Pages:
Author

Topic: Bankovni transfer na Bitstamp? - page 2. (Read 585 times)

newbie
Activity: 40
Merit: 0
December 05, 2017, 08:19:24 AM
#8
Zna netko možda kojom bankom se može poslati novce na Bitstamp.
Odbijena je uplata putem Erste banke, a ni Zagrebačka tj. cijela Unicredit grupa ne dozvoljavaju.

Probao možda netko PBZ ili neku koja ide?

Ja preko PBZ-ovog internet bankarstva nisam imao nikakvih problema s uplatom. S deviznog računa sam poslao na Bitstamp i to me koštalo 30kn.

Navodno je ako se plaća u poslovnici umjesto preko interneta nešto veća naknada, ali trebalo bi funkcionirati. Pazi samo da je sve dobro ispunjeno.
member
Activity: 92
Merit: 11
December 05, 2017, 07:15:06 AM
#7
preko RBA mozes uplatiti bez problema sa SEPA transferom. naknada ti je 10 eura do iznosa od 500 eura, a preko toga placas postotak neki..
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
December 04, 2017, 01:49:27 PM
#6
Zna netko možda kojom bankom se može poslati novce na Bitstamp.
Odbijena je uplata putem Erste banke, a ni Zagrebačka tj. cijela Unicredit grupa ne dozvoljavaju.

Probao možda netko PBZ ili neku koja ide?

Nisam siguran za slanje novca, ali bez problema sam povukao novac sa Bitstampa na RBA devizni račun.

Ovo mene zanima. Jesi li imao kakvih dodatnih naknada za uplatu na RBA devizni? Konverzije valute ne bi trebalo biti u ovom slučaju?
Hajde, kada budeš probao i prijenos sa deviznog na Bitstamp pa javi iskustva.

Prijenos sa deviznog na Bitstamp vjerojatno nikad neću raditi jer sam na airdropovima zaradio priličnu svotu novca pa nemam potrebe dodatno uplaćivati.

Što se tiče naknada, nisam ništa dodatno platio. Kad je Bitstamp uzeo svoju proviziju, na račun je uplaćeno točno onoliko koliko je pisalo u e-mailu da je povučeno. Jedino pazi da kad prodaješ crypto valute, prodaj ih u EUR. Ja sam se zeznuo pa sam po navici prvo prodao u USD, ali SEPA transfer se može napraviti samo u EUR. Onda sam još morao platiti proviziju za konverziju iz USD u EUR.
sr. member
Activity: 560
Merit: 273
December 04, 2017, 12:49:37 PM
#5
Zna netko možda kojom bankom se može poslati novce na Bitstamp.
Odbijena je uplata putem Erste banke, a ni Zagrebačka tj. cijela Unicredit grupa ne dozvoljavaju.

Probao možda netko PBZ ili neku koja ide?

Nisam siguran za slanje novca, ali bez problema sam povukao novac sa Bitstampa na RBA devizni račun.

Ovo mene zanima. Jesi li imao kakvih dodatnih naknada za uplatu na RBA devizni? Konverzije valute ne bi trebalo biti u ovom slučaju?
Hajde, kada budeš probao i prijenos sa deviznog na Bitstamp pa javi iskustva.
sr. member
Activity: 714
Merit: 257
December 04, 2017, 10:23:49 AM
#4
Zna netko možda kojom bankom se može poslati novce na Bitstamp.
Odbijena je uplata putem Erste banke, a ni Zagrebačka tj. cijela Unicredit grupa ne dozvoljavaju.

Probao možda netko PBZ ili neku koja ide?

Koji razlog su ti u Erste banci naveli za obijanje transakcije?

Za Unicredito grupu se već pisalo da ne dozvoljavaju transakcije vezane uz kriptovalute. Tad se govorilo o plaćanju ASCIa u Kinu ako se dobro sjećam. Bitstamp je mjenjačnica sa sjedištem u Luksemburgu, što sad znači da ne dozvoljavaju transakcije unutar EU? Toliko o slobodi kretanja kapitala i ljudi unutar EU.


Kažu odbijeno jer je Bitstamp odbio prihvatiti uplatu. Sumnjam nekako u to ali čekam da se Bitstamp sada izjasni.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
December 04, 2017, 10:14:24 AM
#3
Zna netko možda kojom bankom se može poslati novce na Bitstamp.
Odbijena je uplata putem Erste banke, a ni Zagrebačka tj. cijela Unicredit grupa ne dozvoljavaju.

Probao možda netko PBZ ili neku koja ide?

Nisam siguran za slanje novca, ali bez problema sam povukao novac sa Bitstampa na RBA devizni račun.
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
December 04, 2017, 08:47:16 AM
#2
Zna netko možda kojom bankom se može poslati novce na Bitstamp.
Odbijena je uplata putem Erste banke, a ni Zagrebačka tj. cijela Unicredit grupa ne dozvoljavaju.

Probao možda netko PBZ ili neku koja ide?

Koji razlog su ti u Erste banci naveli za obijanje transakcije?

Za Unicredito grupu se već pisalo da ne dozvoljavaju transakcije vezane uz kriptovalute. Tad se govorilo o plaćanju ASCIa u Kinu ako se dobro sjećam. Bitstamp je mjenjačnica sa sjedištem u Luksemburgu, što sad znači da ne dozvoljavaju transakcije unutar EU? Toliko o slobodi kretanja kapitala i ljudi unutar EU.
sr. member
Activity: 714
Merit: 257
December 04, 2017, 08:23:25 AM
#1
Zna netko možda kojom bankom se može poslati novce na Bitstamp.
Odbijena je uplata putem Erste banke, a ni Zagrebačka tj. cijela Unicredit grupa ne dozvoljavaju.

Probao možda netko PBZ ili neku koja ide?
Pages:
Jump to: