Pages:
Author

Topic: Bir insana silah verirsen banka soyar, bir insana banka verirsen dünyayı soyar - page 2. (Read 2173 times)

sr. member
Activity: 449
Merit: 250
don t touch my Bits
money masters cok guzel bir belgesel,bitcoinciler izlemeli.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Şuana kadar anladığım tek bir şey var o da paraya sahip olan her şekilde güçlü oluyor ona zarar vermek istiyorsan parasını çalacaksın yoksa o senin fikirlerini,hayatını satın alır

Küresel para savaşları - öteki gündem
Youtube den izleyebilirsiniz. Küresel para savaşlarını bilmeden bitcoinin geleceğini anlamak imkansız diye düşünüyorum. Bu programıda izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Özetle banka mı açıyoruz?
EGM görse hepimizi içeri alacak foruma bak neye döndü. Smiley
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Gizli banka soygunu mu planlıyorsunuz gençler ne bu banka soyma konuları  Grin

Forumca sanırım banka soyma olaylarına gircez bu gidişle daha sonraki konumuzda bu gidişle hangi bankayı soyalım olacak.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Banka soygunu ile ilgili ilk konu başlığım bu olsa gerek. Bu cümle mr robotta geçen bir cümle idi hoşuma gitti ve yazdım. Yoksa banka soymak kim biz kim Smiley

Hafızam tekliyor arada çok afedersin. Bir ara forumda birisi durmadan banka soymak ile ilgili konu açıyordu.  Onu sen sandım Smiley
sr. member
Activity: 403
internet aktivist
Şuana kadar anladığım tek bir şey var o da paraya sahip olan her şekilde güçlü oluyor ona zarar vermek istiyorsan parasını çalacaksın yoksa o senin fikirlerini,hayatını satın alır
hero member
Banka soygunu ile ilgili ilk konu başlığım bu olsa gerek. Bu cümle mr robotta geçen bir cümle idi hoşuma gitti ve yazdım. Yoksa banka soymak kim biz kim Smiley
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
huzurkan,  bu aralar çok fena banka soyma ile kafayı kırmış durumdasın.? hayırdır? Aklıma direk; intihar eden insanların intihar etmeden önce defalarca  bunu düşündüklerini ve kafalarında kurguladıklarıyla ilgili okuduğum bir yazı geldi. Yakında bir banka soyduğunu söylersen şaşırmayacağım sanki Smiley
hero member
İnsan yerine suçlu denirse mantıklı olur. Hukukun işlediği yerlerde aklı başında hiçbir insan silah da kullanmaz, banka da soymaz.
"Bir suçluya silah verirsen banka soyar, bir suçluya banka verirsen dünyayı soyar."

MR robotta söylenen bu sözdeki insan kelimesi büyük ihtimalle zaten suçlu insanlardan bahsediyor. Yoksa bizim yorumumuz değil bu🤓
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
İnsan yerine suçlu denirse mantıklı olur. Hukukun işlediği yerlerde aklı başında hiçbir insan silah da kullanmaz, banka da soymaz.
"Bir suçluya silah verirsen banka soyar, bir suçluya banka verirsen dünyayı soyar."
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Gizli banka soygunu mu planlıyorsunuz gençler ne bu banka soyma konuları  Grin
hero member
banka sahibi bile olsa insanlar yinede daha fazlasını Nasıl kazanabilirim diye yasadışı Şeyler yapabilirler. Bakınız imar bankası, iktisat bankası, Etibank...
hero member
Her insana silah verince bankamı soyar acaba?
Soyma imkanı varsa soyma ihtimali fazladır😀

Her insan'da aynı tepmez bana kalırsa silahı olan kişi içinde kötü niyet yoksa gidip soygunluk yapmaz yapsa bile yakalanır bir plan olmadıktan sonra. Cheesy
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Bu dünyada silahı insanlar ne için kullanıyor bakın o silahları verenler o bankaların sahipleri değil mi zaten silahı da vereN bankayıda kuran aynı sistemin elemanları bu sistem insana karşı zaten bana göre .
hero member
silah verirsen baka soyar önermesi yanlış olsa da ikinci cümle harbiden doğru la!

İnsanları ya silah ile ya da küresel para ile sömürebilirsin. MR robottaki yukarıdaki cümle bence bunu anlatıyor.
sr. member
Activity: 448

bu arada hala 2. sezona başlayamadım.
araştırmadımda nasıl diye ama illa göze çarpardı kötü filan diye
Belli ki hayal kırıklığı yaşayan yok

ilham verici dizi. bilmeyen başlasın Smiley
sr. member
Activity: 448
silah verirsen baka soyar önermesi yanlış olsa da ikinci cümle harbiden doğru la!
hero member
Soyma imkanı varsa soyma ihtimali fazladır😀
hero member
hero member
Bir insana silah verirsen banka soyar, bir insana banka verirsen dünyayı soyar.
MR Robot
Pages:
Jump to: