Pages:
Author

Topic: BCH/USD ve BCH/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 2. (Read 1950 times)

full member
Activity: 840
Merit: 103
Bu coin copten oteye gidemez 8mb blokla cep telefonunda cuzdan kullanilamaz. Kimse asil adini bile bilmiyor bazi yerlerde bcc bazi yerlerde bch,bth,btcash bitconnect yazan yer var.
hero member
Activity: 868
Merit: 502
sonu yakındır bunun tas catlasın 1 aydır Cheesy
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st

Fiyatı hep düşüş eğrisinde . Durup durmayacağını  kestirmek çok zor . Elimde bir miktar vardı satıp kurtuldum .
full member
Activity: 154
Merit: 100
Btc bu kadar arttıgı için bch hızlı bir düşüş yaşar 50$ gelene kadar sonra bir haber tekrar 500$ da orayı yakalarsak güzel olcak.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
BCH şuan 240$ seviyelerinde, sizin fikirleriniz nelerdir kaça kadar dump yer? Ben şahsen bitcoin bazında 0.01 lere kadar gelmesini bekliyorum şuan 0.07 dolaylarında ve mevcut bitcoin fiyatına göre 240$ yapıyor.
Elinde bitcoin cash tutmak isteyen var mı? Yoksa herkes dumplayacak marketlerde delisted mi olacak dersiniz hacim azalınca?

Bence bu önümüzde kış mevsiminde veya yaza doğru Etc ile Eth fiyat olarak bir şekilde yer değiştirecek ve balinalar 10-15x kâr ile ceplerini dolduracak.Ondan sonra gözler BCC'ye dönecek.Bazı sağlam madenciler BCC'yi destekleyeceklerini söyleyecek.BTC'yi fiyat olarak geçmesini mümkün görmüyorum fakat minimum 1250-1500 $ seviyelerden çerez gibi satıp paralarına daha çok para katacaklardır.Benim kendi görüşüm bu ..

Not:Etc'ye dikkat edin ETH'ye karşı büyük bir atağa geçebilir.BCC'nin pumplanması için ETC büyük bir başarı sergilemeli^^

zaten onlar 1000 kusur seviyelerden sattı diye dusunuyorum simdi tekrardan almaya baslasalar 4x kar etmiş olmuyorlar mı?son 24 saatlik volume u 200 kusur milyono dolarlarda. bcc deposit işlemleride yavastan basladıgına gore ben fiyatın yakın zamanda 100 doların altına dusecegini dusunuyorum.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Daha dump yer.Bende 0,01 seviyesinin altına düşerse 1btc denemelik yatırım yaparım. 2.etki-tepki gerçekleşecek ama bu hangi seviyede olacak o meçhul.İlkinde damdan düşer gibi düştü yere çarptı sekti şimdi 2.düşüşünü yapıp tekrar bi noktadan sekecek.0,01 altı düşünülebilir çıkacağı noktada 0,1 seviyesi civarları olur gibi geliyor bana.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
BCH şuan 240$ seviyelerinde, sizin fikirleriniz nelerdir kaça kadar dump yer? Ben şahsen bitcoin bazında 0.01 lere kadar gelmesini bekliyorum şuan 0.07 dolaylarında ve mevcut bitcoin fiyatına göre 240$ yapıyor.
Elinde bitcoin cash tutmak isteyen var mı? Yoksa herkes dumplayacak marketlerde delisted mi olacak dersiniz hacim azalınca?

Bence bu önümüzde kış mevsiminde veya yaza doğru Etc ile Eth fiyat olarak bir şekilde yer değiştirecek ve balinalar 10-15x kâr ile ceplerini dolduracak.Ondan sonra gözler BCC'ye dönecek.Bazı sağlam madenciler BCC'yi destekleyeceklerini söyleyecek.BTC'yi fiyat olarak geçmesini mümkün görmüyorum fakat minimum 1250-1500 $ seviyelerden çerez gibi satıp paralarına daha çok para katacaklardır.Benim kendi görüşüm bu ..

Not:Etc'ye dikkat edin ETH'ye karşı büyük bir atağa geçebilir.BCC'nin pumplanması için ETC büyük bir başarı sergilemeli^^
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
ben elimdekilerin hepsini cıkarttım.bi daha da 0.01 lere dusunceye kadar bakmayı dusunmuyorum.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Pages:
Jump to: