Pages:
Author

Topic: Binance Coin (BNB) - page 94. (Read 53012 times)

full member
Activity: 672
Merit: 110
January 08, 2018, 08:43:49 AM
bınance uyuz etmeye basladı ama btc attım 4 onay aldı hesaba gectı gosterıyor ama bakıyeye yansımadı ..onceden anında yansırdı
legendary
Activity: 1764
Merit: 1012
January 07, 2018, 03:21:22 PM
yeni moda da bu tarz coinler artık sayıları giderek artacak 3 5 tanesi değerli olur sonrakiler çöpe döner.
etherdeltada iyi para topluyor gözden kaçırmamakta fayda var.

Etherdeltanın tokenının hiç bir amacı yok henüz.

Bunların var.

Tokenın bir amacı var ve borsa iyi hacim yapıyorsa o token her şekilde uçar.
legendary
Activity: 1764
Merit: 1012
January 08, 2018, 08:32:39 AM
binance yeni üye alımını açtı. bu da binance coinin geleceğini güzel şekilde etkileyecektir. kötü bi haber ise ref kazancını %20ye düşürdü. eskisi gibi iştahlı ref atılmayacak.

Aslında üye alımını sınırlı olarak açtı. Gün içerisinde ara ara açacaklarmış ve sınırlı üye alımından sonra kapatacaklarmış. Yeni üyelik açmaya çalışanlar için tam bir çile anlayacağınız.
full member
Activity: 238
Merit: 100
January 08, 2018, 08:28:36 AM
binance yeni üye alımını açtı. bu da binance coinin geleceğini güzel şekilde etkileyecektir. kötü bi haber ise ref kazancını %20ye düşürdü. eskisi gibi iştahlı ref atılmayacak.

Bence referans oranının düşmesi çok kötü bir haber değil.Binance coin için iyi bir haber çünkü borsa zaten çok fazla yeni kullanıcıya ulaştı.Bundan sonra referans oranı düşmese bile kayıt olacak insan sayısı çok fazla değildi.
full member
Activity: 252
The Standard Protocol - Solving Inflation
January 08, 2018, 08:27:58 AM
Ben güzel bir alım olmuş neo yerine güzel tercih ve güzel kar ettiricek bnb sonuçta binancein coini bu son ayda bile 2 2.5 x oldu diye biliyorum zaten
hero member
Activity: 756
Merit: 500
January 08, 2018, 07:44:47 AM
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
January 08, 2018, 06:35:44 AM
Kucoin mıktar artırayım derken terste bıraktı dun, btc hersey dusuyor ama kucoın dusmuyor:) Cok fazla pohpohlandı dıye dusunuyorum, sabah bnb'nın ustundeydı sıralamada marketcap'te, baya sacma geldı bana bu, yakında ınebılır asagı aksı takdırde tekrar alım yapmıcam gıbı. Bnb ıcın 100k beklıyorum gelırse ek alım yapıcam ondan da.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
January 08, 2018, 05:04:40 AM
Vay maşallah . Neler kaçıyor neler .. Heryere yetişemiyoruz maalesef. Kazananlar oldukça şahane karlar kaldırdı anlaşılan . KuCoin ' de sağlam bir şekilde geliyor .Değerlendirmekte fayda var anlaşılan ..
full member
Activity: 602
January 07, 2018, 07:33:22 PM
Hold yapacaktım epey almıştım ancak maddi sıkıntıdan çok düşük fiyattan çıkardım elimden insan gözünün önünde böyle olunca gerçekten üzülüyor. Neyse önümüze bakıcaz artık.
full member
Activity: 196
January 07, 2018, 07:27:22 PM
Açıkçası fiyatının riskli derecede yüksek olduğunu düşünüyorum. Bu demek değil kesin düşer ancak 1 sene bitince %50 den %15e inecek olan fee kesintisi tokenın bütün albenisini götürücek.

Diğer taraftan binance deli gibi kar yaptı ve bu ay içinde tokenların yarısını bile yakıp süreci sonlandırabilir. Bu da fiyatı arttırır.
nasıl yakacaklar? yakacaklar derken piyasada fazla olduğu için bir kısmı imha mı edilecek yani?
topladıkları kar ile satın alacaklar. sonra da ethereumdaki smart contract sayesinde yakacaklar. böylelikle fiyatı yükseltecekler. piyasadaki miktarı azaltacaklar
teşekkürler. biraz araştırdım muhtemelen 31 ocak yazılmış. net bir tarih yok mu henüz? ve anladığım kadarıyla ciddi bir fırsat. BNB alarak kısa sürede iyi bir kazanç elde etmemizi etkleyecek başka bir etken var mıdır?
15-18 ocak arası diye biliyorum hocam.
newbie
Activity: 33
Merit: 0
January 07, 2018, 07:25:32 PM
Açıkçası fiyatının riskli derecede yüksek olduğunu düşünüyorum. Bu demek değil kesin düşer ancak 1 sene bitince %50 den %15e inecek olan fee kesintisi tokenın bütün albenisini götürücek.

Diğer taraftan binance deli gibi kar yaptı ve bu ay içinde tokenların yarısını bile yakıp süreci sonlandırabilir. Bu da fiyatı arttırır.
nasıl yakacaklar? yakacaklar derken piyasada fazla olduğu için bir kısmı imha mı edilecek yani?
topladıkları kar ile satın alacaklar. sonra da ethereumdaki smart contract sayesinde yakacaklar. böylelikle fiyatı yükseltecekler. piyasadaki miktarı azaltacaklar
teşekkürler. biraz araştırdım muhtemelen 31 ocak yazılmış. net bir tarih yok mu henüz? ve anladığım kadarıyla ciddi bir fırsat. BNB alarak kısa sürede iyi bir kazanç elde etmemizi etkleyecek başka bir etken var mıdır?
full member
Activity: 322
Merit: 154
January 07, 2018, 03:51:55 PM
BNB roket gibi yükseliş yaptı. yakıt mı bitti, pumpçılar başka kapımı buldu ne ise yerinde sayıyor. Bir borsa parası az zamanda bu kadar değerlenmez. Üye kaydının durması fiyatı tetiklemiş olabilir. Sorunlu çalışan bir borsa oldu. Normalde olması gereken fiyat 5 dolar.

bu 5 doları neye göre belirlediğinizi yazar mısınız
post kasmak için yazmış hocam. eminim token yakılacağından haberi bile yok. ben yukarıda bi hesap yapmıştım o hesaba göre 10 dolar az kalıyordu. bu hacimde bu fiyatlar normal bence.

benim aklımdaki hedef rakam da biraz büyüktü ama arkadaşımızın bir bildiği varsa öğrenmek istedim.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
January 07, 2018, 03:34:12 PM
BNB roket gibi yükseliş yaptı. yakıt mı bitti, pumpçılar başka kapımı buldu ne ise yerinde sayıyor. Bir borsa parası az zamanda bu kadar değerlenmez. Üye kaydının durması fiyatı tetiklemiş olabilir. Sorunlu çalışan bir borsa oldu. Normalde olması gereken fiyat 5 dolar.

post kasmak için yazmış hocam. eminim token yakılacağından haberi bile yok. ben yukarıda bi hesap yapmıştım o hesaba göre 10 dolar az kalıyordu. bu hacimde bu fiyatlar normal bence.
sr. member
Activity: 562
Merit: 251
ALCEDO
January 07, 2018, 03:19:50 PM
full member
January 07, 2018, 03:19:17 PM

full member
January 07, 2018, 10:32:47 AM
Son zamanların yükselen yıldızı Kucoin'de BNB'yi takip ediyor. Onuda ihmal etmemek lazım. İyi ekmek kazandırdı bize şahsen çok memnunum.

geç kalanlar coss kovalıyor. market-cap olarak gidilecek yol uzun gibi duruyor : )
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
January 07, 2018, 02:43:00 PM

newbie
Activity: 33
Merit: 0
January 07, 2018, 02:19:04 PM

legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
January 07, 2018, 02:05:33 PM
yeni moda da bu tarz coinler artık sayıları giderek artacak 3 5 tanesi değerli olur sonrakiler çöpe döner.
etherdeltada iyi para topluyor gözden kaçırmamakta fayda var.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
January 07, 2018, 02:03:18 PM
Valla konuyu açan arkadaş ilk hedefim 1$ demiş . BNB An itibarı ile 18$ .

Göz göre göre bir tren daha kaçtı . Yazık oldu .
Pages:
Jump to: