Pages:
Author

Topic: Bir token dahil olduğu zincirden daha pahalı olabilir mi? - page 2. (Read 412 times)

member
Activity: 910
Merit: 10
Böyle bir konu hiç aklıma gelmemişti ilginç buldum Smiley Bence olabilir galiba bitcoinin deperli olma sebebi talep görmesi sonuçta neo ağındaki bir coinde talep görürse elbette geçer neoyu
member
Activity: 378
Merit: 14
Bir çok örneği var aslında. ETH için Aurora'yı görmüştüm epey üstünde ETH'nin. Engel yok yani.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Piyasada dolaşan coin miktarı en önemli gösterge burada. 1 milyar adetlik bir coin/token Ethereum'un fiyatına yaklaşamaz mesela. Az olan daha kıymetlidir. Arkasında iyi bir projesi varsa, zamanla değerlenebilir.
member
Activity: 462
Merit: 10
Elbette olabilir sonuçta bu piyasa arz talep dengesine göre çalışıyor örneğin litecoin ethereumu geçebilir zamanla buna benzer örnekler çoğaltılabilir. Yeterki o coin yatırım aşsın aya bile çıkar
jr. member
Activity: 294
Merit: 1
sağolun beyler aslında cmc ye baksam cevap kabak gibi duruyormuş maker , ama bir elin parmaklarını geçmiyor şuan için bunu başarabilen proje.
jr. member
Activity: 308
Olaabilir neden olmasın supply olarak 100 tane yaparsınız 1 tanesinin değer 10 bin dolar olur tamamen supply ile alakalı bi durum neodan milyarlarca olsa değeri çok düşük olur tane olarak.
jr. member
Activity: 532
Zaten şu anda piyasada bir kaç tane coin varki kendi blok zincirinden daha pahalı durumda. Arz talep meselesi neden olmasin
member
Activity: 633
Merit: 15
Olaya token ya da koinin adet olarak fiyatına değil; marketcap olarak büyüklüğüne bakmalısınız.

jr. member
Activity: 153
Merit: 4
Ethereum 200 $ - Maker (ERC20) 649$

Waves 2 $ - Primalbase Token (Waves Asset) 4.410 $
member
Activity: 476
Merit: 31
hiç bir bilgim yok ama herhalde olabiliyordur sonuçta ong yada herhangi bir erc20 tokeni güzel bir gelişme ile gelirse yükseliş yaşar sonuçta arz talep dengesi eğer birileri erc20 tokenine güvenirde alırsa her seviyeden satılır şuan 200 dolar ethereum ama şuan maker diye bir erc20 var 648 dolar sanırım cevabı aldınız  Grin
jr. member
Activity: 294
sende saçma saçma şeyleri merak edip duruyorsun diyebilirsiniz ama aklıma takıldı , mesela ontology neo dan pahalı olabilir mi yada atıyorum credits ethereum u geçebilir mi ?
Pages:
Jump to: