Pages:
Author

Topic: Binance 2 BNB HEDIYE ETTİ DURDUK YERDE - page 2. (Read 599 times)

member
Activity: 336
Merit: 17
Bende merak ettim ya bide ben bakayım. 2 bnb şuan en az 120-130 TL arası. En azından fee ücretlerinde kullanmak için yeterli bir miktar. Aslında binancede birçok yarışma var coinleri için. Her seferinde görüyorum ama bizim hesapta çok az miktar olunca kazanamadı olsailigi sifir. Tabiki de.
jr. member
Activity: 248
Merit: 1
Hesabına yatmadıpı sürece hediye falan yoktur mail le gelen linkler scam ve hesap çalmak için yapılıyo ondan hesabınıza gelmediği sürece hiç bişey yapmayın
newbie
Activity: 229
Merit: 0
Güle güle harcayın...
full member
Activity: 366
Merit: 101
Belki alım-satım için kullanacak fee ücreti tarzında bi gönderimdir, ref kaynaklı olması muhtemelen hocam. Gönderen mail adresine dikkat edin bazen firmaların e mail sunucusu bile hackleniyo. Dikkatli olmak lazım bu sektörde Smiley
member
Activity: 302
Merit: 12
Siz bunu dedikten sonra hemen hesabıma baktım.Bize gelen giden yok.Durduk yere gelen bizi bulmaz ki.Muhtemelen bir şeye katıldınız.
member
Activity: 140
Merit: 15
bence ya bırısı sıze yanlıslıkla yolladı ya da reflerden gelenlerdır. bana suan ayrıca gelen bırsey yok ama reflerden sımdıye kadar 10 bnb gelmıstır toplamda
member
Activity: 518
Merit: 10
Bende bir bakıyım belki bize de fazladan bir şeyler gelmiştir diye ama gelen giden bir şey yok. Demek ki senin nasibinmiş.
newbie
Activity: 189
Bende açtım, özellikle girdim baktım ama bana gelen birşey görünmüyor. Hatta bayağıdır girmiyordum, şimdi girdimde çok sağlam erimişim be... Sad
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Bende bir umut girdim baktım ,Binance Coin (BNB) yatırımda var kesin bana da yollamışlardır dedim ama yok  Angry
Sebebini merakla bekliyoruz bakalım neymiş.
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Hahaha ilk posttaki “ eniştem beni neden öptü” muhabbetine bayağı güldüm.  Grin Başkalarına gelmediğine göre muhtemelen senin yüklü miktarda durmanla alakalı bir şeydir zaten geriye pek seçenek kalmıyor. Arada güzel şeyler de oluyor, güle güle kullan  Grin
member
Activity: 392
Merit: 24
Eskiden aylık yüksek hacmi olan oyuncuları tekrardan piyasalarına çekmek için uygulanan bir taktik gibi duruyor.
Hali hazırda kullananlara gelmemiştir muhtemelen. 20 haziran diye de son tarihleme yapmış demek ki bir hedefi var 20 hazirana kadar bir hacme ulaşmaya çalışıyor.
O zaman 20 hazirandan hemen sonra bir ralli atağı da beklesek yerinde olur diyorum.
full member
Merit: 101
Sanırım binance de parası olup işlem yapmayanlara özel bir uygulama yazılanlara göre çünkü bende binaceyi sık kullanıp günlük 1 btcye yatın al-sat yaparım ama işlemlerim bittikten sonra bitcoinimi masaüstü walletıma atarım , gönderilenler withdraw oluyor mu yoksa sadece fee için mi kullanılabilir?
member
Activity: 238
Merit: 14
Güle güle harcayın hocam. Portföy gelişiminize destek olmak istemiş demek ki Binance.
jr. member
Activity: 112
Merit: 1
Bir çok kişiye bir ve ikişer adet olmak üzere binance bnb göndermiş aklıma şöyle birşey geldi binance yeni ekleyeceği coinler için oylama yapıyor bu oylamalara katılırken bnb istiyor böyle bir kampanya yapıp eski üyelerine göndererek görüşlerini alıp oylamalara katılmasını istemiş olabilir
newbie
Activity: 112
Gelen giden yok bende baktımda. Aslında iki tanesi bile iyi para ediyor. Herkese dağatsalar güzel olur
member
Activity: 266
Merit: 11
Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..
Sanırım bir süre hesabına giriş yapmayanlara ve yeni kayıt olupta al-sat yapmayanlara veriliyor bu çünkü bana da bir adet göndermişlerdi. Binance tahtı sallanıyor bu yüzden böyle kampanyalarla müşteri çekmeye çalışıyor şu anda. Ama bu tür kampanyalar olması iyi tabii zira 1 bnb şu anki döviz kuruyla neredeyse 60-70 lira arası para ediyor.
Evet hesabımda yüklü coinler var ama işlem yapmıyorum
full member
Merit: 100
Kişiye özel bir uygulama sanırım, ama tadını çıkar dostum. BNB çok dalgalanan bir token değil genelde stabil bir seyir izliyor ister borsa işlemleri için kullanırsın istersen de ethereuma filan çevirirsin, havadan gelmiş
member
Activity: 336
Bakalım bize de gelmiş mi herkese mi yoksa belli bir kriteri var mı ? bnb bu piyasada estikrarlı coinlerin başında geliyor ilerde en değer kazanan coin olacağına inanıyorum.
member
Activity: 182
Sanırım bir süre hesabına giriş yapmayanlara ve yeni kayıt olupta al-sat yapmayanlara veriliyor bu çünkü bana da bir adet göndermişlerdi. Binance tahtı sallanıyor bu yüzden böyle kampanyalarla müşteri çekmeye çalışıyor şu anda. Ama bu tür kampanyalar olması iyi tabii zira 1 bnb şu anki döviz kuruyla neredeyse 60-70 lira arası para ediyor.
member
Activity: 756
Merit: 16
Allah bereket versin hocam güle güle harca 😀 binancenin böyle bir ödül sistemi olması iyiymiş. Ama yine de dikkatli davranmak mantıklı bir düşünce olmuş. 2 BNB alınacak diye bir sürü para kaybeden insanlar var.
Pages:
Jump to: