Pages:
Author

Topic: Awatar - page 2. (Read 5602 times)

legendary
Activity: 2436
Merit: 1561
September 27, 2016, 12:01:17 PM
#5
chciaż ostatnio widziałem newbie z avatarem...
pewnie jakaś płatna opcja lub coś podobnego. Dla regularnych użytkowników tylko nabijanie rankingu...

To musialo byc (bardzo) stare konto z niska ranga. Kiedys nie bylo restrykcji na awatary, mozna bylo wstawiac gify itd. Nie ma na tym forum platnych opcji tego typu.


IMHO to forum jest nieczytelne przez wszechobecne sygnaturki z reklamami, przestarzały design itd. Jeśli szukasz polskiej społeczności to polecam forum.bitcoin.pl

Wyswietlanie sygnatur/awatarow mozesz wylaczyc w ustawieniach konta.

forum.bitcoin.pl owszem fajne, choc tez za wiele tam sie nie dzieje.
full member
Activity: 200
Merit: 250
September 26, 2016, 07:23:42 PM
#4
Ok, dzięki - tak coś wyczytałem ale nie byłem pewien, ktoś jeszcze chętny podzielić się informacjami ogólnie o forum? Zauważyłem że polskie to jak igła w stogu siana na tle forum, mniejsza - korzystam z localbitcoin więc punkty trust nie są mi obce, ogólnie fora również, chyba że jest tu coś wyjątkowego?

IMHO to forum jest nieczytelne przez wszechobecne sygnaturki z reklamami, przestarzały design itd. Jeśli szukasz polskiej społeczności to polecam forum.bitcoin.pl
hero member
Activity: 518
Merit: 501
September 21, 2016, 12:08:46 PM
#3
Ok, dzięki - tak coś wyczytałem ale nie byłem pewien, ktoś jeszcze chętny podzielić się informacjami ogólnie o forum? Zauważyłem że polskie to jak igła w stogu siana na tle forum, mniejsza - korzystam z localbitcoin więc punkty trust nie są mi obce, ogólnie fora również, chyba że jest tu coś wyjątkowego?
hero member
Activity: 1638
Merit: 756
Bobby Fischer was right
September 21, 2016, 10:08:14 AM
#2
Wyjasni mi ktos, gdzie musze wejsc zeby zmienic avatar? Moge byc slepy ale przeszukalem wszystkie konfiguracje konta.
Awatarki dopiero od rangi Full Member i w górę, niestety  Undecided
Przyjdzie Ci trochę poczekać, chciaż ostatnio widziałem newbie z avatarem...
pewnie jakaś płatna opcja lub coś podobnego. Dla regularnych użytkowników tylko nabijanie rankingu...
hero member
Activity: 518
Merit: 501
September 21, 2016, 09:59:20 AM
#1
Wyjasni mi ktos, gdzie musze wejsc zeby zmienic avatar? Moge byc slepy ale przeszukalem wszystkie konfiguracje konta.
Pages:
Jump to: