Pages:
Author

Topic: Basur için yapılan hacamat kazaya yol açtı: Çay bardağı ameliyatla çıkarıldı - page 2. (Read 200 times)

sr. member
Activity: 714
Merit: 335
sanki bu sputnik haber özellikle türkiyeden böyle haberleri alıp yayınlıyor. insanlarımızı özellikle yobaz göstermeye çalışıyor sanki. bilmiyorum bana öyle geldi. bu şekilde türkler salak diye genel kanı oluşturmaya çalışıyorlar herhalde.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
çay bardağının kaçabileceği noktaya nasıl geldiyse artık o basur Cheesy Yok yok hacamatçı da yanında gitmediyse kesinlikle inanmam fifty shades of Şanlıurfa mod açıktır derim o kadar Cheesy
member
Activity: 294
Merit: 49
valla ne diyeyim sevgili dostlar artık adamın götüne yapılan hacamat haberini bile buraya taşıdınız ya helal olsun. böylece göte hamacat yapmamız gerektiğini de anlamış olduk. post sayısı için uğraşıyorsanız bir şey demiyorum. bunun için bitcoin haberleri bölümü var. orada olan güzel konulara "kopyala yapıştır" olmadan yorum yazmanız sizler için daha iyi dostlar.
vay be göte hacamat yapmışlar çay bardağın çıkarmışlar. vay anasını Grin

Sayın Gospodin bu haberi burada paylaşmamın sebebi aslında bardağın nereye kaçtığı değil, sağlık konusunda daha ciddi ve sorumlu davranmak gerektiğinin üzerinde durulması için yaptım. Hacamat yaparken sırtınız yansa ve bu konuda haber yapılsa eminim kimsenin aklında kalmaz idi. Ama hacamat yaptırmayı düşünüyorsanız bu haber mutlaka aklınız bir köşesinde kalacaktır. Bide bu açıdan düşünseniz Smiley
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
valla ne diyeyim sevgili dostlar artık adamın götüne yapılan hacamat haberini bile buraya taşıdınız ya helal olsun. böylece göte hamacat yapmamız gerektiğini de anlamış olduk. post sayısı için uğraşıyorsanız bir şey demiyorum. bunun için bitcoin haberleri bölümü var. orada olan güzel konulara "kopyala yapıştır" olmadan yorum yazmanız sizler için daha iyi dostlar.
vay be göte hacamat yapmışlar çay bardağın çıkarmışlar. vay anasını Grin
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
Peygamberler şehri Şanlıurfa'da bu tür hacamat teknikleri umarım çok yaygın değildir Grin.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
bunların niyeti başka olmalı anüs bölgesine hacamat nedir? hadi hacamat yaptırmak istedin röntgeni gördümde bardak ters nasıl işlan bu hadi bunuda açıklasınalar hadi.
full member
Activity: 546
Merit: 154
Anüs bölgesine " yağlı bardakla " hacamat yapıldığını da duyduk ya daha bunun bir üstü ne duyabilir bu kulaklar ne görebilir bu gözler bilemiyorum. Hemoroide hacamat ne alaka .
member
Activity: 294
Merit: 49
Şanlıurfa'da basur hastası olan bir kişinin iddiaya göre tedavi için hacamat yaptırırken yağlı çay bardağı anüs bölgesine kaçtı. Bardak ameliyatla çıkarıldı.

Demirören Haber Ajansı'nın haberine göre ismi açıklanmayan bir kişi Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başvurdu. Acil serviste hastanın çekilen röntgeninde anüs bölgesinde çay bardağı görüldü.

Bu kişi genel cerrahi servisinde ameliyata alındı. Çay bardağı, uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen operasyonla çıkarıldı.

Ameliyatla sancıdan kurtulup eski sağlığına kavuşan hasta doktorlara, uzun zamandır basur hastası olduğunu, hacamatçıya gittiğini ve yağlı çay bardağın kazayla anüs bölgesine kaçtığını ileri sürerek, ameliyattan dolayı teşekkür etti.

Kaynak: https://tr.sputniknews.com/yasam/202105231044568685-basur-icin-yapilan-hacamat-kazaya-yol-acti-cay-bardagi-ameliyatla-cikarildi/

Anüs bölgesine hacamat ilk defa duydum. Bu haber Hacamatın emin ellerde yapılmazsa neler olabileceğini gösteriyor. Muhtemelen işin ehli olmayan insanlarca yapıldı ve daha vahim sonucları ortaya çıkabilirdi ki çok şükür olmadı.
Pages:
Jump to: