Pages:
Author

Topic: AVİNOC Tartışma Görüş Bilgi - page 6. (Read 973 times)

jr. member
Activity: 165
Merit: 1
July 31, 2018, 04:59:34 PM
Teşekkürler paylaşım için bende katılmışım bu airdropa. Bir kaç görevini yapmışım bazının puanı gelmiş ama bazısının gelmemiş bir süre sonra mı güncellenecek acaba?
Hayır hocam görevi yapınca sayfaya hemen yansıyor puanlar eksik bir şeyler yapmış olabilirsiniz.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
July 31, 2018, 04:57:18 PM
Teşekkürler paylaşım için bende katılmışım bu airdropa. Bir kaç görevini yapmışım bazının puanı gelmiş ama bazısının gelmemiş bir süre sonra mı güncellenecek acaba?
member
Activity: 322
Merit: 32
July 31, 2018, 04:52:12 PM
HYDRO için böyle konu açılmıştı anketti uzun falan dediler aman boşver kim uğraşacak dedim millet paranın altında kaldı Grin Haliyle her airdroba kefal gibi atlıyorum artık ne olur ne olmaz diye. Paylaşım için teşekkürler.
full member
Activity: 616
Merit: 101
July 31, 2018, 04:48:10 PM
Haber verdiğin için sağol dostum çoğu güzel airdroptan haberdar olamıyoruz malesef herkes kendi cebini düşünüyor ...
jr. member
July 31, 2018, 04:40:21 PM
Ya nasıl olsa elimizden para çıkmıyor birşey muyor sadece biraz zamanımız gidiyor oda olsun yani. Para kazanmak kolay birşey değil. Paylaşım için teşekkürler hocam. Bende katilacagim şuan son saatler artık. Katılmaktan zarar gelmez gondermeseler bile sıkıntı değil yani.
Ben teşekkür ederim umarım hep beraber bir şeyler kazanırız hocam.
member
Activity: 336
Merit: 17
July 31, 2018, 04:33:46 PM
Ya nasıl olsa elimizden para çıkmıyor birşey muyor sadece biraz zamanımız gidiyor oda olsun yani. Para kazanmak kolay birşey değil. Paylaşım için teşekkürler hocam. Bende katilacagim şuan son saatler artık. Katılmaktan zarar gelmez gondermeseler bile sıkıntı değil yani.
member
Activity: 522
Merit: 13
July 31, 2018, 04:18:23 PM
bende daha önceden yaptım görevleri hala beklemede görünen görevler var, birşey çıkacağından değilde işte yapmış olmak için yapıyoruz.
jr. member
July 31, 2018, 04:00:57 PM
hocam daha önce katılmışım ben . bir sürü görev tamamladım ama bazı yerlerde puan 0 bazı yerlerde de çeşitli puanlar var. sanki bir işe yaramayacak gibi. neyse bekleyelim bakalım ne çıkacağı belli olmaz.  son 1 aydır o kadar airdroba katıldım ama eskisi gibi gelen bir tek token bile yok. her akşam cüzdanı kontrol ediyorum ama nafile...
Hocam tüm görevleri yapınca ortalama 340$ falan gösteriyor.
Airdroplar artık eskisi gibi değil geçen gün airdroptan 1 tane bulleon gelmiş sanki bana btc eth olacak musluğu kıstılar artık 1 tane 10 tane 20 tane veriyorlar o yüzden ben artık miktarı az olanlara katılmıyorum genelde iyi kaliteli ve çok verenleri seçerek katılım yapıyorum malesef scam da çok piyasada adamlar twitter telegram kasmak için yalandan bir proje sürüyor ortaya.
member
Activity: 532
Merit: 12
July 31, 2018, 03:52:53 PM
hocam daha önce katılmışım ben . bir sürü görev tamamladım ama bazı yerlerde puan 0 bazı yerlerde de çeşitli puanlar var. sanki bir işe yaramayacak gibi. neyse bekleyelim bakalım ne çıkacağı belli olmaz.  son 1 aydır o kadar airdroba katıldım ama eskisi gibi gelen bir tek token bile yok. her akşam cüzdanı kontrol ediyorum ama nafile...
jr. member
July 31, 2018, 03:36:41 PM
Paylaşım için sağol dostum. katılmaktan zarar gelmez.
Katılımınız için teşekkürler umarım hep beraber kazanırız.
member
Activity: 539
Merit: 20
July 31, 2018, 03:33:30 PM
Paylaşım için sağol dostum. katılmaktan zarar gelmez.
jr. member
July 31, 2018, 03:13:59 PM
Merhaba arkadaşlar
Avinoc Airdropunu paylaştığım konuyu airdrop kampanyası bittiği için tartışma bilgi olarak değiştirdim.
Gelişmeler oldukça buradan ekleyeceğim.
Katılım gösteren herkese teşekkürler umarım hep beraber kazanırız.

Coinbe borsasında işlem görmeye başlamıştır arkadaşlar airdrop dağıtımları devam ediyor. ( bu borsa hakkında olumlu şeyler duymadım tavsiye etmem. )

CMCye de girimiş ve latoken borsasında da işlem görüyor. ( latoken de sanırım kyc istemiyor coinbe borsasından daha iyi tercih edecek olanlar için. ) https://coinmarketcap.com/currencies/avinoc/#markets
Pages:
Jump to: