Pages:
Author

Topic: Binance Coin (BNB) - page 101. (Read 52966 times)

full member
Activity: 630
Merit: 104
December 20, 2017, 06:18:16 AM
1.5 dolardan girdim iyi gitti cyrptocurrently piyasasındaki hacim artıyor ve bu da hem kazancını paylaşan hem kendi coinini yaratan hemde hızlı bir platform olması asabiyle aldı başını gidiyor coin yakmalarınında etkisi olmuştur fiyata tabiii
hero member
Activity: 700
Merit: 553
December 20, 2017, 03:08:00 AM
valla bu binance beni yanılttı,itiraf ediyorum, bu kadar hızlı şekilde trendleşmesini beklemiyordum ama baya yol aldı, haliyle bnb de değerlendi, görünen o ki gelecekte dahada değerlenecek.zamanında almadığım için pişmanım.
member
Activity: 224
Merit: 10
December 20, 2017, 03:01:53 AM
Binance Borsası kayıt sayısı, token sayısı ve hacim olarak büyüdükçe Binance Coin (BNB) nın yerinde durmasını beklemek anlamsız olur demek mantıklı. Icoda ve borsa açılışında alanlar hakettiği kârı aldı, çıkışının artması beklenen coinlerden.
full member
Activity: 350
Merit: 100
December 20, 2017, 02:34:39 AM
Binance borsası oldukça hızlı ve fee oranları düşük oldukça sağlam ilerleyen bir borsa bnb token da iyi artışlar yaşanabilir.
member
Activity: 406
December 20, 2017, 02:23:35 AM
Kendine 5$ üzerinde yer arıyor, var olan talep de düşünülürse tutunması muhtemel.
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
December 19, 2017, 09:30:35 PM
Binance borsasinda islem yaparken BNB alirsak komisyon oranlari daha mi düsük oluyor? Sanki öyle bisey okumustum biyerde. 1-2 coin ile islem yapiyorum burada ama BNB yok elimde, alip sadece binance borsada tutsam isime yarar mi?
evet %50 daha az komisyon alıyor hemde bazı coinlerde alsat yaparken kusuratlar içerde kalmıyor.
newbie
Activity: 51
Merit: 0
December 19, 2017, 09:27:23 PM
bnb fena artıyor bu aralar durdurmak ne mumkun
member
Activity: 126
Merit: 28
diwtoken.com
December 17, 2017, 05:21:52 PM
Binance borsasinda islem yaparken BNB alirsak komisyon oranlari daha mi düsük oluyor? Sanki öyle bisey okumustum biyerde. 1-2 coin ile islem yapiyorum burada ama BNB yok elimde, alip sadece binance borsada tutsam isime yarar mi?
full member
Activity: 406
December 17, 2017, 03:22:36 PM
Binance yakında bittrexin tahtını alıcak gibi, artık binanceda daha güzel pumplar vesaire oluyor çoğu al satçı tayfa da buraya doğru kayacaktır. Bu da coinin fiyatına yansır böyle böyle artar gibi.
full member
Activity: 616
Merit: 101
December 17, 2017, 03:17:36 PM
Arkadaşlar sizce binance den hangi coin alıp beklemek mantıklı?  Grin

arn derim ben.
supply ve market cap inanılmaz düşük binance a göre.
roadmapleride fena değil bir yerde ucacaktır mutlaka.
şu an sadece 29 sent.

Hocam tam isabetlik bir atış yaptınız şuan 0.8 cent böyle coinleri takip etmek gerkiyor binanceye giren supplyı az olan
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
December 17, 2017, 02:36:08 PM
Forum katılımcılarını uyarmak isterim.
Binance belli bir kullanıcı sayısına ulaştıktan sonra bu ref olayını kapatmaz ise başına iş alacak.
ref kazançlarına millet o kadar odaklanmış ki.
youtube da anlatımlar, adwords e reklam verenler. millet iyice sapıttı. böyle giderse binance patlayacak.
ben yavaştan coinlerimi burdan çekmeyi düşünmeye başladım.

Neden böyle düşündüğünüzü merak ettim hocam? Evet bir çılgınlık olduğu doğru ancak sonuçta Binance olmayan bir şeyi dağıtmıyor kazandığı paydan veriyor sadece bunun limitini düşürebilirler belki zamanla. Şu an yatırımımın çoğunu Binance'ye kaydırdım ve en yakın borsayı volume olarak ikiye katlayacağı zamanları göreceğimizi düşünüyorum. Şahsen şu Çin olayları zamanında paniklemiş ve Binance'den çıkış yapmıştım baya da zarar etmiştim. Ancak o zamanki krizi çok iyi yönettiler ondan sonra geri döndüm. Tabi sizin dediğiniz gibi patlayadabilir hiç birine %100 güvenemeyiz.
member
Activity: 224
December 17, 2017, 11:28:23 AM
Binance borsasında ki büyüme Binance Coini büyüttü. Mobil aplicationda sorun var ama düzeltilir. Adamlar akıllı, coinin al düşük fee ücreti öde, referans al para kazan. Reklam ve website girişlerini artırdılar. Bir Çin GSM hattı şart oldu
legendary
Activity: 3122
Merit: 1516
December 17, 2017, 10:48:44 AM
Forum katılımcılarını uyarmak isterim.
Binance belli bir kullanıcı sayısına ulaştıktan sonra bu ref olayını kapatmaz ise başına iş alacak.
ref kazançlarına millet o kadar odaklanmış ki.
youtube da anlatımlar, adwords e reklam verenler. millet iyice sapıttı. böyle giderse binance patlayacak.
ben yavaştan coinlerimi burdan çekmeyi düşünmeye başladım.
sr. member
Activity: 2016
Merit: 391
December 17, 2017, 10:42:04 AM
Referans sistemini getirmeleri borsa için gerçekten yararlı olmuşa benziyor.Binance hacim olarak rakiplerini geride bıraktığı için Binance Coin inanılmaz derece bir artış gösterdi ve binance borsası işlem hacmini koruduktan sonra bnb'nin fiyatıda yükselmeye devam edecektir.
newbie
Activity: 12
December 17, 2017, 10:13:58 AM
Binance'nin mobil uygulaması da var. Gayet güzel. Ancak yeni güncellemeyle alış-satış emri verilirken yazılan rakamlar ya kendiliğinden siliniyor, ya da otomatik çarpma yapmıyor. Aynı problemi yaşayan var mı acaba? 

mobil uygulamada bende alış veriş yapamıyorum sıkıntı yaşıyorum.
newbie
Activity: 44
December 16, 2017, 11:29:27 AM
Binance'nin mobil uygulaması da var. Gayet güzel. Ancak yeni güncellemeyle alış-satış emri verilirken yazılan rakamlar ya kendiliğinden siliniyor, ya da otomatik çarpma yapmıyor. Aynı problemi yaşayan var mı acaba? 
member
Activity: 146
December 16, 2017, 02:46:53 AM
Binance gelişiyor.  Avantajları var. Token sayısı,  hız  vs. Pumpçılarda burda.
member
Activity: 429
Merit: 11
December 15, 2017, 07:00:35 PM
Binance arayüzü ve kullanışlı olması ayrı bir özellik katıyor sisteme. Birçok borsa gibi hantal değil en azından ve bu yüzden kullanıcı sayısı gittikçe artacaktır eminim.  Tabi ne kadar çok token o kadar çok kullanıcı demekse fiyatta o oranda artar gibi.
member
Activity: 448
Merit: 17
December 15, 2017, 06:56:37 PM
Binance borsası son zamanlarda baya üye almış durumda. Özellikle Bittrex'ten Binance'ye geçen çevremde pek çok kişi var. Borsa ne kadar büyürse BNB de o kadar artar.

herhangi bir kar payı veriyor mu yatırımcısına veya holderine? eğer veriyorsa gerçekten değerlendirilebilir. waves dex falan hikaye kalır bunu yanında

Kar payı olayı yok bnb coin kullanırsın borsada fee lerden %50 indirim alıyosun. Referans sistemi var üye senin referansınla üye olan adamdan işlem yaptıgı kadar kar veriyo sana.
full member
Activity: 644
December 15, 2017, 06:22:17 PM
Binance borsası son zamanlarda baya üye almış durumda. Özellikle Bittrex'ten Binance'ye geçen çevremde pek çok kişi var. Borsa ne kadar büyürse BNB de o kadar artar.

herhangi bir kar payı veriyor mu yatırımcısına veya holderine? eğer veriyorsa gerçekten değerlendirilebilir. waves dex falan hikaye kalır bunu yanında
Pages:
Jump to: