Pages:
Author

Topic: Binance Artık Türkçe! - page 4. (Read 943 times)

full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
April 21, 2018, 02:44:58 PM
Vakti zamanında Obama'nın isminin Hüseyin olduğu için müslüman olduğunu düşünen ülkem insanları, Obama'nın Türkiye ziyareti esnasında adeta kendinden geçerek önünde secde pozisyonuna geçecekler olmuştu! Aklıma nedense bir anda o geldi...  Grin Yani adamlar görüyor, borsalarını kullanan türk sayısı epey bir yüksek, mecburiyetten kaynaklı olarak çeviri yaptılar. Ne yani çok mu uzun sürdü bu çeviri?? Sürse sürse 2 gün sürer. Sanki makale çevirdiler sayfalar boyu. Adamlar sırf kendi ceplerini düşündüklerinden müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yapmışlar.

Yok da kripto piyasasında takılıp borsaları türkçe kullanacağı için sevinen insanlarımız var. İngilizce makale var diye translate bile etmeyip türkçesinin çıkmasını bekleyenler var. Armut piş ağzıma düş! Çıldırmış olmalıyız.

Siz asıl btcturk'e bakın ücretsiz transfer dönemi başlattı. Hangisi yaptı bunu? Yapabildi? Merkezsiz borsalar bile mecbur olarak transfer ücreti alırken merkezli borsa yaptı bunu şaka gibi değil mi? Ama gerçek. Övünecekseniz bununla övünün.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
April 21, 2018, 05:28:01 AM
Gördüğüm bir istatistikte binanceye en fazla girişte abd den sonra 2. Siradaydik diye biliyorum. Adamlar boşa yatırım yapmadılar yani.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
April 21, 2018, 05:25:20 AM
binance Türkiye'ye önem vermeye başladı. gönül alma operasyonu artık. son zamanlardaki botlarla yapılan olaylar, hacklendi - hacklenmedi konusu. türkçe ticket desteği ve arayüzün türkçe olması bu ikisi bizi cezbeder tabi.  Shocked
full member
Activity: 546
Merit: 100
April 21, 2018, 04:29:00 AM
sadece menüler Türkçe olmuş haber içeriklerini de Türkçe sunsalar daha iyi olacak

Bunun için maaşlı eleman çalıştırmaları gerekiyor. Siteye çeviri işini bir kerelik yaptırmışlar. Türkçe destek ve Türkçe haber yok.
Türkiye büyük bir pazar, attıkları adımı normal karşılıyorum.

Haber kısmı da olmayıversin canım bu kadarına da şükür. Zaten çoğu işimizi translate siteleriyle hallediyoruz. Ülkemizin pazar payının artmasına en önemli gösterge bu gelişme aynı zamanda
full member
Activity: 462
April 21, 2018, 04:15:24 AM
güzel haber binance'nin türkçesinin de olması.Zaten Türkiyeden ingilizce bilmeyenlerin kriptopara piyasasıyla pek işinin olduğunu düşünmüyorum. Ama yine de şık bir hareket olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler
member
Activity: 182
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
April 20, 2018, 04:22:42 AM
Harika ötesi bir haber.Dil desteğinin gelmesi halk tarafından ilgiyi kesinlikle arttıracaktır burda yayılma durumu açısından gayet güzel haber.
newbie
Activity: 99
April 20, 2018, 04:18:04 AM
Türk yatırıcımlar hayli fazla sanırım. huobi de Türkçe eklemiş, güzel gelişmeler
member
Activity: 210
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
April 20, 2018, 03:09:00 AM
valla onu bunu bilmem binancenin türkçe olması benim gerçekten çok ama çok işime yaradı.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
April 20, 2018, 02:45:05 AM
Yıllardır sektörün (sadece bu sektörden bahsetmiyorum) vermiş bir alışkanlık olarak hep ingilizce kullandım. Şimdi bazen Türkçe windows ta bile bu neydi ya diye düşünmeden bazı işlevlere ulaşamıyorum. Elbette ki güzel bir gelişme ama maalesef bu işin dinamikleri, terimleri ve algılama şekli ingilizce olarak gelişmiş. Dolayısıyla yabancılık çekmemek için ben ingilizce kullanmaya devam ediyorum.
full member
Activity: 448
Merit: 124
April 19, 2018, 11:07:52 PM
en azından olumlu bir adım olarak görüyorum detaylandırıp daha da geliştirirlerse iyi olabilir.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
April 19, 2018, 09:17:32 PM
sadece menüler Türkçe olmuş haber içeriklerini de Türkçe sunsalar daha iyi olacak

Bunun için maaşlı eleman çalıştırmaları gerekiyor. Siteye çeviri işini bir kerelik yaptırmışlar. Türkçe destek ve Türkçe haber yok.
Türkiye büyük bir pazar, attıkları adımı normal karşılıyorum.
member
Activity: 504
Merit: 11
April 19, 2018, 06:39:20 PM
Ahhh ahhh ilk göz ağrım benim.  Wink
Onunla olmayan ingilizcem ile bile çok iyi anlaşmıştık. Sonra ne oldu bilmem ama Mart başında elimdeki via coinleri yobite taşıma kararı aldım. Hoop haftasında binance'deki via pump olayı patlak verdi. Ben de öyle bir yere yazmışım ki, Yobit'te de 5$ dan satıldı.  Şimdi "Abdala malum olur" derler ya işte o hesap benimkisi. Şimdilerde yeniden geçmek istiyorum ama henüz malum olmadı Grin

Türkçe haline şimdi bir bakayım dedim, yok beğenmedim. İnsan alışınca da eski halinden vazgeçemiyor. Artık, yeni başlayacak arkadaşlar için hayırlısı olsun diyelim.
hero member
Activity: 968
Merit: 624
Still a manic miner
April 19, 2018, 05:20:59 PM
Binance borsası, borsacılık anlamında açıldığından beri diğer borsaların bir adım önünde yenilikler yapıyor. Gönül isterdi ki bu denklikte, globale hitap eden yerli bir borsamız olsun. Türkçe dil seçeneği elbette ki ingilizce bilmediği için Binance’yi kullanamayan yatırımcıların ilgisini çekecektir.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
April 19, 2018, 06:07:59 PM
Türkiye'de de peşpeşe yeni borsa açılıyor umarım tokatçı çıkan olmaz, Binance potansiyeli sonunda görmüş çok iyi bir gelişme ilgi daha da artacaktır diye düşünüyorum.
full member
Activity: 420
April 19, 2018, 05:26:15 PM
Doğru bir uygulama olmuş Türkçe dünyada en fazla kullanılan dillerden biri ve  her türlü kurumun dil uygulamalarında Türkçe seçeneğini koymasını kendileri açısından avantaj olarak görüyorum. Bu uygulamalar artık zor bir işlem değil.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
April 19, 2018, 04:47:00 PM
Fazla bir Türk kitle var kripto para piyasasında yapılması gereken birseydi zaten iyi oldu Smiley
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
April 19, 2018, 09:27:41 AM
Binance yazılım ekibi, bazı coin sahipleri gibi uzun süreli vaadlerde bulunup, sonra yapamayınca sıkıntıya düşmüyor. Genellikle işi yaptıktan sonra duyuruyorlar ve gerçekten bitirici dev ekibi var.
newbie
Activity: 39
April 19, 2018, 09:19:16 AM
Türk yatırımcılar azımsanmayacak kadar çok ve türkçe dil desteği çıkarması https://binancecoinmarket.com/turkce-dil-destegi-aktif/ türk medyasında oldukça fazla yer aldı türk telegram sayfası zaten vardı ve 2 bin kişi vardı gurupta şu an 5 binlerde bu haberlerin etkisi ile dahada artacaktır bence.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
April 19, 2018, 04:10:42 AM
Binance piyasada lider borsa olma yolunda adım adım ilerliyor. Benim için güven açısından tek sıkıntı merkezlerini maltaya tasimalari oldu. Japonya nere Malta nere
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
April 19, 2018, 03:55:19 AM
Türk yatırımcıları farkettiler sonunda. Türkçe desteği vermeleri iyi olmuş, inglizce anlamada zorlananlar için faydalı.
Pages:
Jump to: