Pages:
Author

Topic: BankEx | Varlık Kanıtı Protokolü - page 7. (Read 5324 times)

full member
Activity: 314
Merit: 101
BANKEX - Proof-of-Asset Protocol
January 12, 2018, 04:36:28 AM
Everyone, don't forget to vote for BANKEX! The Team has real chances to be among 4 leading names - please vote and invite others to participate! Facebook registration is required.

http://crypto-royalty-awards.d10e.biz/nominates/top-blockchain-founder - Igor Khmel
http://crypto-royalty-awards.d10e.biz/nominates/top-blockchain-ico - BANKEX
http://crypto-royalty-awards.d10e.biz/nominates/top-blockchain-developer - Alex Vlasov, who implement Plasma
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
January 11, 2018, 12:44:35 PM
ben katıldıgımda 550bkx 1 ethereumdu yuzde 10 bonusla katıldım ethereum da 470 dolardı ico fiyatının altına düşeceğini pek sanmıyorum ha birde ekip hackheton dan birincilik ödülü aldı diye biliyorum ilk 1 sene içinde top 10 coin arasına rahatlıkla girebilir
top 10 bence birazz hayal gibi hocam ma güzel yerlere gelceğini bende düşünüyorum. imzası çok güzel para dağıtmış sanırım. biraz baktımda 10 gün için 200-300 dolar vermişler millete.

8 tane bankayla anlaştıklarını söylüyorlar 2018 de açıklayacaklar zaten takım daki bi kaç eleman banka kökenli baya bi araştırma yaptım söyledikleri vaat ettikleri doğruysa top 10 hadi zor diyelim top 20 banko diyiroum ben

Bir nevi ripple gibi bir projemi bu . Merkezi sistemlerin kontrolünde olan projelere hiç ısınamadım.
member
Activity: 233
Merit: 10
January 11, 2018, 11:04:45 AM
ben katıldıgımda 550bkx 1 ethereumdu yuzde 10 bonusla katıldım ethereum da 470 dolardı ico fiyatının altına düşeceğini pek sanmıyorum ha birde ekip hackheton dan birincilik ödülü aldı diye biliyorum ilk 1 sene içinde top 10 coin arasına rahatlıkla girebilir
top 10 bence birazz hayal gibi hocam ma güzel yerlere gelceğini bende düşünüyorum. imzası çok güzel para dağıtmış sanırım. biraz baktımda 10 gün için 200-300 dolar vermişler millete.

8 tane bankayla anlaştıklarını söylüyorlar 2018 de açıklayacaklar zaten takım daki bi kaç eleman banka kökenli baya bi araştırma yaptım söyledikleri vaat ettikleri doğruysa top 10 hadi zor diyelim top 20 banko diyiroum ben
full member
Activity: 1400
Merit: 161
January 11, 2018, 08:32:38 AM
member
January 11, 2018, 04:26:27 AM
full member
Activity: 462
Merit: 102
January 05, 2018, 08:32:47 PM
Gözümüzün önünde bir imza kaçtı daha girilmiyor değil mi arkadaşlar vay be iyi yatırım toplamış valla imzadakiler iyi kazanır bari ico olsaydı da girebilseydik arkadaş ya
hero member
Activity: 868
Merit: 500
January 05, 2018, 05:38:37 PM
5 borsayla anlaşmaya varmışlar bunlardan 3  ü top 10 içinde takım çok sağlam whitepaper tam 38 sayfa plasma teknolojisi nden bahsetmişler gerçekten çok  iyi işler başarabilcek bi ekiple geliyorlar merakla bekliyoruz

Binanceye girsin , olmadı kucoin bile iyi bir borsa . Vitalik proje hakkında çok olumlu konuşması yatırımlara yansımıştır.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
January 05, 2018, 05:32:21 PM
Haberler cok iyi gorunuyor. Swarm la ugrasacagıma bunun imzasına girseymisim dedirtcek cinsten. Yuksek denebilecek ethereum parite fiyatına ragmen topladıgı para cok iyi bir rakam.
member
January 05, 2018, 04:08:10 AM
5 borsayla anlaşmaya varmışlar bunlardan 3  ü top 10 içinde takım çok sağlam whitepaper tam 38 sayfa plasma teknolojisi nden bahsetmişler gerçekten çok  iyi işler başarabilcek bi ekiple geliyorlar merakla bekliyoruz
member
Activity: 308
December 28, 2017, 10:30:06 AM
ilk sayfayı okuduğumda fazla bir beklenti oluşmamasına rağmen son sayfada arkadaşlar imza kampanyasından memnun kalmış olmaları güzel
sr. member
Activity: 523
Merit: 285
December 27, 2017, 05:55:07 PM
BankEx'in excell listesini incelledim yüksek rütbeli arkadaşlar günlük olarak mesajları atmaya özen gösterdilerse gerçekten güzel bir miktar kazanacaklar.Yalnız yüksek ve düşük rütbeli üyeler arasında çok fazla stake farkı oluşmuş o yüzden üyelik seviyesi düşük olanlar çok fazla beklentiye girmesin.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
Presale Starts on 30th of November
December 27, 2017, 07:32:57 AM
ICO bitti 66 milyon dolar toplandı. Bounty tokenleri 1 ay içinde dağıtılacak yani bekleyeceğiz arkadaşlar. İşin sevindirici yanı iyi ödül alacağız bu kampanyadan. Ödülde azalma olmayacak.
full member
Activity: 700
Merit: 134
December 27, 2017, 05:46:11 AM
Toplanan meblağ oldukça yüksek. Umarım bountydeki arkadaşlara beklediğine değecek tokenler düşer.
Şu anda stake sayımı yapılıyor. Yönetici arkadaş oldukça hızlı bir şekilde sayımları yürüyütor ve sanıyorum ki ekip ödül dağıtımında da hızlı bir çalışma ortaya koyacak.
500 civarı kişinin katıldığı bir kampanyada sayıma bu kadar hızlı başlanması iyiye işaret (:
full member
Activity: 168
Merit: 100
December 26, 2017, 06:26:10 PM
güzel yatırım almış yalnız ödül konusunda imza ödülleri için toplamda 30 post olacak diye hatırlıyordum şimdi haftada 20 post diyor. sonradan kural mı değişti acaba?

Hocam emin misiniz bounty konusuna girdim öyle bir yazı bulamadım. Huh Sadece her gün mesaj atmanızı istiyor mesaj atmadığınız gün için stake alamayacağınızı söylüyor.Haftalık 20 mesaj ile ilgiyi bilgiyi nerede gördünüz. Huh

bu konuda yazıyor imza bölümünün şartlarına bakarsan görürsün imza listesinide güncellemiyorlar ya da başka bir liste var da ben mi bilmiyorum. sosyal medya sürekli güncelleniyor çünkü.

Demekki kural değişti globaldeki bounty konusunda haftalık mesaj için bir şart aranmıyor sadece günlük olarak post atmanız isteniyor post atmadığınız günler için herhangi bir stake alamazsınız diyor bence de güzel bir girişim olmuş insanlar son güne bırakıyor genelde post işlerini ve ister istemez spam mesaj kasıyorlar.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
December 26, 2017, 04:50:10 PM
güzel yatırım almış yalnız ödül konusunda imza ödülleri için toplamda 30 post olacak diye hatırlıyordum şimdi haftada 20 post diyor. sonradan kural mı değişti acaba?

Ben de toplam 30 post diye biliyorum, sonradan değiştirme şansları var mı acaba? İlk tecrübemdi, umarım yanlış yapmıyorumdur Smiley
full member
Activity: 314
Merit: 101
BANKEX - Proof-of-Asset Protocol
December 26, 2017, 10:16:43 AM
Hurry up, as the token sale will be closed in less than 12 hours at 3:59 pm EST on December 26, 2017.

During the token sale, BANKEX has successfully collected 60 000 000 $. It is roughly 150% of our expected Retail Cap.
This amount is sufficient to implement all the technologies that we announced in BANKEX roadmap
https://bankex.com/en/docs/roadmap for the next few years

We kindly ask contributors you to check your:
1. Use an ERC-20 accepted "cold" Ethereum wallet as an address to receive BKX tokens: MyEthWallet, Metamask, imToken, Mist.
2. Complete KYC. You will need to have Accepted status on your personal Account on the website.

To the Mars  🚀

full member
Activity: 448
December 26, 2017, 09:47:27 AM

Hocam emin misiniz bounty konusuna girdim öyle bir yazı bulamadım. Huh Sadece her gün mesaj atmanızı istiyor mesaj atmadığınız gün için stake alamayacağınızı söylüyor.Haftalık 20 mesaj ile ilgiyi bilgiyi nerede gördünüz. Huh

bu konuda yazıyor imza bölümünün şartlarına bakarsan görürsün imza listesinide güncellemiyorlar ya da başka bir liste var da ben mi bilmiyorum. sosyal medya sürekli güncelleniyor çünkü.
full member
Activity: 168
December 26, 2017, 04:44:11 AM
BankEx'in topladığı yatırım an itibariyle 61 milyon dolar gerçekten çok iyi bir yatırım aldılar.Umarım topladıkları parayı güzel değerlendirirler.Bu arada imzasına katılmıştım kampanyanın sizce güzel bir dağıtım yapar mı BankEx Huh
sr. member
Activity: 357
December 24, 2017, 08:15:00 PM
onların elind eolan bişey degil amazix mi ne onlar hallediyor  ödül işlerini. bu heriflerde anasının gözü ilk ödül konusuna girdigimde toplamda 30 mesaj yeterliydi. ekip kendisi hallediyordu  sonra zamansızlıktanmı artık ne ise amazixe verdiler ödül takibini. bunlarda kendi kafalarına göre her gun mesaj atın en az su kadar atın mesaj atmadıgınız gun stake yok diyince imzasını taşımama ragmen  sogudum ödül işlerinden.

sr. member
Activity: 350
Presale Starts on 30th of November
December 24, 2017, 05:36:07 PM
57,736,677.32 BKX  satıldı = $58,204,000 USD  çılgın bir rakam. Ödül kampanyasına katılanlar iyi alacak gibi ama bu kadar çok para toplayan ICO yatırımcıları kısa vadede iyi kazanamaz gibi geliyor bana. Market cap çok yüksek başlayacak. Ancak ilgi devam ederse borsadada fiyatı artar yoksa diğerleri gibi ICO fiyatını çok geçemez gibi geliyor bana.

Ödül kampanyalarını inceledim hocam çok fazla katılım olmuş bir de galiba incelediğim listeden önce de bir liste varmış çünkü eski stake sayıları yazıyor bazı üyelerin yanında sizce tüm bu olumsuzluklara rağmen katılımcılara iyi bir dağıtım yapabilir mi Huh

Bankex ekibinin ödül dağıtımında hiçbir sorun çıkaracağını sanmıyorum. Çünkü bounty üzerinden kendilerine laf getirilmesini hiç sevmiyorlar. Ama dağıtım süreci uzun sürebilir.
Pages:
Jump to: