Pages:
Author

Topic: Bir Köpecik Projesi Daha - Lucky Dog Token - page 2. (Read 302 times)

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Kangaldan sonra  bunun da onlarca x yapmasını beklemiyor değilim açıkcası. Yakın takibe aldım bakalım, eğer kafama yatarsa içeriye atacağım üç beş bir şeyler.

Geçti artık o trend bence, daha fazla süreceğini düşünmüyorum çok fazla türevi çıktı belli fiyatlananlarda oldu ama daha fazla sürmez artık, yatırımcılarında eskisi kadar ilgisini çekmiyor.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Kangaldan sonra  bunun da onlarca x yapmasını beklemiyor değilim açıkcası. Yakın takibe aldım bakalım, eğer kafama yatarsa içeriye atacağım üç beş bir şeyler.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
BNB üzerine çıkacak olan bir token gibi duruyor. Başka sitede gördüm. Diğerlerine göre azda olsa ciddi görünce paylaşayım dedim. 100-200x yapan çok oldu shitcoin bile olsa. İsteyen airdrop'a katılabilir.

Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrJILrQU0X9MErqoR2ESWT3X_6rCCnRUTHjsJ9zNZ-iqKyMg/viewform

Hocam bu tokeni siz mi çıkartıyorsunuz yoksa. 😀😀
Twitter takipçisi çok az
telegrama da katılan yok.
Sanki iş yapmaz gibi. Şöyle bir baktım boşa form doldurmaya değmeyecek gibi. Katılanlara bol kazançlar dilerim.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1358
Meme coin muhabbetinin boku çıktı artık aynı 2017deki ICO dalgası gibi. Alan herkes satmak için aldığından yükselmeden düşüyor artık. Airdrop a girme fikri fena değil yanlış anlamayın beni ama para verip almak bence iddaa oynamaktan falan farksız, ya tutarsa diye yüklü miktarları batırmayın derim. 1 yıl sonra websiteleri bile kapanır bu coinlerin. İsterseniz dönüp bakın.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
Bir ara da e-btc, e-ltc vs. furyası vardı. Dönem değişti şimdi amblemi kedi köpek olanlar iş yapıyor desenize. AirDrop’a katılmakta fayda var. Belki 50-100 dolar bir şansımıza bir şey gelir. Haber için sağ olun hocam. Kangal ama yanlış hatırlamıyorsam AirDrop yapmamıştı ?
full member
Activity: 322
Merit: 101
Kangala gulmustuk eglenmistik ama sonra fiyati cok katlamisti. Doge hype i butun kopek tokenları ucuruyor. Lucky Dog da ucabilir. Y.T.D. Airdrop yapalim, kacirmayalim. Grin
full member
Activity: 333
Merit: 103
BNB üzerine çıkacak olan bir token gibi duruyor. Başka sitede gördüm. Diğerlerine göre azda olsa ciddi görünce paylaşayım dedim. 100-200x yapan çok oldu shitcoin bile olsa. İsteyen airdrop'a katılabilir.

Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrJILrQU0X9MErqoR2ESWT3X_6rCCnRUTHjsJ9zNZ-iqKyMg/viewform
Pages:
Jump to: