Pages:
Author

Topic: Binance ZEN Yarışması - 10,000 ZEN Dağıtıyor! - page 2. (Read 294 times)

full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Şuan piyasa bu haldeyken bitcoin çıkış trendine girmeden, ben ciddi artışlar olacağını düşünmüyorum, kısmi olarak yüzde 20 zaten artmış önceden haber alıp girenler ekmeğini zaten yemiş, bu saatten sonra öyle çok artacağını düşünmüyorum.
newbie
Activity: 191
Merit: 0
anladığım kadarıyla iki aşama yapılacak

birinci aşamada: 4,000 zen dağıtılacak
1st: receive 1,500 ZEN
2nd: receive 1,000 ZEN
3rd: receive 500 ZEN
4th-10th:eşit olarak  1,000 ZEN paylaşacak.

2. aşamada hesabında 1,000 üzeri zen olan kişilere eşit şekilde  6,000 zen dağıtılacak

İlk aşamada ödül kazananlar ikinci aşamadan faydalanamayacak.

member
Activity: 140
Merit: 10
Bilgilendirme için teşekkürler. ZEN bilmediğim bi token daha önceden tutmak lazım diye düşünüyorum şimdi pek bi artış sağlanamaya bilir. Bir önceki yarışmada sürekli artış sağlandı diye bunda da sürekli artış sağlanacak değil.
newbie
Activity: 210
Merit: 0
Merhabalar,
Binance Bugün 13:00 gibi ZEN için ödül dağıtacağını duyurdu ve ZEN birden %20 arttı.

Benim anladığım elinde en çok ZEN bulunduran ilk 10 kişiye 4,000 adet verecek. Diğer kalan 6,000 ZEN için şartları tam anlayamadım, aydınlatırsanız sevinirim.

Yarışma Cumartesi gününe kadar sürecekmiş, bu 1 hafta boyunca sizce fiyatında ciddi artış olur mu ? Benzer yarışmayı IOST için de yağmışlardı yarışma süresi boyunca sürekli artış göstermişti, sizlerin fikirleri nelerdir ?

Kaynak: https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360004205332
Pages:
Jump to: