Pages:
Author

Topic: Başımız sağ olsun - page 2. (Read 272 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
April 16, 2024, 12:53:02 AM
İki üç gün önce görmüştüm, bir gecede milyon dolar kaybeden biri vardı kaldiracli işlemlerden, sabah kalktığında tüm parasının yerinde yeller estigini görünce herif hayatım bitti demiş. Büyük risk büyük kayıp veya büyük kazanç demek maalesef.
Vefat eden arkadaşa da Allah rahmet eylesin ama daha önemlisi kripto isindeki arkadaşlara da dikkat edin beyler hiçbir şey hayattan değerli değil demek istiyorum.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
April 15, 2024, 07:58:45 PM
Açgözlülüğün cehalet ve hırsla birleşiminin berbat sonucu maalesef.
İntihar falan yok ama benim yakın bir arkadaşım da benzer bir boku yedi, üstelik yememe fırsatı vardı, eline geçen miras parasını kriptoda büyütmeye karar verince bizim diğer arkadaşlar ısrarla benimle konuşmasını, fikir almasını, bu işlerin nasıl öğrenileceğinin yollarını sormasını istediler, konuştuk ama çokbilmiş tavırlarından kesinlikle dinlemeyeceğini ve kendi bildiğini okuyacağını anladım.
Aynen de öyle oldu, kendi parası ve diğer mirascının kendisinde duran parasını kaybetti (söylemiyor ama kaldıraçta batırdığını tahmin ediyorum) ve şimdi araba, arsa satıp, mecburen emekli olarak en azından diğerine olan borcunu (milyonlarca lira) ödemeye çalışıyor.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
April 15, 2024, 01:45:41 AM
İntihar olayı kripto olaylarından hariç ailevi nedenlerle meslektaşlarım arasında sıklıkla görülüyor maalesef haberlere konu bile olmuyor ölen doktor olunca direkt medyatik değer kazanıyor Allah rahmet eylesin ancak maddi sıkıntıların hiç biri ülkede ölmeye değmeyecek şeyler hele 33 yaşında genç bir değersen daha da üzücü oluyor ama intihar etmeye karar vermiş demek ki poligonda sıkmış kafasına gerçi doktor olduğu için bir zehir enjekte edebilirdi damarına ama o da silahla ölmeyi tercih etmiş bu da ilginç bir şey Allah rahmet eylesin ama inancımıza göre maalesef böyle bir şey mümkün değil kendi canına kıyması çok ama çok üzücü ana babasına üzülüyorum

Bende doktor olduğunu Twitter'da diğer fenomen adayları paylaşınca gördüm.
Mesele sadece kripto değildir bence. Orada yaşanan kayıp tuzu biberi olmuş olabilir.
Şuda bir gerçek arkadaşlar. Böyle saçma sapan sebeplerden dolayı olan düşüşler can sıkıyor moral motivasyon bozuyor ama yine de intihar edilmez..
Allah'tan rahmet yakınlarına da başsağlığı diliyorum. Ölüm çok zor hele ki geride kalanlara.
Mekanı cennet olsun.
Hocam sana da katılıyorum bir çok polis intihar vakası da oluyor ama pek haber olarak çıkmıyor. Bu normal intihar olsa konuşulmaz ama marjinden sonra kaybın çok oluşu ve rahmetlinin takipçi sayısı çok olunca gündem oldu .
member
Activity: 703
Merit: 51
April 15, 2024, 01:36:29 AM
Köyümden biri de geçtiğimiz bogada intihar ettiydi salagin arkasindan az kufretmedim para için intihar edilirmi lan. Malmisin salakmisin?

Abi istediğin kadar sifirlan bu insanı intihar ettirecek bir durum değil ki. Başka sorunları vardır kimse bilemez uyuşturucu aile sorunları vsvs

Okuduguma göre o poligonda ilk intiharda değilmiş. Abi zenginin intiharı bile bir başka yav Smiley.

Bu arada giden gittigiyle kalıyor geri kalanı çekiyor ne çekiyorsa. Hadi kredi falan vs ile kriptoya girdi intihar etti de ne oldu? Borç silindi mi? Birde doktormus bu şahıs. Umarım giderken millete borç bırakmamıştır.
Geri kalanlara yazık.

Ailesini düşünmeden intihar edebilen biri için başımız falan sagolmasin.

Kimsenin ne çektiğini bilemezsin.

Kardeşimiz ışıklar içinde uyusun.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
April 14, 2024, 05:06:29 PM
İntihar olayı kripto olaylarından hariç ailevi nedenlerle meslektaşlarım arasında sıklıkla görülüyor maalesef haberlere konu bile olmuyor ölen doktor olunca direkt medyatik değer kazanıyor Allah rahmet eylesin ancak maddi sıkıntıların hiç biri ülkede ölmeye değmeyecek şeyler hele 33 yaşında genç bir değersen daha da üzücü oluyor ama intihar etmeye karar vermiş demek ki poligonda sıkmış kafasına gerçi doktor olduğu için bir zehir enjekte edebilirdi damarına ama o da silahla ölmeyi tercih etmiş bu da ilginç bir şey Allah rahmet eylesin ama inancımıza göre maalesef böyle bir şey mümkün değil kendi canına kıyması çok ama çok üzücü ana babasına üzülüyorum
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
April 14, 2024, 03:16:40 PM
Köyümden biri de geçtiğimiz bogada intihar ettiydi salagin arkasindan az kufretmedim para için intihar edilirmi lan. Malmisin salakmisin?

Abi istediğin kadar sifirlan bu insanı intihar ettirecek bir durum değil ki. Başka sorunları vardır kimse bilemez uyuşturucu aile sorunları vsvs

Okuduguma göre o poligonda ilk intiharda değilmiş. Abi zenginin intiharı bile bir başka yav Smiley.

Bu arada giden gittigiyle kalıyor geri kalanı çekiyor ne çekiyorsa. Hadi kredi falan vs ile kriptoya girdi intihar etti de ne oldu? Borç silindi mi? Birde doktormus bu şahıs. Umarım giderken millete borç bırakmamıştır.
Geri kalanlara yazık.

Ailesini düşünmeden intihar edebilen biri için başımız falan sagolmasin.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
April 14, 2024, 03:00:34 PM
Yapmaması gereken son şeyi yapmış. Allah rahmet eylesin. Para el kiri derler. Şimdi dalgalı denize benzeyen bu btc ortamında herşeyini bağlamak ve sonucunda böyle hüsrana uğramak. Hemde okumuş doktor olmuş. Nasıl böyle bir hata yapa. Anlamak gerçekten çok zor.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
April 14, 2024, 02:51:22 PM
https://twitter.com/yirmiucderece/status/1779551222506066388?t=M59h2kQrhXIQR49sM2-qPw&s=19

kripto camiasından bir vatandaşımız intihar etmiş dün ve evelsi günki düşüşlerden sonra yüklü zarar etmiş dayanamamış  Cry
Allah rahmet eylesin
Pages:
Jump to: