Pages:
Author

Topic: Binance’den ICON (ICX) Mainnet ve Tether Duyurusu - page 2. (Read 263 times)

full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Bugün düşüş olduğu için bir artış olmadı gibi görünüyor. Piyasa düzelirse o zaman daha net konuşabiliriz.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Binance tether marketi geliştirmeye devam ederse önümüzdeki günlerde ekleyebileceği coinlerden birisi vechain olabilir.
Sadece öngörü herhanbi bir dayanağım yok.
member
Activity: 406
Merit: 10
Etc tether üzerinde işlem görmeye başlayan 13. coindi icon 14. oldu sanırım.
Zamanlama sorunlu, marketin iyi bir zamanında daha etkili olurdu.
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
Tweeti atar atmaz baktım 1dk öncesinden pump yemiş var bu işte bir iş artık binance güvenmiyorum

1 dklık mumlarda baktım ancak 2 mum yeşildi twiti attıktan hemen sonra yani 5sn bile geçmemiştir.
full member
Activity: 602
Merit: 100
Geçiş daha önce planlanan tarihte yapılıyor ama ne yazık ki dump dönemine geldi, zaten mainnet olmadan önce bir miktar pump yaşansa da sonrasında yine düşüler görülüyor.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Umarım buda bitcoin white gibi olmaz sonu piyasa kötüyken kimvurduya gidebilir ortalık genede ne olacağı belli olmaz tabi.
jr. member
Activity: 123
Merit: 1
off çok zamansız oldu gerçekten ama inşallah fiyata etki eder
full member
Activity: 420
Merit: 105
Tam ters zamanda geçiş yapılacak desenize ,piyasa bu durumdayken fiyata bir etkisi olacak mı bakalım. Uzun süre artış bekledim icondan bir artış olmayınca hepsini satmıştım
member
Activity: 360
Merit: 18
Coinmarketcap verilerine göre son 24 saat içerisindeki işlem hacmi 1,37 milyar dolara ulaşan ve bu haliyle kripto para piyasasının en çok işleme tanık olan borsa olan Binance bugün ICON ana ağ geçişi hakkında ve ICX/USDT (Tether) takas çifti hakkında bir duyuru gerçekleştirdi.

Güney Kore’nin Ethereum’u olarak da bilinen ICON‘un ana ağ geçişini destekleyeceğini bildiren Binance aynı zamanda 13 Haziran itibariyle de ICX/USDT takas seçeneğini kullanıcılarına sunacağını duyurdu;

“Sevgili Binance ailesi,

Binance, ICON (ICX) Ana Ağ Değişimini destekleyecek ve 2018/06/20 0:00 AM (UTC) tarihinden itibaren ICON (ICX) için para yatırma ve para çekme işlemlerini askıya alacaktır. Binance, ICX kullanan tüm kullanıcılar için gerekli bütün teknik gereksinimleri halledecektir.

ICX para çekme ve para yatırma işlemleri ICX ana ağı çalışır hale geldiğinde tekrardan borsamızda işleme açılacaktır.

Binance olarak aynı zamanda ICX/USDT takas çiftini de 2018/06/13 8:00 AM (UTC) tarihi itibari ile borsamızda sizlere sunmaya başlayacağız.

Desteğiniz için teşekkürler!”

https://kriptokoin.in/binanceden-icon-icx-mainnet-ve-tether-duyurusu/
Pages:
Jump to: