Pages:
Author

Topic: Birden fazla Ethereum cüzdanı takip uygulaması "Ethereum Block Explorer" - page 2. (Read 265 times)

full member
Activity: 980
Merit: 152
Paylaşım için teşekkürler. Çok fazla Ethereum cüzdan adresi olan benim gibiler için gayet kullanışlı bir uygulama. Ücretli versiyonu daha gelişmiş özellikler sunuyordur mutlaka. Ücretsiz versiyonunu indirdim, bu versiyonda token simgelerini bile göstermiyor.

Edit: Daha detaylı inceledim, henüz ücretli versiyonu çıkmamış, büyük ihtimalle bu versiyonu test edilmesi için yayınlamışlardır.
member
Activity: 291
Merit: 11
Ethereum ile ilgilenenlerin genelde birden fazla cüzdanı bulunmaktadır. Bounty, airdrop, asıl, gerçek, yedek derken cüzdan takibi oldukça karmaşıklaşır.
Uzun zamandır buna çözüm olabilecek bir uygulama arıyordum. Geçen gün tam istediğime uygun etherscan.io api' sini kullanan bir uygulama buldum. Adı " Ethereum Block Explorer"
Uygulamaya sadece ethereum adresini yazıp bir ad veriyorsunuz. (!! Private key yazmayınız !!) Kayıt olmak cüzdan açmak zorunda değilsiniz. Mevcut adreslerinizi ekleyip içeriğini tek tek listeleyebiliyorsunuz.
Ayrıca cüzdanınızdaki hareketleri bildirim özelliğide bulunuyor. Ben dededim bildirim alamadım ama çokta önemsemedim.
Uygulama şuan için ücretsiz. Bildirim ve ileride olacak bazı geliştirmelere premium kullanıcılar ulaşabilecekmiş. Büyük bir ihtimalle 2-3 den fazla cüzdan ekleme özelliğide premium kullanıcılara açılacaktır.
Benim derdime derman olan bir uygulama olduğundan ihtiyacı olan birileri varsa diye paylaşmak istedim. Kullanmak isteyenler aşağıdaki linkten uygulamaya ulaşabilirler.

Not: Uygulama portfolio uygulaması değildir. Mevcut kullanmış olduğunuz ethereum cüzdanınızda hangi tokenlar varsa sadece onu gösterir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.approvedapps.ethexplorer

Pages:
Jump to: