Pages:
Author

Topic: Bitbaba.xyz - page 2. (Read 788 times)

full member
Activity: 188
Merit: 110
October 31, 2017, 11:53:06 AM
Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar. Sorun çözüldü.

Her sorun, soru, görüş ve öneri başımın tacı.

Hakan merhabalar.

Koineks'i de listeye ekleseniz fena olmayacak Smiley
full member
Activity: 195
Merit: 111
October 31, 2017, 01:45:58 AM
Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar. Sorun çözüldü.

Her sorun, soru, görüş ve öneri başımın tacı.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
October 30, 2017, 11:46:15 PM
Ara ara girip fiyatları takip ettiğim bir site bende bir problem gözükmüyor. Problem varsa da arkadaş görünce düzeltir.
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
October 30, 2017, 06:10:30 PM
Ben daha önce karşılaşmıştım fakat hiç detaylı inceleme fırsatım olmamıştı şimdi biraz göz gezdirdim arkadaş gerçekten layıkıyla yapmış her şeyi.. Tebrik ederim emek gerçekten ortada. Bende yer imlerine kaydettim arada girip okurum Smiley
full member
October 30, 2017, 04:44:53 PM
Merhabalar, bahsettiğiniz site bu forumda da üyeliği bulunan Hakan YAZICI arkadaşımıza aittir. Site üzerinde daima geliştirmeler yaptığı için bazı zamanlarda hatalarla karşılaşmanız muhtemeldir. Sıklıkla takip edilmesi gereken bir site olduğunu hatırlatmakta fayda görüyorum ve Hakan kardeşime başarılar dilerim.

Bilgi icin tesekkur ederim Traderinfo.

Hakan arkadasimizin aramizdan biri oldugunu bilmiyordum. Sayenizde ogrenmis oldum. Valla site surekli acik ama bir kac gundur problem yasiyoruz. Bir kac arkadasla yine teyit ettim bazen sayfa acildiginda fiyat tablosu acilmiyor. Hakan dostum bunu gorursen bizi bilgilendirirsen sevinirim. Smiley
newbie
Activity: 58
Merit: 0
October 30, 2017, 04:43:25 PM
Merhabalar, bahsettiğiniz site bu forumda da üyeliği bulunan Hakan YAZICI arkadaşımıza aittir. Site üzerinde daima geliştirmeler yaptığı için bazı zamanlarda hatalarla karşılaşmanız muhtemeldir. Sıklıkla takip edilmesi gereken bir site olduğunu hatırlatmakta fayda görüyorum ve Hakan kardeşime başarılar dilerim.
full member
October 30, 2017, 04:37:52 PM
Merhaba arkadaslar,

Bir kac gundur Bitbaba bazen error veriyor ve sayfadaki fiyat kismi hic acilmiyor. Sizde ayni problemi yasiyormusunuz yoksa sadece bende mi oluyor?

Bir de bitbaba gibi baska siteler varmi bir cok sitenin btc fiyatini takip edebilecegimiz?

Tesekkurler.
Pages:
Jump to: