Pages:
Author

Topic: AVAX ağında yeni bir meme doğuyor olabilir. SUBNETS - page 2. (Read 516 times)

full member
Activity: 537
Merit: 124
Her ne kadar son dönemlerde memecoin furyası sakinlemiş hatta neredeyse sona ermiş olsa da konunun açıldığı günden şu ana kadar iyi sayılabilecek bir düzeyde yükseliş meydana geldiğini görebiliyoruz. Yükseliş süreci daha nereye kadar devam eder tartışılır fakat çok küçük tutarda alım yaparak birkaç kat değerlenmesini beklemek mantıklı olabilir gibi görünüyor. Elbette, memecoin olduğu sebebi ile almak ve unutmak pek doğru bir hareket olmayacaktır fakat çok küçük bir tutar alım ile birkaç gün boyunca fiyat hareketlerini izlemek ve potansiyel olarak birkaç kat değerlenmesi sonrasında satışı gerçekleştirmek mantıklı olacaktır. Elbette, tepe veya tepe fiyata yakın bir yerden bu denemenin yapılması sonrasında satış pek mümkün olmayabilir fakat kendinizi üzmeyecek ufak bir tutar ile deneme yapmaktan pek fazla bir zarar da gelmeyecektir diye düşünüyorum. Birkaç dolarlık bir alım ile birkaç günlüğüne fiyatı takip edip etmeme ve olası bir fiyat katlama ihtimalini değerlendirmeyi düşünüyorum. Tabii ki bunun için öncelike Avax cüzdanı açarak işlem gerçekleştirmem gerekecek.

Avax cüzdana gerek yok hocam trust wallete avax atsan da olur.
Bende 20 dolarlık aldım bakalım neler olur. Patlarsa da patlasın sıkıntı yok. Bir zamanlar Caw'ım yaptığı gibi pat küt 2-3 borsada listelenirse iş yapabilir. Nasip kısmet bakalım.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Her ne kadar son dönemlerde memecoin furyası sakinlemiş hatta neredeyse sona ermiş olsa da konunun açıldığı günden şu ana kadar iyi sayılabilecek bir düzeyde yükseliş meydana geldiğini görebiliyoruz. Yükseliş süreci daha nereye kadar devam eder tartışılır fakat çok küçük tutarda alım yaparak birkaç kat değerlenmesini beklemek mantıklı olabilir gibi görünüyor. Elbette, memecoin olduğu sebebi ile almak ve unutmak pek doğru bir hareket olmayacaktır fakat çok küçük bir tutar alım ile birkaç gün boyunca fiyat hareketlerini izlemek ve potansiyel olarak birkaç kat değerlenmesi sonrasında satışı gerçekleştirmek mantıklı olacaktır. Elbette, tepe veya tepe fiyata yakın bir yerden bu denemenin yapılması sonrasında satış pek mümkün olmayabilir fakat kendinizi üzmeyecek ufak bir tutar ile deneme yapmaktan pek fazla bir zarar da gelmeyecektir diye düşünüyorum. Birkaç dolarlık bir alım ile birkaç günlüğüne fiyatı takip edip etmeme ve olası bir fiyat katlama ihtimalini değerlendirmeyi düşünüyorum. Tabii ki bunun için öncelike Avax cüzdanı açarak işlem gerçekleştirmem gerekecek.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Enteresan bir şekilde dün düşüş yapıp dünden bu güne biraz önce tekrar ath yaptı. Umarım kar aldığıma pişman olmam ama bu resmen kumar pozisyonunda mcap neredeyse yok gibi birşey Smiley
member
Activity: 703
Merit: 51
Dün elemanın teki ilk listelendiği dönemlerde sadece 5 dolarlık almış ve 250 dolar olarak sattı. Bende 2x olarak karımı aldım içeride ilk girdiğim parayı bıraktım ters indikatör olarak devam ediyorum

Tebrikler. Bir kaç borsa listelemesi gelse uçar gider. Ben aldım ya büyük ihtimal cacık olmaz Grin
legendary
Dün elemanın teki ilk listelendiği dönemlerde sadece 5 dolarlık almış ve 250 dolar olarak sattı. Bende 2x olarak karımı aldım içeride ilk girdiğim parayı bıraktım ters indikatör olarak devam ediyorum
member
konuyu açtığımdan beri  %70 arttı.bende 3,5x yaptım sayılır.

Bakalım nereden dönecek Cheesy hocam anaparanızı mutlaka alın.
legendary
konuyu açtığımdan beri  %70 arttı.bende 3,5x yaptım sayılır.
member
7$'lık aldım. Milyon dolar edecek mi göreceğiz Grin
legendary
SUBNETS adında kısa sürede taxlardan kaynaklı toplanan SUBNETS tokenların %43si yakılmış durumda dün %41'di

meraklısına : https://traderjoexyz.com/avalanche/trade?outputCurrency=0xf80fc26d5d20cca25c1c987abf7932942f9e57eb

https://dexscreener.com/avalanche/0xd686935ccb371159083bf2efa3c319371482d88a

Dün ufak bir miktar alım yaptığımda mcap 50k civarlarındaydı şuan 90'lara ulaşmış durumda
Pages:
Jump to: