Pages:
Author

Topic: [banned mixer] - CoinJoin Crypto Mixer | Anonimitatea Ta Este Prioritatea Noastră! - page 2. (Read 419 times)

copper member
Activity: 173
Merit: 285
Your Bitcoin Mixer
Salutare tuturor!

Am aranjat o distribuție și am fi bucuroși să vedem participanți nu numai din secțiunea engleză, ci și din cei locali!

Prize information

- Free shipping!
- Wallet Keep Key - NEW with plastic intact (never opened/original seal)

Quote



Multumim pentru informatii, UniJoin! Am actualizat topicul cu noile pictograme care, dupa parerea mea, arata foarte bine si dau o nota proaspata descrierii voastre. Totusi, aceste pictograme contin texte in engleza. Credeti ca puteti sa le actualizati cumva si pentru romana? Sau, de fapt, pentru toate limbile in care a fost tradus acest topic? Daca ati putea realiza aceasta modificare ar fi super!



Aditional, verificati cand aveti timp ultimul mesaj de la mine. Voi posta si articolele publicate pe blogul vostru, insa am nevoie de cateva informatii din partea voastra pentru a intelege exact ce doriti sa mai postez aici.

Multumesc pentru informatii! Voi cere unei persoane autorizate să realizeze un design separat pentru firele locale!
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Multumim pentru informatii, UniJoin! Am actualizat topicul cu noile pictograme care, dupa parerea mea, arata foarte bine si dau o nota proaspata descrierii voastre. Totusi, aceste pictograme contin texte in engleza. Credeti ca puteti sa le actualizati cumva si pentru romana? Sau, de fapt, pentru toate limbile in care a fost tradus acest topic? Daca ati putea realiza aceasta modificare ar fi super!



Aditional, verificati cand aveti timp ultimul mesaj de la mine. Voi posta si articolele publicate pe blogul vostru, insa am nevoie de cateva informatii din partea voastra pentru a intelege exact ce doriti sa mai postez aici.
copper member
Activity: 173
Merit: 285
Your Bitcoin Mixer
Am făcut câteva modificări în fir (adăugat câteva pictograme). Deci, dacă aveți un minut, vă puteți actualiza threadul.

               

               
copper member
Activity: 173
Merit: 285
Your Bitcoin Mixer
Multumim pentru vesti, UniJoin!

In acelasi timp, tin sa precizez ca, in urma unei discutii private cu UniJoin, s-a ajuns la decizia de a lasa antetul topicului tradus asa cum se prezinta in acest moment. Cel mai probabil, faptul ca ei vedeau acel antet afisat pe doua linii se datora / datoreaza rezolutiei mici a ecranului folosit. Dupa expunerea acestor motive, au fost de acord sa nu fac alte modificari.
Doar foarte convingător! Vă rugăm să nu ezitați să traduceți și să postați în acest thread articolele pe care le publicăm. Cred că este o idee grozavă să păstrezi acest thread activ și, în același timp, să împărtășești conținut de calitate cu comunitatea vorbitoare de română.
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Multumim pentru vesti, UniJoin!

In acelasi timp, tin sa precizez ca, in urma unei discutii private cu UniJoin, s-a ajuns la decizia de a lasa antetul topicului tradus asa cum se prezinta in acest moment. Cel mai probabil, faptul ca ei vedeau acel antet afisat pe doua linii se datora / datoreaza rezolutiei mici a ecranului folosit. Dupa expunerea acestor motive, au fost de acord sa nu fac alte modificari.
copper member
Activity: 173
Merit: 285
Your Bitcoin Mixer
Am publicat un nou articol interesant! Aceasta este partea 4 și continuarea unui gând mare!

https://unijoin.medium.com/bitcoin-a-history-of-revolutionary-minds-2c767e87685a
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Salut UniJoin! Ma bucur sa va vad scriind in sectiunea romaneasca Smiley

Referitor la observatia facuta, cred ca este o problema de rezolutie a monitorului. Ai cumva un monitor cu rezolutie foarte mica (mai mica de 1080p)? Intreb, intrucat eu am un monitor cu rezolutie 1080p (1920x1080) si imi apare o singura linie in antetul topicului:



De retinut, rezolutia de 1080p este utilizata, probabil, de majoritatea utilizatorilor de PC din zilele noastre, iar o parte din ei utilizeaza chiar rezolutii si mai mari. Deci problema de afisare pe 2 linii cred ca este determinata de un monitor cu rezolutie foarte mica.

Din perspectiva mea nu ar fi nicio problema, dat fiind ca majoritatea utilizatorilor de PC folosesc cel putin o rezolutie de 1080p, deci vad antetul topicului pe o singura linie. Daca insisti insa, voi elimina o parte din antet, cum ai sugerat.
copper member
Activity: 173
Merit: 285
Your Bitcoin Mixer
Vă mulțumim foarte mult pentru traducerea temei noastre. Înseamnă mult pentru noi!

Un mic comentariu: ai putea face totul să se potrivească pe o singură linie? (puteți șterge contacte și scurta unele fraze).
Din păcate, nu știu bine limba română, așa că e mai bine dacă te decizi singur cum să faci o singură linie).

legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Autor: UniJoin
Topic original: [ANN] [banned mixer] - CoinJoin Crypto Mixer | Your Anonymity Is Our Priority!




Quote from:  Anonimitatea Voastră Este Prioritatea Noastră /en/faq][UniJoin Pentru Internetul de Suprafață] & /][Versiunea Tor] Cheia publică a [banned mixer] /en/download-public-key][Verifică] & /en/contact][Contact]


/en/faq][banned mixer] este un crypto mixer care restaurează anonimitatea fondurilor voastre crypto. UniJoin utilizează CoinJoin, care permite ca mai multe tranzacții Bitcoin să fie combinate într-una singură, cu multiple intrări și ieșiri. Aceasta conferă un nivel de anonimitate și securitate, întrucât devine dificil de determinat care intrare corespunde cărei ieșiri.

       Cum funcționează?

  • Creați o nouă adresă de portofel
  • Accesați https://[banned mixer]/en/coinjoin/btc
  • Introduceți adresa nou creată
  • Selectați distribuirea către portofel și întârzierea
  • Accesați UniPool cu monede care por fi urmărite și efectuați acolo depozite din adresa proprie veche
  • Primiți la noua adresă monede care nu pot fi urmărite

       Întrebări Frecvente



Pages:
Jump to:
© 2020, Bitcointalksearch.org