Pages:
Author

Topic: Binance Futures hesap aktif edince 20 USDT dağıtıyor - page 2. (Read 349 times)

member
Activity: 596
Merit: 14
kaşıkla veriyim kepçeyle alıyım misali bu piyasada %20 ler hiç şaşırılmıyacak bi durum bide kaldıraçlı girerseniz vah halimize Cheesy gerçi iyi kazananlar var ama onlar %1 i olusturuyor sanırım. tabi al satı bilen herkesin yararlanması gereken bir platform ama al satı bilipte daha iyi yerlerde yapacak olan insanlar var 10 dolarlar 20 dolarlar bir hiç gibi geliyor kaldıraclı işlemlerlerde
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
.je açıldığında buna benzer bir parayı her onaylayana (ilk bin kişi filan sanırım) vermişlerdi. Çatır çatır çekip yemiştik Cheesy Ama artık bu tarz yöntemlere başvurmuyorlar. Çünkü bounty hunter'lar hazineyi alır tokatı vurur bir daha girmez siteye. Bu da kampanyanın amacına hizmet eden bir durum değil doğal olarak. Haklılar ama rahatsız edici...
legendary
Activity: 2408
Merit: 1478
alex
Şartları görünce direk kapattım ben sayfayı. Yedirmezler öyle bounty hunter'lara herhalde sanırım...

Ben fırsatçı tayfaya bugüne kadar hiç bir prim verdirdiğini düşünmüyorum. Ben bu planı bozarım diyor. Ama Binance'ın da yaptığı hata şu, parası olana para kazandırıyor. Yoksa tabana yayamıyor etkinliklerin ödüllerini. IEO, Trading contest ve airdroplar... Hepsi Binance'da çok para tutana. Ufak yatırımcı veya reklam muhabbetine hiç prim vermiyorlar.
Hocam bence işletme kültürü olarak böyle bir yol izliyor adamlar. Parası olmayan yam yam tayfa gelmesin, elimdekiler bana yeter. Müşteri portföyünü böyle yaparak kendileri de bir yerde rahat ediyor. Gereksiz şişkinliği de önlemiş oluyorlar diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Şartları görünce direk kapattım ben sayfayı. Yedirmezler öyle bounty hunter'lara herhalde sanırım...

Ben fırsatçı tayfaya bugüne kadar hiç bir prim verdirdiğini düşünmüyorum. Ben bu planı bozarım diyor. Ama Binance'ın da yaptığı hata şu, parası olana para kazandırıyor. Yoksa tabana yayamıyor etkinliklerin ödüllerini. IEO, Trading contest ve airdroplar... Hepsi Binance'da çok para tutana. Ufak yatırımcı veya reklam muhabbetine hiç prim vermiyorlar.
full member
Activity: 406
Merit: 104
geçen sene bir sürü paralar dağıtılıyordu borsalarda hatırlıyorum bu sene hiç güzel bir promosyon yok binance bile bu tip işler yapıyor
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Artık bedavaya birşey yok. Ana sayfada bonus vs yazıyor ama detayını incelediğin zaman idin farklı bir yüzü ortaya çıkıyor. Piyasalar düzelmeden bu tarz etkinlikler ile borsalar kendisini canlı tutmaya çalışıyor.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
legendary
Activity: 2408
Merit: 1478
alex
coin-turk sitesinde haber detayları mevcut arkadaşlar: https://coin-turk.com/binance-futures-200-000-usdt-dagitiyor

edit: haberde şöyle bir kısım yer alıyor:

"...hoşgeldin bonusları yalnızca Binance Futures platformunda kullanılabilecek ve borsanın diğer platformlarına aktarılamayacak."
member
Activity: 462
Merit: 14
ohooo şunu yap bunu yap yarısını senden tekrar alacaklar sanırım oraya 500 usd atacan senden bakalım ne kadar fee kesecek, neyse bu işlerde böyle dönüyor, benim için zaman kaybı olur.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
daha detaylı bir açıklama yapılsa sanırım ilgi artacaktır ama bu biraz fazla yüzeysel kalmış gibi duruyor.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696

Reward structure: 10 USDT will be given as a welcome bonus for each new user’s first net transfer of 10 USDT into their futures account.
A second 10 USDT welcome bonus will be given for the next net transfer of 500 USDT.

Hesabı aktif edince 10 USDT,
Hesaba 500 USDT ya da fazlası aktarılırsa 10 USDT daha yatıracaklarını iddia ediyorlar.

Ama hemen çektirmiyorlar, çekmek içinde şunu şunu yap diye ayrı şartlar koymuşlar.
Pages:
Jump to: