Pages:
Author

Topic: Binance 46. Launchpool Projesini Tanıttı! - page 2. (Read 335 times)

member
Activity: 692
Merit: 50
February 14, 2024, 03:14:20 AM
1000 dolarlık bnbye yaklaşık kaç pixel verdiler acaba?
ilk günden beri farm yaparsa tahminim 50-60 adet token verecekleri yönünde olur. bu da aşağı yukarı 12-15 dolar arası bir şey eder diye düşünüyorum.
ya dostlar bu 10 günlük süre sizce de çok uzun değil mi? bana kalırsa binance bu launchpool sona ermeden bir proje daha paylaşacak. ronin ağı ile ilgilenmediğimiz için ilerleyen günlerde çok pişmanlık duyacakmışız gibi hissediyorum. her ne kadar binance borsasına listelenmesi ve sonrası olaylı geçmiş olsa da düşüncem bu şekilde.

Bana da öyle geliyor hocam sanki 10 günlük süre dolmadan yeni bir proje de tanıtacaklar gibi. Bu arada 1000 doları herhangi bir tokenden %2 artı ile çıkarsanız 10 gün stake etmeye gerek kalmadan daha çok kazançlı çıkıyorsunuz. Gerçekten atılan taş ürkütülen kurbağaya değmiyor.

Daha bitmedi. Farming bitince ne kadar kazandırdığını paylaşacağım. Herhangi bir tokendan da kar etmenin garantisi yok.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
February 13, 2024, 05:32:27 PM
ilk günden beri farm yaparsa tahminim 50-60 adet token verecekleri yönünde olur. bu da aşağı yukarı 12-15 dolar arası bir şey eder diye düşünüyorum.
ya dostlar bu 10 günlük süre sizce de çok uzun değil mi? bana kalırsa binance bu launchpool sona ermeden bir proje daha paylaşacak. ronin ağı ile ilgilenmediğimiz için ilerleyen günlerde çok pişmanlık duyacakmışız gibi hissediyorum. her ne kadar binance borsasına listelenmesi ve sonrası olaylı geçmiş olsa da düşüncem bu şekilde.

Bana da öyle geliyor hocam sanki 10 günlük süre dolmadan yeni bir proje de tanıtacaklar gibi. Bu arada 1000 doları herhangi bir tokenden %2 artı ile çıkarsanız 10 gün stake etmeye gerek kalmadan daha çok kazançlı çıkıyorsunuz. Gerçekten atılan taş ürkütülen kurbağaya değmiyor.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
February 13, 2024, 11:49:18 AM
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
February 11, 2024, 06:13:08 PM
Bu projeye Sürekli uğraşıyım uğraşıyım diyordum erindiğimden bir türlü görevleri yapamadım Airdrop attılar mı acaba kaçırdık bunu da.
Atmışlar hocam.Malesef oynamadığıma pişman olduğum bir oyun olduğunu söyleyebilirim.Arkadaşıma en azından bir bak oyuna dedim ve 6500 pixel airdrop almış günlük 1 saat vaktini ya ayırdı ya ayırmadı token fiyatı 0.35 civarı aevo'da büyük ihtimalle kendini çok yormadan 2 bin dolarlık bir airdrop aldı.Çok fazla yaptığı bir şey de yokmuş açıkcası günlük görevler dışında pek fazla bir şey yok oyunda bildiğim kadarıyla.Bu aralar gamefi hype devam ediyor ben de mavia oynuyorum şuan da ondan oynayanlara güzel bir airdrop gelecek gibi bir de Nifty Island var ona da günlük görevleri yapıyorum girip.

Sitesi nedir?

https://dashboard.pixels.xyz/ buradan bakabilirsiniz eğer kazandıysanız airdrop buradan claim edebilirsiniz.

Oyunu bir kaç ay önce duyduğumda ronin cüzdan oluşturup bağlanmıştım bir kaç gün oynadıktan sonrada bırakmıştım. Biraz geç kaldığımı düşünmüştüm çünkü daha öncesinde iyi fiyatlardan berry sattılar kolayca yaparak. Airdrop bana denk gelmemiş sağlık olsun. Heros of Mavia bende bugün indirdim bakalım, günlük görevleri yaparım geçerim muhtemelen.
member
February 11, 2024, 05:46:47 PM
Bu projeye Sürekli uğraşıyım uğraşıyım diyordum erindiğimden bir türlü görevleri yapamadım Airdrop attılar mı acaba kaçırdık bunu da.
Atmışlar hocam.Malesef oynamadığıma pişman olduğum bir oyun olduğunu söyleyebilirim.Arkadaşıma en azından bir bak oyuna dedim ve 6500 pixel airdrop almış günlük 1 saat vaktini ya ayırdı ya ayırmadı token fiyatı 0.35 civarı aevo'da büyük ihtimalle kendini çok yormadan 2 bin dolarlık bir airdrop aldı.Çok fazla yaptığı bir şey de yokmuş açıkcası günlük görevler dışında pek fazla bir şey yok oyunda bildiğim kadarıyla.Bu aralar gamefi hype devam ediyor ben de mavia oynuyorum şuan da ondan oynayanlara güzel bir airdrop gelecek gibi bir de Nifty Island var ona da günlük görevleri yapıyorum girip.

Sitesi nedir?
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
February 11, 2024, 02:36:06 PM
member
February 11, 2024, 09:06:31 AM

Farm daha bitmedi. Halen devam ediyor.
member
Activity: 91
Merit: 11
February 11, 2024, 08:25:58 AM
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
February 08, 2024, 07:29:04 PM
ben alt'a dinlenmek için girmiştim ama çıktıktan sonra da doğru düzgün bir şeylere giremedim, kısa karlar alıp kenara çekildim, kararsız kaldığım şu günlerde pixel dinlenmem için yine iyi bir fırsat olabilir, bitcoin iyi bir ivmeye sahip ama market çok tat vermiyor (en azından benim zarlarım iyi değil).

ayrıca, ilk dolaşım arzı bana çok adil geldi; neredeyse yarısı farmdan gelecek, tabii ki diğer yarısının nereden geleceği de önemli ve doğruyu söylemek gerekirse bu konu hakkında bir bilgim yok ama yarı yarıya olması bana güzel ve dengeli gözüktü...
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
February 08, 2024, 12:55:33 PM
Binance her tuşa basıyor abi bu bir süre daha böyle gidecektir hem topluluk odaklı projeleri ortaya koyuyor hemde başına bela olacak projelerin götüne basıyot tekmeyi bakalım bu iş nereye varacak.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
February 08, 2024, 12:03:48 PM
Altlayer'dan memnun kalmıştı herkes. Altlayer'a katılanlar pikselse de katılacaklardır. Altlayer'a katılmayanlar aynı beklentiye sahip olacakları için Pixels'e katılacak. Bence katılım çok yoğun olacağı için az kazandıracak. Altlayer kadar başarılı olabileceğini zannetmiyorum. Fakat BNB'si olanlar için ve piyasada belirsizlik olduğunu düşünenler için güzel bir fırsat. Durduk yere yine kazanacaklar. Keşke her proje böyle minik minik ödüller verse BNB gibi.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
February 08, 2024, 11:23:26 AM
bnbleri şimdiden farminge yatırdık. en son projeden sonra neredeyse 1 haftadan fazla süredir binance yüzünden döner yiyemez olduk. eskiden bayramdan bayrama et yerdik. şimdi binance launchpool/launchpadleri zamanında yiyoruz.
gün itibarıyla adı pixel olan bütün kripto paralar yükseliş gösterdi. yemin ederim tam gerizekalıların hüküm sürdüğü bir evren burası. neyse yalandan token dağılımına bakınca 0,3-0,5 dolar arası bu sıçmıkları okuturuz dostlar.
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
February 08, 2024, 10:27:38 AM
member
February 08, 2024, 08:19:54 AM
Binance bu aralar boş durmuyor.
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
February 08, 2024, 04:56:51 AM
Ronin Netvvork üzerine inşa edilen bir sosyal web3 çiftçilik oyunu olan Pixels, Binance Launchpool'da filizlenirken sanal toprağı işlemeye ve kripto ödülleri toplamaya hazır olun. Platformdaki 46. proje olan Pixels, oyuncuları BNB ve FDUSD tokenlarını stake etmeye ve oyunun yerel para birimi olan PIXEL tokenlarını ilk hasat edenler arasında olmaya davet ediyor. İşte detaylar...

Binance, Pixels'i listeliyor.
9-18 Şubat 2024 tarihleri arasında kullanıcılar, Launchpool ödülleri için tahsis edilen 350 milyon PIXEL tokeninden pay kazanmak için BNB veya FDUSD'lerini ayırarak ayrı token havuzlarına katılabilirler. Bu, oyunun toplam token arzının önemli bir %7'sini temsil ediyor ve erken benimseyenler için cazip bir fırsat sunuyor. Kendi sanal çiftliğinizi oluşturduğunuz, karakterinizi kişiselleştirdiğiniz ve genişleyen, merkezi olmayan bir manzarada diğer oyuncularla bağlantılar kurduğunuz bir dünyaya dalın. Pixels, işbirliğine dayalı görevler, bol hasat ve takas edilebilir öğelerle dolup taşan hareketli bir pazar aracılığıyla canlı bir topluluğu teşvik eder.

Launchpool detayları şu şekilde:
• Token adı: Pixels (PIXEL)
• Maksimum token arzı: 5,000,000,000 PIXEL
• Launchpool Token Ödülleri: 350.000.000 PIXEL (maksimum token arzının %7'si)
• İlk Dolaşımdaki Arz: 771.041.667 PIXEL (maksimum token arzının %15,42'si)
• Akıllı Sözleşme Detayları: Ethereum, Ronin
• Staking Koşulları: KYC gerekli
• Kullanıcı Başına Saatlik Sabit Üst Sınır: BNB havuzunda 116.666,66 PIXEL - FDUSD havuzunda
29,166.66 PIXEL

20 Şubat ta listeleme geliyor.
Üstelik heyecan burada bitmiyor. 19 Şubat'ta, Launchpool'un sona ermesinden sadece bir gün sonra, PIXEL Binance borsasında büyük çıkışını yapacak. Alım satım, beş çift ile başlayacak: PIXEL/BTC, PIXEL/USDT, PIXEL/BNB, PIXEL/FDUSD ve PIXEL/TRY. Bu çiftlerle, oyuncuların PIXEL tokenlarını sorunsuz bir şekilde diğer varlıklara dönüştürmesine olanak tanır. Ayrıca Binance, Pixels'i 'seed tag' ile listeleyeceğini de belirtti.

Kaynak: https://kriptokoin.com/binance-46-launchpool-projesini-tanitti/
Pages:
Jump to: