Pages:
Author

Topic: Binance już dostępne w języku Polskim! - page 2. (Read 453 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
jedna z najlepszych giełd w swiecie kryptowalut mojim zdaniem. jestem tez sam w BNB zainwestujacym i to juz od dwóch lat. i w tym czasie sie juz duzo stalo - giełda wieksza sie zrobiła, kurs co miesiac du góry idzie (w tym tygodniu osiągną nowy ath) i nowe features pokazują sie jako pierwsze na Binance (IOE).

BNB jest do dzisiaj moją najlepszą inwestycją co do teraz w cryptoworld zrobiłem - ponad 10BTC na plusie i ogulny bullrun sie jeszcze nie zaczą... Cool
Troszeczkę się obawiam, żeby się binance nie zachłysnęło takim rozwojem.
Często w pewnym stadium rozwoju projektu dochodzi do sytuacji gdzie  projekt jakby trochę "osiada na laurach" bardziej skupia się na utrzymaniu statusQuo (wiadomo też, że utrzymanie poziomiu kosztuje proporcjonalnie coraz więcej) niż na udoskonalaniu, działa też efekt skali itd. Oby tak nie było w przypadku Binance!
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
jedna z najlepszych giełd w swiecie kryptowalut mojim zdaniem. jestem tez sam w BNB zainwestujacym i to juz od dwóch lat. i w tym czasie sie juz duzo stalo - giełda wieksza sie zrobiła, kurs co miesiac du góry idzie (w tym tygodniu osiągną nowy ath) i nowe features pokazują sie jako pierwsze na Binance (IOE).

BNB jest do dzisiaj moją najlepszą inwestycją co do teraz w cryptoworld zrobiłem - ponad 10BTC na plusie i ogulny bullrun sie jeszcze nie zaczą... Cool
newbie
Activity: 22
Merit: 0
November 02, 2018, 04:46:09 PM
#11
Świetnie. Lubiłem Binance i bez polskiego języka, ale w naszym rodzimym wydaniu zdecydowanie zyskuje. Brawo i tak trzymać.
copper member
Activity: 46
Merit: 26
October 29, 2018, 11:56:29 AM
#10
Niosę kolejną dobrą nowinę.

Od dzisiaj inicjatywa Binance Academy również dostępna jest w języku polskim!
https://binance.vision/pl

W pierwszym rzucie udostępnionych zostało 7 artykułów oraz tłumaczenie samej strony.
Wkrótce udostępnione zostaną słownik pojęć oraz reszta przetłumaczonej zawartości.



Zachęcam wszystkich do udziału w rozwoju inicjatywy i proponowaniu kolejnych tematów, które powinny zostać opisane oraz przy okazji do dołączenia do kanału Binance Polish na telegramie oraz polubienia fanpage Binance Poland na facebooku.
member
Activity: 963
Merit: 57
October 28, 2018, 05:41:56 PM
#9
Czego binancecoin stoi w miejscu?
Powiedział bym, że jest wręcz przeciwnie. Za kilka dni kończy się trading competition, roszerzają działalnośc na więcej narodów. Pracują nad zdecentralizowaną giełdą.
A piszesz o walucie, bo jest regresja na rynku i ludzie używają jej tylko do zmniejszania fee a nie do holdowania, tak mi się wydaję.. Prawdopodobnie jak zostanie wypuszczony dex to cena może znowu wyszubować w góre, ale narazie to mało prawdopodobne bo nie ma blockchain który by ogarnoł tyle operacji. Sory za of topic.
 
hero member
Activity: 812
Merit: 500
October 28, 2018, 02:13:26 AM
#8
Czego binancecoin stoi w miejscu?
jr. member
Activity: 140
Merit: 5
October 26, 2018, 01:14:01 AM
#7
To bardzo ciekawe jak giełda Binance, w krótkim czasie wybiła się na światowego lidera rynków kryptowalut.
copper member
Activity: 46
Merit: 26
October 25, 2018, 11:38:08 AM
#6
Swoją drogą, fajnie było na wydarzeniu w Łodzi, pozdrawiam wszystkich Smiley

Jakie wydarzenie masz na mysli? pavlooster napisz cos wiecej, moze podlinkuj jakas strone badz jakies video z tego wydarzenia Smiley

Mowa o pierwszym oficjalnym Meetupie Binance, który zorganizowaliśmy (czyt. Aniołowie Binance) w Łodzi we wrześniu Wink
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/2140252052964902/
Kilka zdjęć: https://twitter.com/Teddy_Lin/status/1039038068626345990
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
October 25, 2018, 07:25:15 AM
#5
Korzystając z okazji chciałbym od siebie powiedzieć, że to super krok na przód jeżeli chodzi o Binance i o zdobywanie volume rynków krajów rozwijających się. Jednak biorąc pod uwagę profesjonalizm tej marki to raczej skutki będą widoczne dopiero po jakimś czasie a nie od razu.
wgd
legendary
Activity: 1815
Merit: 1005
October 20, 2018, 04:54:15 PM
#4
Swoją drogą, fajnie było na wydarzeniu w Łodzi, pozdrawiam wszystkich Smiley

Jakie wydarzenie masz na mysli? pavlooster napisz cos wiecej, moze podlinkuj jakas strone badz jakies video z tego wydarzenia Smiley
jr. member
Activity: 169
Merit: 1
October 15, 2018, 08:40:51 AM
#3
Swoją drogą, fajnie było na wydarzeniu w Łodzi, pozdrawiam wszystkich Smiley
newbie
Activity: 23
Merit: 0
September 11, 2018, 01:22:52 PM
#2
   Cześć wszystkim.
  Dobra wiadomość,сoraz więcej Polaków zaczyna korzystać z tej giełdzie, ten można zobaczyć na własne oczy i na tym forumie w takim temacie - Jakie giełdy możecie polecić.W rzeczywistości ma wiele zalet w porównaniu z innymi. Ale teraz piszę o innym, wspaniałym produkcie -MOON BOT - TERMINAL DLA HANDLU NA GIEŁDZIE KRYPTOWALUT Bittrex i Binance ze szczegółowym opisem i przykładami pracy, z czego możesz zobaczyć w moim oddziale. Daje to takie możliwości, gdy handlujesz w porównaniu z giełdą, której nie da się opisać słowami, na kilku stronach tekstu, więc otworzyłem sekcję o tym. Sam przez długi czas szukał takiego produktu jak Moon bot, który obecnie nie ma odpowiednika. Będzie pytania. Zapytaj w mojej sekcji .Odpowiem z radością.
  P.S. Pisałem o tym w polskim kanale telegramu Binance, w dwóch zdaniach i dał link do tego tematu, ale zostałem uznany za spamera i zablokowany, nie rozumieją, co jest stracone.
copper member
Activity: 46
Merit: 26
September 10, 2018, 06:09:41 AM
#1
Od 09/09 na Binance jest już dostępny język polski.
Dostępność tłumaczenia została zakomunikowana na pierwszym oficjalnym Meetupie Binance w Polsce, który odbył się 09/09 w Łodzi.

https://twitter.com/binance/status/1038802987873918976

Binance Polska na Facebooku | Binance Polish na Telegramie



Pages:
Jump to: