Pages:
Author

Topic: Binance, Mac için uygulamasını yayınladı - page 2. (Read 414 times)

full member
Activity: 714
Merit: 125
MAC uyumlu web sayfasından ziyade IOS uygulama üzerinden alım-satım, emir girişleri yapılabilmesi daha önemli diye düşünüyorum. Asya pazarı haricindeki tüm pazarlarda IOS kullanımı oldukça yüksek.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
macbooklardan once keske ayfondaki uygulamayi duzeltselerdi once. surekli baglanti kesiliyor ya da bi hata aliyorum. hala adam gibi bi surum cikmadi.
member
Activity: 350
Merit: 10
Evet asıl olması gereken iOS uygulaması. Telefona yükliürum ama her gümcelleme de silip tekrar yüklemek durumunda kalıyorum. Yani haftada bir desek can sıkıcı bir durum...
full member
Activity: 518
Merit: 100
İosta sorun yaşayanlar silsin tekrar sıteden barkod taratıp çalıştırsınlar bu arada uygulama guzel olmuş adamlar yapıyor
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Kullanilabilir bence ama daha once yasadigi guvenlik sorunu korkutmuyor degil.
full member
Activity: 322
Merit: 126
EndChain - Complete Logistical Solution
Bence çok gereksiz ve api hack olayından sonra tekrar bir açık çıkması sonucunda neler olacağını tahmin etmek bile istemiyorum o yüzden arkadaşlar kullanmayın.
full member
Activity: 854
Merit: 113
apple macbookum olmadigi icin deneyemedim ama whatsapp gruplarinda gordum deneyen insanlar baya begenmisler. binance diger borsalarin yapmadigi ufak tufak seyleri yapip farkini ortaya koyuyor.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Alım satım işlemi yapamadıktan sonra Binance’nin macOS işletim sistemine sahip bilgisayarlar için uygulama yapmasının apple reklamı yapmaktan başka ne mantığı var anlayamadım doğrusu, biraz reklam kokusu var gibi.
full member
Activity: 350
Gerçekten muhteşem olmuş pırıl pırıl bir ekran bizi karşılıyor bu uygulamada, ben çok beğendim
member
Activity: 560
Merit: 57
Yine güvenlik adına bir hamle olduğunu düşünüyorum. Mac pc ye hack atmak windowsa hack atmaktan daha zordur.
member
Activity: 182
Merit: 11
tabi ki güvenlik herşeyden önce geliyor ama uygulamanın mac için yapılan versiyonun da yeterince güvenli olduğunu düşünüyorum
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
Tamam uygulamayı çıkarttın ama bunun güvenliği ne durumda acaba.. Ben şahsen hangi sürüm daha kullanışlı ve güvenliyse ilk olarak onu kullanmak isterdim.. Web tabanlı kullanmak daha mantıklı, yazılım olarak kullanılması bana biraz güvensiz geliyor.
member
Activity: 201
The Experience Layer of the Decentralized Internet
iOSta sıkıntı yaşayanlar için durum hala aynı mı bilmiyorum ama umarım düzelmiştir. bir arkadaşım sırf binance iOSta sıkıntılı diye Xaomi telefon aldı ordan hatırlıyorum bende de uzak doğu menşei htc var
full member
Activity: 210
birileri bu piyasayı ve kripto paraları karalamaya çalışsa da bu tip gelişmeler bize gösteriyor ki bu piyasa da gelişmeler her daim devam ediyor
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Binance diğer kripto para borsalarının aksine kalıcı olmak için gerekli hamleleri yapıyor.Bundan dolayı binance'ye güveniyorum.Umarım hedeflerini gerçekleştirirler ve merkezi olmayan bir borsa haline gelip kalıcı olarak hayatımızda yer alırlar.
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Binance kendini yenileyen bir borsa görünümünde Mac kullanıcılarını da ayrıca düşünmesi ve uygulama çıkarması daha geniş bir müşteri yelpazesinide beraberinde getirecektir hayırlı olsun.
full member
Activity: 546
binance uygulamasının iOSlarda sıkıntı yaşadığını duymuştum belki de o sorunlar artık ortadan kalkmıştır, apple kullanıcılarının mağduriyeti giderilmiş olur böylece
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Gözlemlediğim kadarıyla Binance çok büyük işler başarıyor gerçekten diğer borsaların yaptığı hataları yapmamaya çalışıyorlar ve bu şekilde devam ederlerse herkes tarafından bir numaralı borsa olarak gösterilecektir
member
Activity: 462
Değişmez bir numaralı borsa olma yolunda boşuna ilerlemiyorlar. Binance sürekli bir yenilik ve güncelleme peşinde.
Bunun ödülünü de kullanıcı sayısını sürekli arttırarak ve market paylarını yükselterek alıyorlar.
full member
Activity: 196
Apple kullanıcıları bazen hastalık derecesinde bu cihazları alabiliyor. tamam her şeyi yazılımı, donanımı apple üretiyor kendilerine göre haklı olabilirler. apple benim sevmediğim marka kısıtlama olmasından dolayı özellikle cep telefonu açısından. binance ile uğraşan mac kullanıcıları rahat etmiştir.

Bilmiyorum apple ben de bir sempati uyandırıyor.Ve kullanımı çok hoşuma gidiyor bundan dolayı gücümün yettiği oranda apple ürünleri kullanıyorum.Binance'nin bu uygulaması gerçekten iyi oldu.Binance bu sayede kendine yeni müşteriler çekecektir.
Pages:
Jump to: