Pages:
Author

Topic: Bir Kripto Para Borsası Açma Serüveni - Demo Yayını - Bounty Açıklama - page 2. (Read 565 times)

jr. member
Activity: 195
Merit: 1
Hayırlı olsun öncelikle. Yerli piyasamız için güzel oldu. Umarım zamanla çok daha büyük işlere el atarsınız.

Bounty ile verilecek olanlar çekilebilecek mi? Yoksa demo olarak mı geçerli? Smiley

legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
kendi adıma açık konuşayım ki, size değerlendirme yapmanız adına faydam olsun. ilk olarak alışkanlığım olan yerlerin dışında alış veriş yapmam çok zor ve kolayca değiştirebileceğim bir şey değil. Nitekim bu durum kişisel değil, genel kullanıcıların tamamı için aynı karşılığı barındırır.
Ancak yeni çıkan coin/tokenleri, özellikle Türklerin elinde yoğun olarak bulundurduğu (zamanındaki hot, npxs vs.) ve henüz ciddi borsalara çıkış yapmamış olanları hızlı bir şekilde listelerseniz; insanlar bir şekilde sizi tercih etmek için yeterli gerekçeye sahip olabilir.
bu arada bounty kampanyanıza katılırım inş.
full member
Activity: 910
Merit: 105
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Diğer konularınıza da yazmıştım fikir belirtmiştim. Benim isteğim sadece tepedeki kripto paralar değil, yeni çıkan, Türk camiasının ilgi gösterdiği çeşitler de olması.
newbie
Activity: 20
Maceralı hikayenizi ben de okumuştum. Sona yaklaşmanıza memnun oldum. Zor bir işe giriştiniz. Allah yardımcınız olsun. Umarım forumdaki üyelerden yeterli destek gelir.
İşlem çiftleri için ben de şunları önermek isterim:  EOS/TL, TRON/TL, XRP/TL.
Malum, bu 3 coin de Türkler tarafından çok rağbet görüyor.
Bu yoruma kesinlikle katılıyorum. XRP ve TRON kesinlikle türk yatırımcılar arasında çok popüler özellikle kulaktan dolma bilgilerle ''coin alacam zengin olacam'' diyenler için  Grin

Merhabalar, yorumunuz için teşekkür ederiz. Önceliğimiz sisteme eklenecek ilgili koinin cüzdan güvenliği, piyasa hacmi ve izleyeceği yol haritası üzerine.

gayet güzel ve başarılı olmuşa benziyor. isim konusunda ben bunu seçmemiştim fakat global düşününce daha şık olmuş.

Merhabalar, desteğiniz için teşekkür ederiz. Fakat marka ismimiz dockerex.com değil. Sadece demo ve test amaçlı yayına aldık.

umarım başarılı olursunuz. altına girdiğiniz iş kolay değil. müşteri çekmek için epey bir fedakarlık yapmak lazım. cazip şeyler olmalı ki müşteri sizi tercih etsin. kolay gelsin.

Merhabalar, bu konuda hiç bir maddi ve manevi süreçten kaçınmayacağımızı belirtmek isteriz. Yorumunuz için ayrıca teşekkür ederiz.

full member
Activity: 602
Merit: 118
umarım başarılı olursunuz. altına girdiğiniz iş kolay değil. müşteri çekmek için epey bir fedakarlık yapmak lazım. cazip şeyler olmalı ki müşteri sizi tercih etsin. kolay gelsin.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Arkadaşlar hepinizin değerli yorumları bizim için önemli ilgi gösteren yorum atan arkadaşlara teşekkür ederim. Bounty sürecini merak edenler için en kısa zamanda gerekli duyurular yapılacak. 
jr. member
Activity: 350
Merit: 2
gayet güzel ve başarılı olmuşa benziyor. isim konusunda ben bunu seçmemiştim fakat global düşününce daha şık olmuş.
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Maceralı hikayenizi ben de okumuştum. Sona yaklaşmanıza memnun oldum. Zor bir işe giriştiniz. Allah yardımcınız olsun. Umarım forumdaki üyelerden yeterli destek gelir.
Bu yoruma kesinlikle katılıyorum. XRP ve TRON kesinlikle türk yatırımcılar arasında çok popüler özellikle kulaktan dolma bilgilerle ''coin alacam zengin olacam'' diyenler için  Grin
member
Activity: 462
Merit: 42
vallal bu konuya ne yazayım diye çok düşündüm birşey çıkartamadım ama bir borsa açmaya bence gerek yok bir sürü borsa var xzaten bir çoğuda sinek avlıyor ortalık malum
newbie

Merhabalar, yorumunuz için teşekkür ederiz. Kısa sürede değerlendirip uygun gördüğümüz takdirde eklemeyi yapacağız.
newbie
hayirli olsun umarim,guzel bir borsa olur. benim yerli borsalardan artik tek bekledigim guvenlik. en azindan kisisel bilgilerimizi koruyacak kadar bir guvenlik cozumu . eve gidince demoyu kurcalamak istiyorum.

Merhabalar, her konuda müşterilerimizin beklentileri için elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı bilmenizi isteriz. KVKK kanunu gereğince bilgilerinizi en üst düzey güvenlik ile koruduğumuzu olası bir zafiyet sonucunda kişisel verilerinizin bundan etkinlenmeyeceğini sebebinin ise sunucularımız üzerindeki kişisel verilerinizin düzenli aralıklarla ofisimizde bulunan çevrimdışı şifreli depolama ünitelerine taşınacağını belirtmek isteriz.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
hayirli olsun umarim,guzel bir borsa olur. benim yerli borsalardan artik tek bekledigim guvenlik. en azindan kisisel bilgilerimizi koruyacak kadar bir guvenlik cozumu . eve gidince demoyu kurcalamak istiyorum.
newbie
Ben henüz böyle bir exchange için türkiyede erken bir zaman olduğunu düşünüyorum. Çünkü ne kadar volume yaratabilirsiniz ki? Buradaki yatırımcıların çoğu bitcoin alıp bekletiyor. Daytrade yapacaklar da MUHTEMELEN yüksek olacak feeleri neden karşılamak istesin ki? Bence bir 3 4 yılı daha var. Ama emek harcanmış globale çıkabilirseniz para kazanabilirsiniz. Bu işler globale çıkmadan zor oluyor maalesef

Merhabalar, yorumunuz için teşekkür ederiz. Bugünden yarına para kazanacağız diye bir acelemiz yok. Biz Türk yatırımcısına güvenerek borsamızı oluşturduk. Takdiri de yine Türk yatırımcısı verecek. Zaman içerisinde globale açılmak için önümüze çıkan bütün fırsatları değerlendirmeye gayret edeceğiz. Bünyemizde barındığımız uzman borsacılar ve uzman yazılımcılara güveniyoruz onlarında yönlendirmesi ile piyasalarda en iyi hizmeti verebilmek için maddi, manevi bütün imkanlarımızı kullanmaktan kesinlikle geri durmayacağız.

Kağıt üzerinde harika görünüyor, öncelikle elinize sağlık. Pratikte ise ne kadar başarılı olacağınızı öne sürdüğünüz şeyleri hangi ölçüde başaracağınız belirleyecek tabii ki ama öncelikle ne kadar müşteri odaklı olacaksınız, o önemli.

Merhabalar,  beğenmiş olmanıza sevindik. Takdirleriniz bize güç verdi. Bunun için teşekkür ederiz. Tamamen müşteri odaklı olacağımızı belirtmek isteriz. Gerek online alanda, çağrı merkezi alanında gerekirse de yüz yüze müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayabilmek için hiç bir fedakarlıktan  kaçınmayacağımızı taahhüt ediyoruz.

İsim seçme açısından bahsettiğiniz önceki konudaki berbat isimlerden birini seçmediğinize sevindim.
Borsanız hem size hem yerli kripto yatırımcısına hayırlı olsun.
Borsa konularını Servisler bölümünden devam ettirirsek daha iyi olacağı kanaatindeyim. Her türlü borsa konusu ilgili bölümde konuşulmakta.
Başarılar dilerim.

Merhabalar, düşünce ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

evet ilk konudaki isimler gerçekten sıkıntılıydı, ama bu isim olmuş. güzel olmuş hem de.

Merhabalar, marka ismimiz dockerex değil. Henüz markamız ile yayınlamayacağız. Yinede beğenmiş olmanıza sevindik teşekkür ederiz.

Bu arada, imgur linki kullanmayın. türkiyede açılmıyor.  yerli de olsa yabancı da olsa imgur kullanınca otomatik olarak türkiyedeki insanlara daha az ulaşırsınız

vpn var vs diyen genius lara;

biliyoruz var da, herkes vpn ile 7-24 gezmiyor,   iş yerinden giren var bazı iş yerlerinde vpn vs kullanınca ciddi yaptırımı olur., telefondan giren var,  tablet vs her türlü mobilde dakka başı vpn aç kapa anca genius ergenlerin aklına geliyor Cheesy

Merhabalar, ekran görüntüsü linkleri yenilendi. Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

İyi de kötü de olsa öncelikle ellerinize sağlık demek istyorum. Yeni çıkan kripto para borsalarının tamamını destekliyorum, çünkü piyasadaki belli başlı borsaların tekelleşmesinden bıktım artık, ne kadar çok borsa olursa rekabet o kadar artar. Trade komisyonlarını düşük tutup, para yatırıp çekme konusunda hızlı ve güvenilir olursanız sizden iyisi yok, insanlar çok bişey aramıyor zaten. Ha bir de kesinlikle  7/24 ulaşılabilecek ve sorunları hızı çözen bir müşteri temsilcisi  sistemi olmazsa olmaz.

Takdirleriniz için teşekkür ederiz. En hızlı ve en güvenli hizmeti sunabilmek için elimizden gelen hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağımızdan kesinlikle şüpheniz olmasın.

Hayirli ugurlu olur insallah... Konuyu veya projeyi baltalamak istemem ama sahsen rahatsiz oldugum bir konu var... Bu tarz bir proje, sonucta insanlarin paralarini, zamanlarini, emeklerini emanet edecekleri ve ettigi bu tarz sitelerde iletisim bilgilerinin eksik olmasi, olmamasi beni fazlasiyla rahatsiz etmistir hep. Yanlis anlamayin, ben birakin parami, zamanimi... en ufak bir bilgimi paylasacagim bir sitenin kim oldugunu, arkasinda kimler oldugunu seffaf bir sekilde bilmek isterim. Gizli Cd. Gizli Sk., 34000 İstanbul gibi bilgiler; o sayfanin daha kayit alma, bilgi alma seviyesine gelmedigini gösterir bana.

Bunu baltalama olarak degil... gercekten samimi ve yapici bir yorum olarak kabul ederseniz memnun olurum...

Merhabalar, Gizli Sk., Gizli Cd., şeklinde belirtmemizin sebebi şirket adresi aracılığıyla ticaret sicil gazetisinin sorgulanıp şirket adının bulunması ve oradan markamızın açığa çıkmaması için böyle bir önlem aldık. Bu önlemi almamızın tek ve yegane sebebi ise henüz tescil aşamasında olup gelen itirazlara açık olmasıdır. Tescil işlemi tamamlandığı anda ilgili alanlar güncellenecektir. Samimi yapıcı ve yol gösterici yorumunuz için teşekkür ederiz.

Umarım Türkiye piyasasına saygı değer bir hizmette bulunursunuz ve önde gelen isimlerden birisi olmayı başarırısınız. Önceki konularınızı okudum başınızdan geçen olaylarda talihsiz taraf olmuşsunuz ama sabır edip projeyi şuanki aşamasına getirmeyi sağlamışsınız açıkcası sabrınıza hayran kaldım Smiley

Borsa görselleri ve işleyişi olarak hiç de fena gözükmüyor. İlerleyen zamanlarda kullanıcı isteklerine göre farklı token veya coin getirmeyi düşünüyor musunuz ?

Merhabalar, müşterilerimizin saygısını hak edip piyasada ciddi ve güvenilir bir yer edine bilmek için var gücümüzle çalışacağız. Beğenip takdir ettiğiniz için şükranlarımızı sunuyoruz.

member
Activity: 350
Merit: 10
Umarım Türkiye piyasasına saygı değer bir hizmette bulunursunuz ve önde gelen isimlerden birisi olmayı başarırısınız. Önceki konularınızı okudum başınızdan geçen olaylarda talihsiz taraf olmuşsunuz ama sabır edip projeyi şuanki aşamasına getirmeyi sağlamışsınız açıkcası sabrınıza hayran kaldım Smiley

Borsa görselleri ve işleyişi olarak hiç de fena gözükmüyor. İlerleyen zamanlarda kullanıcı isteklerine göre farklı token veya coin getirmeyi düşünüyor musunuz ?

hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Hayirli ugurlu olur insallah... Konuyu veya projeyi baltalamak istemem ama sahsen rahatsiz oldugum bir konu var... Bu tarz bir proje, sonucta insanlarin paralarini, zamanlarini, emeklerini emanet edecekleri ve ettigi bu tarz sitelerde iletisim bilgilerinin eksik olmasi, olmamasi beni fazlasiyla rahatsiz etmistir hep. Yanlis anlamayin, ben birakin parami, zamanimi... en ufak bir bilgimi paylasacagim bir sitenin kim oldugunu, arkasinda kimler oldugunu seffaf bir sekilde bilmek isterim. Gizli Cd. Gizli Sk., 34000 İstanbul gibi bilgiler; o sayfanin daha kayit alma, bilgi alma seviyesine gelmedigini gösterir bana.

Bunu baltalama olarak degil... gercekten samimi ve yapici bir yorum olarak kabul ederseniz memnun olurum...

full member
Activity: 1386
Merit: 116
Bu arada, imgur linki kullanmayın. türkiyede açılmıyor.  yerli de olsa yabancı da olsa imgur kullanınca otomatik olarak türkiyedeki insanlara daha az ulaşırsınız

biliyoruz var da, herkes vpn ile 7-24 gezmiyor,   iş yerinden giren var bazı iş yerlerinde vpn vs kullanınca ciddi yaptırımı olur., telefondan giren var,  tablet vs her türlü mobilde dakka başı vpn aç kapa anca genius ergenlerin aklına geliyor Cheesy

Aynen hocam çok haklısın keza mobil telefondan giriyorsun açmıyor resimleri vpn aç tekrar siteye gir öyle geliyor resimler. Bunu yaparken vpn programlarının şifrelerimizi vb. bilgilerimizi sunucularında tutup tutmadığını hiç birimiz bilmiyoruz tabi.
copper member
Activity: 252
Merit: 0
İyi de kötü de olsa öncelikle ellerinize sağlık demek istyorum. Yeni çıkan kripto para borsalarının tamamını destekliyorum, çünkü piyasadaki belli başlı borsaların tekelleşmesinden bıktım artık, ne kadar çok borsa olursa rekabet o kadar artar. Trade komisyonlarını düşük tutup, para yatırıp çekme konusunda hızlı ve güvenilir olursanız sizden iyisi yok, insanlar çok bişey aramıyor zaten. Ha bir de kesinlikle  7/24 ulaşılabilecek ve sorunları hızı çözen bir müşteri temsilcisi  sistemi olmazsa olmaz.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696

hero member
Activity: 1078
Merit: 696
evet ilk konudaki isimler gerçekten sıkıntılıydı, ama bu isim olmuş. güzel olmuş hem de.
Pages:
Jump to: