Pages:
Author

Topic: Binance Dex 77.000.000 ERD ve 2.000 BNB Airdrop - page 2. (Read 482 times)

hero member
Activity: 1638
Merit: 686
simdi bu olayi daha önceden HARMONY ONE'dan bildigim icin, konuyu anladim. ama arkadas sanirim tercüme etmis ve tercümede asiri tuhaf seyler ortaya cikmis: "tokası havaya uçacak" ne demek? toka ne? nereye havaya ucuyor? Smiley google translate gercekten ingilizce > türkce tercümeleri beceremiyor mu? Smiley

neyse, ONE'da katilmistim bu kampanyaya ama burada ERD'de ilk günler katilmayacagim; elimdeki ERD'leri satarsam yerine koyamam diye endiselerim var.
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
Yine rastgele kura muabbeti. Milleti mahvettiler kura ile ieo derken bnb şeri yüksekten aldırıp düşükten sattırdılar kesinlikle tavsiye etmem böyle bir airdropa katılmanızı.
member
Activity: 683
Merit: 16
Bir zamanlar Cumhuriyet gazetesi gidişatla ilgili bas bas bağırıyordu ama kimse ciddiye almayıp gülüp geçiyordu, o gülenler şimdi en çok feryat edenler. Aynı sloganı ben şu anda Binance için kullanıyorum ve bu konunun çok ciddi olduğunu düşünüyorum. Böylesine geniş, çok sayıda aktörün olduğu bir piyasada tek kişi/şirketin bu kadar baskın olması hiç iyi bir şey değil.
Tehlikenin Farkında mısınız?

Piyasada bir borsanın tekel olması kötü ama Binance her şeyi doğru yapıyor ve onlar boğa. Ayı olan borsaları eleştirin Bitmex borsası mesala bu piyasanın en büyük düşmanıdır en çok zarar vereni piyasadaki en büyük ayıdır kendileri.

kesinlikle doğru bir tespit ve katılıyorum. binance olumlu anlamda piyasayı büyütüp kazancını bu yönde geliştirmeye çalışırken bitmex denen şerefsiz btc nin 3k lara kadar düşmesi alenen tetiklemiştir.asıl tehlike düşüşe oynatmayı tetikleyen ve 1 numaralı ayı olan bitmextir ve piyasanın küçülmesinde herşeyden daha çok etkendir

Aynen evet o zamanlar ethereum shitcoin 100 dolar altına düşecek dedi peşine btc 3 bin dolara düşecek dedi bitmex ayıoğlu ayı ceosu. O zamanlar markette baskındı bitmex şimdi binance aldı liderliği marjin ile bitmexide bitiriecek yakında inşallah. Binance ceosu cz her zaman boğa tahminler söyledi her zaman umut aşıladı piyasanın gelişmesinden yana oldu yenilikler getirdi yeni yatırımcılar çekti piyasaya.  şu anda piyasanın buraya gelmesinde Binance payı çok. O yüzden helal olsun binance borsasına sonuna kadar hak ediyor.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Daha önce de konuşulmuştu. Buralardan gelecek ödüllere bel bağlamayın. Yüksek bakiyeli cüzdanlar sürekli katılıyor bunlara. Üstelik DEX'de kyc olmadığı için adam 4-5 hesapla katılıp her biri için ödül alabiliyor.
full member
Activity: 728
Merit: 151
Bir zamanlar Cumhuriyet gazetesi gidişatla ilgili bas bas bağırıyordu ama kimse ciddiye almayıp gülüp geçiyordu, o gülenler şimdi en çok feryat edenler. Aynı sloganı ben şu anda Binance için kullanıyorum ve bu konunun çok ciddi olduğunu düşünüyorum. Böylesine geniş, çok sayıda aktörün olduğu bir piyasada tek kişi/şirketin bu kadar baskın olması hiç iyi bir şey değil.

Piyasada bir borsanın tekel olması kötü ama Binance her şeyi doğru yapıyor ve onlar boğa. Ayı olan borsaları eleştirin Bitmex borsası mesala bu piyasanın en büyük düşmanıdır en çok zarar vereni piyasadaki en büyük ayıdır kendileri.

kesinlikle doğru bir tespit ve katılıyorum. binance olumlu anlamda piyasayı büyütüp kazancını bu yönde geliştirmeye çalışırken bitmex denen şerefsiz btc nin 3k lara kadar düşmesi alenen tetiklemiştir.asıl tehlike düşüşe oynatmayı tetikleyen ve 1 numaralı ayı olan bitmextir ve piyasanın küçülmesinde herşeyden daha çok etkendir
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
bugün binance'a alternatif olarak çıkabilen bir borsa olmadığı müddetçe tekelleşme yolunda koca koca adımları rahatlıkla atar adamlar.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418

siyahla yazınca gercekten  tuylerim diken diken oldu hocam  Grin

yav ne yapsın adamlar ne yapsın istiyorsunuz anlamıyorum.
çalışmasınlar mı istiyorsunuz? kapatsınlar mı kepenkleri istiyorsunuz?

ya da ne istediğinizi bilmiyorsunuzda tek amaç bnb boklamak mı burda?
sr. member
Activity: 980
Merit: 257

Tehlikenin farkındayız ama bunun asıl suçlusu Binance'nin yaptıklarını yapamayan diğer borsalar. Hepsinin elinde imkan vardı ama yapmadılar yada yapmayı tercih etmediler. Maalesef her sektörde olduğu gibi sürekli yeniliklere ihtiyaç var ve maalesef şu anda bunu gerçekleştiren tek borsa sadece Binance.
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
Çok katılım olur mu bu yarışmaya. Öncekiler pek ekmek yedirmedi. Bundan da düşmez bir şey. Çok trader var
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
kazandığı parayı baya baya hak ettiğini düşünüyorum artık binance'ın. diğer borsaların örnek alması dileğiyle.
member

legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
jr. member
Activity: 118
Merit: 1
Piyasa artık Binance tekelinde ne yaparsa yapsın C.Z. tutan bi metodu var. Her geçen gün diğer borsalar Binance’yi taklit etmekten başka yaptıkları bi proje kampanya yok denecek kadar az. Binance bu piyasaya her geçen gün hükmedecek ve daha büyüyecek.
member
adam sistemi çok güzel oturttu.

gerek fikirleriyle gerek yaptıklarıyla 1 numaralı borsa ünvanını sonuna kadar hak ediyor.

piyasada bir kaç eksiği kaldı onlarıda yaparlar yakında.
member
Activity: 980
Merit: 18
adam sistemi çok güzel oturttu.

gerek fikirleriyle gerek yaptıklarıyla 1 numaralı borsa ünvanını sonuna kadar hak ediyor.
member
Faaliyet Dönemi

2019/07/04 08:00 (UTC) - 2019/07/09 0:00 (UTC)

Etkinlik Kuralları:

Her Binance DEX'te işlem hacmi en az 600.000 ERD (alımlar ve satışlar dahil) olan ve aynı zamanda adreslerinde minimum 100.000 ERD ve 10 BNB tutarında (BDS) adreslerine ulaşan tüm Binance Chain adresleri (anlık görüntüler rasgele olarak alınacaktır) her gün zaman), eşit olarak 15.400.000 ERD ve 400 BNB belirteçten oluşan bir havuz paylaşacak . Her adrese kaydedilen işlem hacmi her gün 0:00 (UTC) ' da sıfırlanır.

5 günlük promosyon boyunca toplam 77.000.000 ERD ve 2.000 BNB. Her gün için ERD ve BNB belirteçleri ödülleri, ertesi gün yaklaşık 06: 00'da (UTC) eleme adreslerine kaldırılacak. Bu aktivite 5 gün boyunca her gün gerçekleştirilecektir.

notlar:

Her gün için ERD ve BNB bakiyeleri her gün rastgele bir zamanda kaydedilecek
    Her tam gün, ertesi günün 0:00 AM ile 0:00 AM (UTC) arasında, 24 saatlik bir süredir.

Etkinlik şartları ve koşulları:

Binance, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak Rekabet veya Rekabet Kurallarını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.
    İşlem hacmi, toplam alım satım anlamına gelir (yıkama işlemleri hariç).
    Binance, yıkama işlemine girdiği düşünülen adresleri diskalifiye etme veya piyasa manipülasyonunun niteliklerini gösterme hakkını saklı tutar.
    Ödüller otomatik olarak uygun adreslere her gün yaklaşık 06: 00'da (UTC) gönderilecektir.
Pages:
Jump to: