topluyorum ufak miktardan orası ayrı konu:)) ama shitcoinler için durum ne olur allah bilir.

saygılarımla.

not: rakamlar yuvarlanmış, düzleşmiştir.
Pages:
Jump to: