Pages:
Author

Topic: Binance Coin (BNB) - page 9. (Read 53002 times)

legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
September 26, 2021, 09:47:40 AM
Bnb iyice geriye çekilerek 344 dolar seviyelerini gördü tekrar bir 200 dolar seviyelerini görürse ben biraz alım yapar beklerim yine de şimdi de fiyatı gayet iyi Çin’in yaptırımına rağmen iyi korudu kendisini sektör genel olarak çok etkilenmedi diyebiliriz
member
Activity: 755
Merit: 39
September 24, 2021, 03:32:46 AM
Kripto hesabı buharlaştı: 240 bin dolar 4 dakikada kayboldu
Kripto para borsalarına ilişkin yasal düzenleme beklenirken şikayetler de giderek artıyor. Son olay, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’nin Türkiye biriminde yaşandı. Dış ticaret işi yapan Beşir B.’nin, hesabına yatırdığı 240 bin dolar 4 dakika içinde buharlaştı. Şirketten, "Hırsızı bulmak imkansız" yanıtı geldi.
https://www.ntv.com.tr/amp/turkiye/kripto-hesabi-buharlasti-240-bin-dolar-4-dakikada-kayboldu,VFd7m1D2L0CfwBwL7WoYDQ

haber, ulusal basında yer bulmuş. muhtemelen giriş bilgilerini paylaşmış ya da kaptırmış gibi gözüküyor ama meblağ çok yüksek olduğu için üzücü bir durum olarak kayıtlara geçmiş. geçmiş olsun.

adamın bilgisayarı full keylogger dolu olmalı.hatta teamviewer bile olabilir.
bu adamda 240k $ ne arıyor onu anlamadım.o aşamaya gelmesi mucize gibi birşey.

tw ne alaka ? yasal program değil mi
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
September 24, 2021, 03:17:12 AM
Binance Will Delist PPT & SWRV on 2021-09-30

Fellow Binancians,
At Binance, we periodically review each digital asset we list to ensure that it continues to meet the high level of standard we expect. When a coin or token no longer meets this standard, or the industry changes, we conduct a more in-depth review and potentially delist it. We believe this best protects all our users.
When we conduct these reviews, we consider a variety of factors. Here are some that drive whether we decide to delist a digital asset:

Commitment of team to project
Level and quality of development activity
Trading volume and liquidity
Stability and safety of network from attacks
Network / smart contract stability
Level of public communication
Responsiveness to our periodic due diligence requests
Evidence of unethical/fraudulent conduct or negligence.
Contribution to a healthy and sustainable crypto ecosystem
https://www.binance.com/en/support/announcement/c9ba94238bd7430ab0a22ca2050924ef

klasik genel geçer sebeplerle delist edilmişler; proje ilerleyişi, işlem hacimleri, halkla iletişim ve etik dışı ihmalkar davranışlar cart curt. ppt'nin girişini hatırlıyorum ama swrv diye bir tokenin olup olmadığından bile habersizdim. :)
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
September 08, 2021, 11:16:09 AM
bence transferi kendisi yaptı yanlıs hatırlamıyorsam ismi panda dıye bır yazılım var. siz adresi kopyalıyorsunuz orda sızın kopyalıdıgınız adres gozukuyor ancak sonra sıze gelen mailde farklı bir adres gozukuyor. ve farketmez onaylarsanız gecmıs olsun. bundada bu tarz bır ıs var gıbı gelıyor. %99 bu kısının bılgısayarı bu sekılde.
member
Activity: 314
Merit: 19
September 08, 2021, 10:56:07 AM
Kripto para borsalarına ilişkin yasal düzenleme beklenirken şikayetler de giderek artıyor. Son olay, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’nin Türkiye biriminde yaşandı. Dış ticaret işi yapan Beşir B.’nin, hesabına yatırdığı 240 bin dolar 4 dakika içinde buharlaştı. Şirketten, "Hırsızı bulmak imkansız" yanıtı geldi.
https://www.ntv.com.tr/amp/turkiye/kripto-hesabi-buharlasti-240-bin-dolar-4-dakikada-kayboldu,VFd7m1D2L0CfwBwL7WoYDQ

haber, ulusal basında yer bulmuş. muhtemelen giriş bilgilerini paylaşmış ya da kaptırmış gibi gözüküyor ama meblağ çok yüksek olduğu için üzücü bir durum olarak kayıtlara geçmiş. geçmiş olsun.

Yani bir de pişkin pişkin dava açmalar vs. Gerçekten Binance'in hatası olduğunu düşünüyor olamaz. Bu davayı açmasının, haberlere konu olmasının nasıl bir yararı olabilir kendisine? Saçma sapan haberler yapıyorlar. Avukat da kendi parasına baktığı için dava açalım diye gaza getirdi herhalde. Dediğiniz gibi bu zekada bir adamda 240k ne arıyor çok ilginç.

bilgisayarlara sahip çıkmak önemli. ben şöyle bir önlem alıyorum. borsadaki mail adresim bilgisayarımda asla giriş yapılı değil. 2fa'in üzerinde çalıştığı telefon da bir yakın akrabamın telefonu. mail adresim de üçüncü bir pcde girili. onun için çekim yapmak istersem. hem akrabamın telefonua hem de diğer pc'ye ihtiyaç duyuyorum.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
September 08, 2021, 04:41:29 AM

Yani bir de pişkin pişkin dava açmalar vs. Gerçekten Binance'in hatası olduğunu düşünüyor olamaz. Bu davayı açmasının, haberlere konu olmasının nasıl bir yararı olabilir kendisine? Saçma sapan haberler yapıyorlar. Avukat da kendi parasına baktığı için dava açalım diye gaza getirdi herhalde. Dediğiniz gibi bu zekada bir adamda 240k ne arıyor çok ilginç.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
September 08, 2021, 04:04:28 AM

legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
September 07, 2021, 04:22:12 AM

full member
Activity: 854
Merit: 113
September 06, 2021, 04:52:29 AM
BNB'nin son zamanlarda hala 500 doları bile aşmakta zorlanmasına anlam veremiyorum açıkçası. Son zamanlarda piyasa genelinde önemli bir yükseliş var. Bitcoin ve Ethereum güzel çıkışlar yakaladılar. BNB'de ise talep de var ama fiyatta tık yok. Hayır aktif bir ağa sahip olmasa yine tamam diyeceğim ama böyle bir şey de söz konusu değil. Şu an sağlam bir çıkış yakalanmasının önü tıkayan önemli bir engel var ama ne bu çözemedim işte hala.
member
September 03, 2021, 03:44:25 PM
övdük övdük ama eth ye göre %30 geriden geliyor . düzelir inşallah .

Bitcoin, ethereum ve SOL şaha kalktı BNB 500 doları hala kıramadı. Bsc ağında son zamanlarda hiç önemli bir proje görmedim ağda hareketlilik var ama kaliteli hype yaratacak birşey yok adam akıllı NFT marketi bile yapmadılar hala neyi bekliyorlar merak ediyorum gizemli kutulardan bir tane alamadım daha. Önemli güncellemeler adımlar atılmadıkça BNB fiyatında bir ivme olmasını beklemiyorum.

tahminim eth atağını yapacak , para eth den çıkıp geri kalmış bnb ye gelecek. daha çok teknik takılacak yani.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
September 03, 2021, 11:06:40 AM

Bitcoin, ethereum ve SOL şaha kalktı BNB 500 doları hala kıramadı. Bsc ağında son zamanlarda hiç önemli bir proje görmedim ağda hareketlilik var ama kaliteli hype yaratacak birşey yok adam akıllı NFT marketi bile yapmadılar hala neyi bekliyorlar merak ediyorum gizemli kutulardan bir tane alamadım daha. Önemli güncellemeler adımlar atılmadıkça BNB fiyatında bir ivme olmasını beklemiyorum.
member
September 03, 2021, 05:05:59 AM
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
August 26, 2021, 11:05:06 AM
CZ düşüşler sırasında 300 dolar civarlarından bnb için screenshot almıştı. Gelecek için fiyat ucuz ve gelecekte bu fiyatları hatırlatmak için ekran görüntüsü aldığını söylemişti.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
August 26, 2021, 09:58:13 AM
Ethereum 2.0 gibi önemli gelişmelerin benzerlerini BNB tarafında da görmediğimiz sürece fiyatın patlama yapması biraz daha zor olacak gibi görünüyor.
Bence BNB özelinde bir şeylerin değişmesi, gelişmesi gerekiyor ki o da sağlam bir çıkış yakalasın ve en az 4 haneli değerlere ulaşsın.

yav ethereum 2.0 ise bsc 129.0 filan olmalı.
zira yüksek hız,düşük fee hersey var.
bsc nin hiçbirşey yapmasına gerek yok.
sadece su anki halini korusun yeter.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
August 26, 2021, 09:16:07 AM
Ethereum 2.0 gibi önemli gelişmelerin benzerlerini BNB tarafında da görmediğimiz sürece fiyatın patlama yapması biraz daha zor olacak gibi görünüyor. Binance'ın bulunduğu konumun da BNB'nin değerlenmesi üzerindeki önemi büyük tabi ki. Ama sadece bununla nereye kadar yükselebilir bilemedim. Bence BNB özelinde bir şeylerin değişmesi, gelişmesi gerekiyor ki o da sağlam bir çıkış yakalasın ve en az 4 haneli değerlere ulaşsın. Ya da talep patlaması olacak ki böyle bir yükselişe büyük oranda yardım edecek.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
August 26, 2021, 08:57:36 AM
Nedense son zamanlarda Ethereum daki kadar bir hareketliliği yok acaba CZ nin yeni bir projeler ortaya koyması mı lazım diye düşünüyorum. Ethereum fork undan sonra yeniden göze girdi. Ben de Ethereum a karşı tavır alırken şimdi yatırım yapmaya yöneldim.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
August 25, 2021, 06:00:59 PM

Binance Coin'in son 1 haftada çizdiği grafik gerçekten şahane. Bitcoin'in şahlanması ile birlikte hemen hemen tüm altcoinler de pozitif bir şekilde etkilendi. BNB ise son 1 haftada 394 dolar bandından 501 dolara kadar inişli çıkışlı bir grafik izledi. Sadece 1 haftada değerini bu kadar yükseltmesi takdire şayan. Bu yıl içerisinde 1000 dolara ulaşma hayalim bakalım gerçekleşecek mi. Tabi şu an hala tüm zamanlar rekoru olan 690 doların gerisinde olsa da son zamanlardaki hareketleri ümit vermeye başladı.
full member
Activity: 497
Merit: 119
August 25, 2021, 12:08:35 PM
Bundan gayrı, Binance'in artık zorunlu KYC istemesi de BNB'yi kuvvetlendirdi bence, kripto idealistlerinin görüşünün aksine. Piyasa bu durumu Binance'in devletlerle savaşmadan onlarla uyumlu şekilde ilerleyeceği olarak algıladı bence.
CZ, İngiltere'de finansal işlemleri regüle eden kurumun (FCA) Binance'ın tüm gereklilikleri sağladığını aktaran yazısını paylaştı. Ara gaz şimdilik buradan geldi Smiley

https://twitter.com/cz_binance/status/1430518859170078722?s=20
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
August 25, 2021, 03:50:40 AM
Kuvvetle muhtemel, Ethereum'daki gibi transaction fee'lere yanma gelecek. CZ'nin "Careful what you wish for. 😉" yazıp da yapmadığı bir şey yok gibi. Eğer 3 ayda bir yaptığı centralized BNB yakmayı da kaldırmazsa tam bir supply şok olur. Gerçi transaction fee yakılmasının BSC'de blok ödülü olmadığı için validator ve delegatorlara ( benim gibi:) ) Ethereum'a nazaran daha fazla zararı var ama fiyat artışı zararı kapatacaktır diye umuyorum.

https://twitter.com/cz_binance/status/1430025840503386121?s=20
kimse takip etmiyor diye buraları yazmak  ıcımden gelmemıstı ama madem sız yazmıssınız bende dusuncemı belirteyim. ada bnb yi marketcapte gecmiş. cz böle seyleri sevmez 1 btc 2 eth 3 bnb olmalı. dolayısıyla bunun ıcın bır adım atacaktır.
bnb yakma işi tahminim 1 ay icinde olacak ve 3 aylık yakmalarıda devam edecektir. etherden farklı ne olur derseniz. bsc de işlemler ucuz oldugundan cok daha sıkısık bir trafık var. ben bile gunde 4-5 dolar fee ye harcıyorumki yaptıgım tek sey farm claimlemek ve satmak. 30-300 arası soluksuz yukselmıstır bnb ve sonrası 600lerı gorup duzeltme yaptı. tekrar 300 altını gosterıp akumulede oldu. kısaca 1000 dolar yolculugu ıcın hıcbır eksıgı kalmadı. ben yine birgun uyandıgımızda bnb %30-40 yukselmiş gorursem sahsen sasırmıcam
member
Activity: 334
Merit: 20
August 25, 2021, 02:46:30 AM
CZ, BNB'yi Bitcoin'in %1'i seviyelerinde götürüyor. Zaman zaman sapmalar olsa da, %1 seviyeleri etrafında dolanıyor. Yani 100k bitcoin göreceksek 1k BNB de görürüz diye düşünüyorum.
Pages:
Jump to: