Pages:
Author

Topic: Beklenen Oldu! Litecoin ve Bu MimbleWimble Altcoini İş Birliğine Gidiyor - page 2. (Read 232 times)

member
Activity: 490
Merit: 16
Bu miblwimble yerine direkt beam deseniz daha mantıklı bir hareket olurdu haberleri zaten kopyala yapıştır yapıyorsunuz bari düzgün başlık atın
full member
Activity: 420
Merit: 105
Grini 2 dolardan 14 dolara çıktığı gün farketmistim ama şuanda 4 dolara doğru gidiyor. Bu anlaşma nasıl bir hareket yapacak göreceğiz
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Beam ve grini daha önce çok gördüm. Ama teknolojilerinin diğer coinlerden farklı olduğunu bilmiyordum.Bundan sonra bu 2 coini daha fazla takip edeceğim
member
Activity: 360
Merit: 18
Kripto para dünyasının yakından takip ettiği isimlerden Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee, son günlerin en çok konuşulan teknolojilerinden olan MimbleWimble kripto paralarına dair ilgisini açıkça belirtmişti.

Gizlilik ve ölçeklenebilirlik üzerine odaklanarak halihazırdaki blok zincirilerinden farklılaşmayı olanaklı kılmayı hedefleyen bu protokolü daha önce öven Charlie Lee, bu protokolü uygulayan iki kripto para Grin ve Beam’e yönelik çalışmalarını hızlandırmış duruyor.

Beam ve Litecoin İş Birliği
Zira, Grin açık kaynak kodlu bir proje olarak ilerlerken, Zcash gibi bir ekip ve CEO tarafından yönetilen Beam, bugün Twitter’dan gerçekleştirdiği duyuru ile Litecoin ile iş birliğine gittiğini duyurdu;

Gizlilik ve ölçeklenebilirlik alanlarında öne çıkmaya çalışan bu kripto para biriminin Medium gönderisinde Litecoin’in MimbleWimble protokolünü entegre etmesi için birlikte çalışılacağını ve ekiplerin fikir alış verişi dahilinde iş birliği gerçekleştireceği ifade edildi.

Extension Blocks aracılığıyla MimbleWimble protokolünün Litecoin’e uygulanabileceği ve Litecoin işlemlerinin bu gelişme ile gerekli gizliliğe kavuşabileceği ifade edilirken, Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee de Twitter üzerinden dün paylaştığı mesajda Beam’in kuantum hesaplama gücünün olası zararlı etkilerine karşı aldığı geliştirmelerin önemine dikkat çekmişti.

Charlie Lee [LTC⚡]

Kripto para dünyasının gümüş Bitcoin’i olarak da tanımlanan Litecoin, yayın saati itibariyle Coinmarketcap verilerine göre yüzde 2,55’lik artış ile 33 doların üzerinde seyrederken, 6,5 milyon dolarlık piyasa hacmine sahip olan Beam ise durağan bir görüntü ile 1,32 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

https://kriptokoin.com/litecoin-gizlilik-odakli-altcoin-ile-is-birligi/
Pages:
Jump to: