Pages:
Author

Topic: Best model of Türkiye 2021 görüntüleri - page 2. (Read 161 times)

hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Resmi görünce askerlik için muayene sırası beklerken bizi unutmuşlardı. Uzunca bir süre birinin gelip bizle ilgilenmelerini beklemiştik o aklıma geldi. Hadi biz askere gidecegiz bunlar neye gidecek.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
ekşi sözlük'te konuyla ilgili birisi entry yazmıştı:

"chp iktidara geldiği zaman cuma namazı"

ahaha son dönemde okuduğum en komik entrylerden birisiydi. aralarından bazıları birkaç sene sonra televizyonda boy gösterir. o zaman fotografın esprisini daha iyi anlarız.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Bu konunun haber niteliği bile taşıdığına inanmıyorum banane ister ayakta ister çömelsin otursun ister amuda kalksın yapılan muamele neymiş adamlara oturun demişlerdir oturmuştur onlarda abartmaya gerek yok
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Gerçekten ilginç bir görüntü, ben bu yarışmada ilk defa böyle bir şeye denk geldim. Önceden de yapıyorduysalar eğer, o zaman buradaki amaç tam olarak nedir merak ettim şimdi. Neden hem erkekler hem kadınlar ayakta değiller? Sadece farklı bir poz almak mı istendi yoksa başka bir sebebi mi var? Tepki gelir illa kesin sosyal medyada.  Grin  Gelecek açıklamaya bakarız artık.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
İnternette denk geldiniz mi bilmiyorum. internette bayağı tiye alınan bir görüntü oluşmuş. erkek yarışmacılar dizlerinin üzerine çömeltilmiş kadın yarışmacılar ayakta bekliyorlar. erkek yarışmacıların görüntüsü nazi kampında bekleyen insanlara benzetilmiş.

kısa yoldan meşhur olmak için çabalayan insanlar var anlıyorum da neden rezil edersiniz insanları.

https://www.milliyet.com.tr/amp/cadde/galeri/best-model-turkiye-2021-secmelerinde-dikkat-ceken-goruntuler-6547355
Pages:
Jump to: