Pages:
Author

Topic: Bir İCO incelemesi yaparken nelere dikkat edersiniz - page 2. (Read 297 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Bir çok şeye bakılıyor. Ben öncelikle kripto da değil de gerçek hayatta karşılığı vardı, uygulaması varmı diye bakıyorum. Kripto için çıkan coinlerin geneli scam dan ileriye gidemiyor malesef
full member
Activity: 457
Merit: 101
Valla bende de isim takıntısı var, ismi güzel olmaya hiçbir projeyle pek ilgilenmem. Bunun haricinde projenin ne olduğu ve ekip kaç kişiden oluşuyor bunlara bakarım. Birde yeni yeni dikkat etmeye başladığım bir durumda şu proje yavaş ilerleyip ilerlemediği bakarım. Çok yavaş ilerliyorsa için pek iyi gözle bakmam.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Ilk baktigim sey isim oluyor eger pek umursanmamissa beklentimde olmuyor zaten gecmiste sorun cikaran icolara bakilinca anlasiliyor bu durum.
ikinci olarak yapmak istedikleri sey yapilabilecek birsey mi ve deger mi buna ona gore dusunup karar veriyorum.
Ayrica sozlerinde ne kadar durust olduklari onemli isleri vaktinde yapmalari vs.
newbie
Activity: 31
Merit: 0
BTCÖncelikle herkese merhaba arkadaşlar

Günümüzde ardı arkadası kesilmeyen bir sürü İCO projesi çıkıyor bunları incelerken nelere dikkat ediyorsunuz

Bir projede şunu görürsem almam yada şu koşulları sağlıyorsa alım yaparım dediginiz koşullar var mı merak ediyorum herkes neye göre alıyor bu icoları ben hala güvenemiyorum.
Pages:
Jump to: